|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem noseča?
6.10.2010 11:51:19   
srcica22
Pozdravljeni!

Danes zjutraj sem naredila test ki je pokazal http://www.shrani.si/?A/yu/45zTdFvD/pa061479.jpg
Mislim da sem noseča... Ne morem verjeti poleg vsega tega kar se mi je dogajalo eno leto... in me sedaj čakala histeroskopija... moj hodil na spermiogram,...punce pomagajte mi bega me bolj temna črtica... sem user posted image ??


< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 6.10.2010 13:10:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOSEČA????
6.10.2010 11:54:38   
eva1
seveda si!!!! Čestitam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOSEČA????
6.10.2010 11:55:15   
Urshy78
črtica je dobro vidna, tako da čestitke user posted image user posted image user posted image
da boš pa bolj sigurna, si pa kupi še CB.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOSEČA????
6.10.2010 11:55:21   
Anonimen
Mislim da.user posted image

(odgovor članu srcica22)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOSEČA????
6.10.2010 12:03:07   
ribica.
čestitke!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOSEČA????
6.10.2010 12:04:47   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image  Čestitke

Lepih 9 mesecev ti želim in crkljaj svoj trebušček.

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 6.10.2010 12:05:17 >

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOSEČA????
6.10.2010 12:42:50   
Katy78
Točno tako črtico je meni pokazalo 3 dni preden bi morala dobiti M. Čestitam! user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOSEČA????
6.10.2010 13:06:12   
srcica22
Meni menstruacija zamuja 9 dni in z fantom sva se trudila od lani septembra.. Med tem časom sem izvedela da imam pregrado katero ki bi jo bilo potrebno odstraniti in bi naj bila tudi ena izmed zaviralcov nosečnosti poleg cist, z fantom sva prejšnji teden hodila na spermiogram ,.. punce jaz sem v tem 1letu že čist obupala nad vseh in danes sem z odporom delala test saj mi menst.zaostajala 9 dni kar pa ni nič čudno pri meni saj sem tudi imela probleme z nerednimi menst. ko sem lani maja prenehala z kont.tabletami.. In danes sem z možem govorila po tel. ter mu rekla veš da ne vem če bi šla delat testa ker bo tako al tako enako kot že 1 leto ko sem tu pa tam naredila kaki test.. in glejga takoj sta se mi pojavile 2 črtici kar prijela sem se za omaro saj sem mislila da bom kar skup zlezla in solze sreče so me oblile in še sedaj ne morem verjet da je to to...user posted image user posted image srečna nosečka sem..... ne morem verjet kaki prijeten občutek je to in da se nama je končno nasmehnila sreča...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOSEČA????
6.10.2010 13:13:44   
emica2008
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NOSEČA????
6.10.2010 13:22:08   
vesna_b

user posted image user posted image srečna nosečka sem..... ne morem verjet kaki prijeten občutek je to in da se nama je končno nasmehnila sreča...



ja, čestitam...
ko sem brala tale tvoj zadnji post... sem dobila kar mal solzne oči. čestitam ti, resuser posted image user posted image user posted image

veselih in srečnih 9 mesecev...

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NOSEČA????
6.10.2010 14:13:45   
kaminek
user posted image user posted image user posted image  srečka, nosečka, uživej!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sem noseča?
6.10.2010 14:56:15   
Lineta
čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sem noseča?
6.10.2010 16:29:26   
Pety17
bravooooo!!!meni je tudi tako pokazalo, ja to je to!CESTITAAAAAAm iz srca........user posted image user posted image user posted image user posted image
eno user posted image zate in tvojo pikico!!!!!

(odgovor članu Lineta)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sem noseča?
6.10.2010 19:16:27   
Katte
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitam!

