|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopanje na slovenski obali z osem mesecnikom
17.12.2010 13:22:35   
constanca


Vas moram prosit ze eno info.

Bi bil na slovenski obali kaksen bazen, kopalisce, da bi se dalo kopat z 8-mesecnikom.

V Zusterni smo ze bili in ne bi sli vec.
Ostalega ne poznam NIC. Vazna mi je pa poleg drugega seveda tudi cistoca in da ni prevec polno ljudi.

Obstaja kaj tekega, da bi sli mi malo morsko vodo decembra povohatuser posted image ? Tako za eno popoldne se nam lusta.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopanje na slovenski obali z osem mesecnikom
17.12.2010 14:11:05   
Ekaz
Moje izkušnje z bazeni v zimskem času niso preveč dobre. V hotelih ni polno gostov, zato je tudi bazenski del precej hladen in voda tudi....predvsem za malčka. Bolje kot na obalo je it v kakšne terme, kjer je voda zagotovo bolj topla. Je pa res, da je verjetno tudi več gneče.
Skratka, mi v hotele ob morju v zimskem času oziroma v njihove bazene, ne bomo več hodili.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopanje na slovenski obali z osem mesecnikom
20.12.2010 11:15:11   
kesi
Hotel Histrion v Portorožu ima Vodni park laguna, meni boljše kot v bilo katerih toplicah, ogrevana morska voda, otroški bazen s tobogani, jacuziji, ...Poglej njihovo stran.

_____________________________

KESI

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopanje na slovenski obali z osem mesecnikom
20.12.2010 11:18:49   
kesi
Aja, pa zelo toplo je noter, mi smo bili letos februarja in je bilo super, no tudi poleti hodimo v ta hotel, ker nam je fajn, ravno zaradi bazenov. Definitivno veliko boljše kot v Žusterni.

_____________________________

KESI

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopanje na slovenski obali z osem mesecnikom
20.12.2010 11:35:40   
Barbara_L
Enako kot Kesi, nam je bil tudi všeč vodni park. Glih prav velik, različne globine vode. Pa tudi fredov obroč posodijo, zelo so prijazni.

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopanje na slovenski obali z osem mesecnikom
21.12.2010 8:12:22   
constanca


Super
Hvala punce

Sem se ze bala, da res ni za dol it, ker sem imela tudi sama same slabe izkusnje prej. In zdaj je se tako zalostno vreme in rres tako pasalo malo it.

Vam porocam
Upam, da bo se ena pohvala in da bo se kdo se fajn imel

lepe praznike in dober skok v 2011

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopanje na slovenski obali z osem mesecnikom
21.12.2010 16:30:45   
constanca


joj punce, spet rabim pomoc.

Sem sla na spletno stran tega hotela histrion in ja....a je to morski park bernardin ali kako?
Slovenske obale res ne poznava in sploh ne vem kam to it.....jao jao, saj vem.

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopanje na slovenski obali z osem mesecnikom
23.12.2010 10:41:38   
bori2
Jap, tole je Bernardin.

Meni je všeč, ker je zelo toplo - zrak v bazenih je celo toplejši od vode.
Žal zna bit kar gužva ob vikendih in navadno ga po novem letu kar za nekaj časa zaprejo.

Moja dva 8 in 4 uživata tam tamali reče da je skoraj tako fajn kot Čatež.

Je pa res, da je v Žusterni vedno malo hladneje, kot bi lahko bilo, v Strunjanu je samo "plavalni" bazen, in če že gremo v Atlantis (smo iz Postojne) se še ene 3 dni ne morem segret,..-.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil bori2 -- 23.12.2010 10:42:15 >

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kopanje na slovenski obali z osem mesecnikom
24.12.2010 10:56:52   
constanca

Smo ze kar sli in sem si rekla, da nekaj bomo pa ze nasli. In bili zadovoljni, cisto prazno je bilo, ker so ravno odprli vse skupaj. Se bo treba ituser posted image

V Atlantis sva sla midva tudi ze kdaj prej, z otrokom pa ne bi sla, pa tudi nekako me ne vlece te dni v Lj.

Hvala Bori2 (mi smo pa iz skoraj istega konca) in vsem ostalim pa lepo praznujte

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




kitajska tabela o spolu ptroka
sarar

ali je v vašem primeru kitajska tabela pravilno napovedala spol otroka?

da (52%)

ne (48%)


Število vseh glasov: 257

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!