|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podaljšanje porodniške
1.1.2011 21:39:40   
nincy29
Glede na to da so zaenkrat sinu ugotovili da ima alergijo na jajca in arašide,ostale izvide krvih testov še čakamo,me zanima če mi pripada podaljšanje porodniške?Namreč zasledila sem da kao daš vlogo če ima otrok alergijo.Ima katera kakšno izkušnjo s tem?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podaljšanje porodniške
1.1.2011 21:53:35   
hubi
Moji kolegici so odobrili pri sinu, ker je imel alergijo na tri stvari. Mislim, da je to število pogoj.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podaljšanje porodniške
1.1.2011 21:55:49   
nincy29
A številno more bit na hrano 3?a se tudi na kakšno drugo stvar šteje?ker neki sem brala da kao tut če ima atopijski dermatitis kot posledica alergije upoštevajo.sam vse kar sem brala so ful stari zapiski in itak skos to neki spreminjajo.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podaljšanje porodniške
2.1.2011 8:33:08   
ledenaa
Odvisno je od komisije in nič drugega

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podaljšanje porodniške
2.1.2011 12:49:16   
sabi
res je vse odvisno na kakšno komisijo naletiš, naša je imela AD in alergična na jajca, mleko in lešnike, hraste od praskanja je imela po celem telesu, pa niso upoštevali, smo se pritožili, in je bil njihov odgovor, da to ni bolezen in da imajo oni določene kriterije za podaljšanje bolniške, ki pa opisujejo tudi nekje na netu, kaj vse upopštevajo.
lp.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podaljšanje porodniške
2.1.2011 20:16:00   
nincy29
jao to je pa čisto mimo,mislim da so alergije na te osnovne stvari kar hude in sem slišala že zaradi kakšnih banalnih stvari so podaljšali porodniško in zaradi tega pa kao ne?!jao jao,brez besed!

sabi a potem si tvojega otroka v vrtec dala?namreč nevem če lahko potem otroka s tako alergijo v vrtec daš in ima prav posebno hrano al si moreš privat varstvo dobit.

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podaljšanje porodniške
2.1.2011 20:44:04   
Lantea
Ne vem kako je po drugih vrtcih, ampak pri nas alergija ni nobena ovira. Otroka lahko vpišeš normalno v vrtec, zraven prineseš izvide in bodo za otroka kuhali takšno hrano, ki jo lahko je. Sem že doživela, da je bil v vrtcu celo večji red, kar se prepovedane hrane tiče, kot pa doma.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podaljšanje porodniške
12.1.2011 16:27:54   
Anonimen
Če daš otroka v vretc,ti ga normalno vzamejo ,priložiti moriš izvide in kakšno hrano lahko je .Ni ovira ,da otroka nebi vzeli v vrtec,to ti pišem iz lasnih izkušenj.

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podaljšanje porodniške
13.1.2011 17:12:34   
Ninush
Jaz imam eno vprašanje:

Če jaz zbolim, ko sem na porodniški, in nisem sposobna skrbeti za otroka, dobi mož bolniško (zaradi otroka)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podaljšanje porodniške
13.1.2011 19:24:19   
Zofy
Mož dobi bolniško tudi zate, če dobi potrdilo, da si tako boga, da ne moreš skrbeti zase.

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Ninush)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?