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sem noseča?
6.10.2010 19:27:13   
ribica77
Čestitam user posted image user posted image user posted image  sploh po tem kar si napisala v drugem sporočilu, in vem kako je čakat, da bo končno uspelo in ko skoraj obupaš... uživaj naša srečka user posted image  

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sem noseča?
6.10.2010 19:56:23   
športnica
ja seveda da si user posted image  kar verjemi in se začni veselit. čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sem noseča?
7.10.2010 7:47:14   
lananai
Čestitke in lepih 9 mesecev! user posted image

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sem noseča?
7.10.2010 10:01:10   
mojamura
čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
želim ti prijetno nosečnost ter zdravo pikico. user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sem noseča?
7.10.2010 10:28:32   
talika81
čestitke. to je to. user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sem noseča?
7.10.2010 10:54:02   
bevcika
srcica22 seveda si noseča...brez dvoma! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sem noseča?
7.10.2010 10:54:17   
kristinaj
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sem noseča?
7.10.2010 11:53:51   
srcica22
Hvala vsem za čestitke.  user posted image user posted image .Danes zjutraj sem naredila še en test CB ki je pokazal user posted image .. tako sva vesela z možem da sem končno user posted image saj sem že čist obupala v 1 letu in najina user posted image je veliko presenečenje ki jo že komaj čakava ..  zellllooooooo svvvvvvaaa srečna... punce ne morem vam povedat kaki lep občutek je ko ti uspe in  se zavedaš da boš postal starš mali user posted image ..

22.10 imam prvi pregled.. Punce kdaj ste ve šle na prvi pregled?? Kdaj se na ultrazvoku že kaj vidi??  Ali ta izračun na ringaraja velja kdaj imaš rok??

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sem noseča?
7.10.2010 11:58:59   
vesna_b
še enkrat čestitke.
ja, ta izračun je kar pravi, razen če nimaš kasneje O, ampak načeloma velja. meni za prvič prav kaže :)

prvi pregled imam pa v dopolnjenem 8 tednu - imaš tudi na ringaraji koledar nosečnosti:
http://www.ringaraja.net/nosecniski_koledar.html
vneseš predvideni datum poroda in gledaš, kako velika je tvoja pikica user posted image

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sem noseča?
7.10.2010 11:59:52   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: srcica22

Hvala vsem za čestitke.  user posted image user posted image .Danes zjutraj sem naredila še en test CB ki je pokazal user posted image .. tako sva vesela z možem da sem končno user posted image saj sem že čist obupala v 1 letu in najina user posted image je veliko presenečenje ki jo že komaj čakava ..  zellllooooooo svvvvvvaaa srečna... punce ne morem vam povedat kaki lep občutek je ko ti uspe in  se zavedaš da boš postal starš mali user posted image ..

22.10 imam prvi pregled.. Punce kdaj ste ve šle na prvi pregled?? Kdaj se na ultrazvoku že kaj vidi??  Ali ta izračun na ringaraja velja kdaj imaš rok??



user posted image user posted image user posted image Čestitam!!!!

Jaz sem imela prvi pregled v 6t in 3 ali 4/7 pa se ni še nič videlo. G je bil kar direkten in rekel, da naj pridem spet čez 1 teden in da naj bom za vsak slučaj kar tešča - če ne bo nič videti, bi me kar na čiščenje poslal. Mene je skoraj na rit vrglo in ta teden čakanja je bil zame nekaj najbolj groznega. user posted image No, ko sem čez 1 teden spet prišla (tešča pa zanalšč nisem bila, ker ne bi pristala kar na takojšnje čiščenje ampak bi še malo počakala), je bil najin mali Nikec velik 10mm in srček je utripal. user posted image Če bi morala še enkrat izbirat, nikoli ne bi šla na pregled tako zgodaj, pa čeprav si tako zgodnjega datuma nisem sama izbrala, ampak mi ga je sestra pri G sama dala, ker tisti teden čakanja in negotovosti je bil peklenski...

(odgovor članu srcica22)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sem noseča?
7.10.2010 12:09:59   
srcica22
Meni ta koledarček kaže da sem v 6 tednu nosečnosti.. Jaz bi naj imela rok 6.6.2011. Bomo videli kaj bo pa moja ginekologinja rekla...Punce ste ve jedle folno kislino.. jaz imam elevit tablete doma saj sem jih jedla lani ko sva začela delat na user posted image in sem videla na ni uspeha ter sem prenehala z jemanjem... Je priporočljivo da jih jem.. 

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?