|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partner se odmika
13.12.2010 20:01:45   
lotty4
Sem mamica dveh malih punčk, tri in leto in pol.Enostavno pa ne zdržim več da ne bi povedala kaj me pri srcu tako muči. Preselila sem se k partnerju, možu, daleč stran od mojih staršev, prijateljic in seveda domačega kraja. Tukaj nimam ničesar. Imam dve krasni hčerki a njima tega ne morem razlagati. Mož ima službo, ki je po večini celodnevna, če pa ni, ima šolo, ali druge dejavnosti, pa košarko.... In kar me najbolj moti, ko je doma izkoristi vsako prosto minuto in igra igrice na računalniku. Z mano se sploh več ne pogovarja, me ne objame, mi ne pove da me ima rad, obnaša se kot da me ni. In potem ga danes končno ulovim med večerjo, ko se je odpravljal v službo, se začnem pogovarjati, pa je rekel sej si sama hotela, pa bi me skoraj kap, debelo sem ga pogledala in rekla, ja kaj pa, a imaš drugo. In potem mi reče, če si se tako odločila potem tako je. Se obleče, da lubčka za adijo, tako čisto mimogrede in gre. Kaj to pomeni, se je moj mož, ki me je nekoč ljubil in preživel z mano vsako minuto tako zelo spremenil, kaj je narobe?

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 13.12.2010 20:43:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PARTNER SE ODMIKA
13.12.2010 20:12:39   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

Sem mamica dveh malih punčk, tri in leto in pol.Enostavno pa ne zdržim več da ne bi povedala kaj me pri srcu tako muči. Preselila sem se k partnerju, možu, daleč stran od mojih staršev, prijateljic in seveda domačega kraja. Tukaj nimam ničesar. Imam dve krasni hčerki a njima tega ne morem razlagati. Mož ima službo, ki je po večini celodnevna, če pa ni, ima šolo, ali druge dejavnosti, pa košarko.... In kar me najbolj moti, ko je doma izkoristi vsako prosto minuto in igra igrice na računalniku. Z mano se sploh več ne pogovarja, me ne objame, mi ne pove da me ima rad, obnaša se kot da me ni. In potem ga danes končno ulovim med večerjo, ko se je odpravljal v službo, se začnem pogovarjati, pa je rekel sej si sama hotela, pa bi me skoraj kap, debelo sem ga pogledala in rekla, ja kaj pa, a imaš drugo. In potem mi reče, če si se tako odločila potem tako je. Se obleče, da lubčka za adijo, tako čisto mimogrede in gre. Kaj to pomeni, se je moj mož, ki me je nekoč ljubil in preživel z mano vsako minuto tako zelo spremenil, kaj je narobe????????????????????

to ti lahko pa samo on pove.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PARTNER SE ODMIKA
13.12.2010 21:13:01   
picola1
Vsedi se z njim pa se resno pomeni, ne kar tako mimogrede. To ni nič. Povej mu, kako se počutiš in da ne želiš, da se vajina zveza tako nadaljuje. Na podlagi vajinega pogovora se boš lahko potem naprej odločala kako in kaj.


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PARTNER SE ODMIKA
13.12.2010 21:15:41   
Gina
Ne bi vedela, kaj je z vama. Lahko ti pa povem, da je čisto preveč slovenskih moških navajeno zbežat proč od problemov namesto se z njimi soočit. IN familija prinaša obveznosti, delo, manj zabave, manj ugodnosti, vsaj za nek določen čas parih let....in najlažje je zbežat v delo, na košarko..pač stran od partnerja in ga pustiti samega z vsemi problemi na kupu pač. Moške riti, egocentrične. Grdo je to. Ampak čisto prevečkrat slovenska realnost.Žal.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Partner se odmika
14.12.2010 9:38:27   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4
...In kar me najbolj moti, ko je doma izkoristi vsako prosto minuto in igra igrice na računalniku. .... kaj je narobe?

Mislim, da dobro čutiš kje je problem. Občutki iz igrice ostajajo še nekaj časa v človeku, kadar pa igra "kompleksno" igro, pa o njej razmišlja "dan in noč", kako bo rešil problem. Od tu pomanjkanje komunikacije.

Čas bi moral nameniti otrokoma. Predlagam, da najdeš način da greste skupaj od doma "na izlet", "sprehod", "živalski vrt",...  čimvečkrat. Sicer bo šel težko, a v tem času bo stran od igric in blizu otrokoma. Spodbujaj ga da se z otrokoma več ukvarja. Več kot se bo ukvarjal z otrokoma bolj se mu bo razvijala zavest da je druženje z otrokom pomembno. Zaenkrat po moje živi tako malo med obveznostmi in virtualnim svetom.

Drugače pa je najbolj učinkovita, nahitrejša a tudi na začetku težka - Abstinenca t.j. vzdržnost; odpoved nekaterim užitkom (igricam). Če je zmožen 4 tedne prekiniti igrice sem prepričan da bo po 4 tednih vajina komunikacija veliko boljša.

