|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izkušnje z EA v Ljubljani?
4.8.2005 15:19:17   
kati1
ojla

ali ima katera izkužnje z EA v Lj porodnišnici. V materinski oli nam je rekla, da se lahko prej zmenimo za sestanek z anestezilogom, ki nam vse razloži in odgovori na vsa vprašanja. Je katera še šla?

lp, K
Neposredna povezava do sporočila: 1
   izkušnje z EA v Ljubljani?
4.8.2005 16:43:28   
teti
Oj!

Ja, rodila sem z EA v Ljubljani... Ker je prišlo do enih komplikacij so me poslali rodit v LJ (drugače sem bila že dogovorjena za EA v drugi porodnišnici). Nekaj dni pred PDP sem torej imela pregled v LJ in gin. je rekla da lahko že tisti dan rodim. Pa sem rekla O.K. pa če lahko še epiduralno dobim. In sem jo... Pa še enkrat bi rekla zanjo :bravo:

Srečno pa LP!

(odgovor članu kati1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   izkušnje z EA v Ljubljani?
10.8.2005 22:56:59   
taya
Jaz jih imam-lahko rečem samo enkratno!!!! :bravo:

Na pogovor greš v staro porodnišnico katerikoli dan med tednom okrog 8.15 zjutraj (brez najave), na informacijah poveš kaj želiš in ko ginekologi in anestezisti končajo jutranji "posvet" pride eden k tebi ter ti vse razloži.
Je pa v Lj tako, da EA dopoldan sigurno dobiš, zvečer in med vikendom pa ni ravno 100%, ker je en anesteziolog za cel oddelek.
Mora pa biti resnično prisoten (mene je hodila gledat vsake pol ure ter dvakrat vmes dodat anestetik).

Imela pa sem srečo, da je moj gin. Pušenjak in je bil tudi moj porodničar, tako, da mi jo je kar sam ponudil.

V glavnem par minut po porodu sem rekla, da to ponovim takoj še enkrat, če je treba.

:rozica:

(odgovor članu kati1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   izkušnje z EA v Ljubljani?
10.8.2005 23:09:08   
Nannn
Ja sej zato ker ni 100% da se v Lj dobi EA grem jest kar v Postojno...definitivno sem se odlocila da grem tja...mas pa res v redu dohtarja in se mal pa greva z mojim :love: k njemu v Dravlje na morfologijo :bravo:

taya bejba cau vidim da se imas fino in da uzivas :bravo: lepo te je srecat na teh straneh :rozica::rozica:

LP Nannn :nosecka:

(odgovor članu kati1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   izkušnje z EA v Ljubljani?
11.8.2005 12:06:56   
taya
:)-:)-

Smo bolj "odrasle" forume zamenjali za tega!!!

O Postojni nisem razmišjala, ker sem imela problematično nosečnost (miom na maternici-8 cm), v 18.tednu so mi hoteli celo delati splav, pa nisem pustila, potem pa je Pušenjak vse uredil, da smo speljali do konca.
Mi je pa na enem od zadnjih pregledov rekel, da mi jo bo dal, če le ne bo potreben carski rez, pa sem nato imela porod, kakršnega lahko samo sanjaš (še babica mi je rekla tako).
Edino kar je pri epiduralni par dni problem je to, da ne veš, kdaj te tišči lulat (po domače, malo ti uhaja voda ;) )
Drugače pa sta dve moji kolegici rodili v Postojni malo pred mano in prišli totalno razočarani nazaj, ker baje ni prijelo, ena je bila zaradi komplikacij celo premeščena v Ljubljano.
Ampak to je njihova zgodba-meni je ena rekla, da je celo klistir in britje problem, pa je to še najmanj od vsega.

:rozica::rozica:

(odgovor članu kati1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?