Probaj mu malo "najedat" ko igra igrice. Boš videla da se bo pripravljen popolnoma skregati (vse, samo da bi prišel do užitka - zasvojenosti). Ampak nič zato. Če ima malo pameti bo kljub kregu, čutil da imaš prav in bo vsaj pri sebi popustil (na ven morda ne bo vidno) vse dokler dokončno ne sprevidi da ne dela dobro.

IZVIRNO SPOROČILO: lotty4
... pa je rekel sej si sama hotela, pa bi me skoraj kap, ...

Mislim da ni bistveno. Po tem kar si povedala se zaenkrat s tem ne bi obremenjeval.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PARTNER SE ODMIKA
14.12.2010 9:40:31   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Moške riti, egocentrične. ....Žal.

Krive so pa ženske. Žal.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PARTNER SE ODMIKA
14.12.2010 9:43:48   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Moške riti, egocentrične. ....Žal.

Krive so pa ženske. Žal.



Maš prav.
Ampak žalostno je to, da moški kljub letom in zrelosti nikoli ne vidi, ne dojame, ne doraste.




< Sporočilo je popravil pety78 -- 14.12.2010 9:44:53 >


_____________________________



(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PARTNER SE ODMIKA
14.12.2010 10:39:47   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Moške riti, egocentrične. ....Žal.

Krive so pa ženske. Žal.

Maš prav.

Ne tiste, pri katerih so, ampak tiste, ki so jih vzgojile.

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
žalostno je to, da moški kljub letom in zrelosti nikoli ne vidi, ne dojame, ne doraste.

Ne more, ker je vzgojen v otroka. Vidi in dojame, odraste ko jih tako vzgoji (če jih) tista s katero so.


No, ne vsi, pa vseeno kar precejšen del slovenskih moških.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PARTNER SE ODMIKA
14.12.2010 10:48:05   
kristinaj
temeljit pogovor v nulo, otroke poskusi dat tašči v varstvo, da se vidva lahko v miru pogovorita, da vidiš kam pes taco moli... in naj se ti razjasni, naj ne ovinkari, naj pove direkt.... tehnofil je dal tudi ok predlog, vpiši se k aerobiki, pojdi v fitness, pusti ga samega doma z otroci in nenazdanje, če ne bo napredka, spakiraj kufre, male otroke in spokaj...

zakaj so moški nedorasli ne bom komentirala, ker to ne vidim kot nekonstruktivno debato....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PARTNER SE ODMIKA
14.12.2010 11:12:46   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Moške riti, egocentrične. ....Žal.

Krive so pa ženske. Žal.

Maš prav.

Ne tiste, pri katerih so, ampak tiste, ki so jih vzgojile.

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
žalostno je to, da moški kljub letom in zrelosti nikoli ne vidi, ne dojame, ne doraste.

Ne more, ker je vzgojen v otroka. Vidi in dojame, odraste ko jih tako vzgoji (če jih) tista s katero so.


No, ne vsi, pa vseeno kar precejšen del slovenskih moških.



Sem te čisto popolnoma razumela. Vem, katere ženske si imel v mislih. user posted image


_____________________________



(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PARTNER SE ODMIKA
14.12.2010 10:59:54   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Moške riti, egocentrične. ....Žal.

Krive so pa ženske. Žal.



Maš prav.
Ampak žalostno je to, da moški kljub letom in zrelosti nikoli ne vidi, ne dojame, ne doraste.


Potem, torej, ne moremo govoriti o neki zrelosti.

In zopet smo zaključili, da je večina de`cev egocentričnih. In medtem, ko ste nič hudega sluteč krive ženske, so vaši de`ci običajno tisti ta nezreli, nedojemajoči, egocentrični itd. Večno Črno in Belo (tuj, majku vam grobarsku), Jing in Jang (opet grobarske ****), Plus in Minus, Lulek in Lulika, tukaj smo s svojimi razlikami, da se dopolnjujemo, da se izpopolnjujemo, kar manjka nam, naj nam da drugi, mi imamo svoje lingame za vaše joni, in vaše joni potrebujejo naše lingame, pa nikakor, ampak res nikakor, čeprav se zdi, da smo vsakič skoraj že na vrhu, da se moramo samo še povzpeti na prste in ga končno ubrati, da bo večni mir na materi Zemlji, nismo sposobni, zmožni, voljni in željni narediti ta preskok in končno uvideti da... da nije spas u njemu, da nije spas u njoj...
 
Ko smo kritični, dajmo bit kritični kar se da široko, dajmo poskusit zajeti problem malo širše, zagrebimo globje, da vidimo še drugo stran... dark side of the moon, bi rekli Floydi.


IZVIRNO SPOROČILO: Lotty4
Sem mamica dveh malih punčk, tri in leto in pol... Preselila sem se k partnerju, možu, daleč stran od mojih staršev, prijateljic in seveda domačega kraja. Tukaj nimam ničesar. Imam dve krasni hčerki a njima tega ne morem razlagati. Mož ima službo, ki je po večini celodnevna, če pa ni, ima šolo, ali druge dejavnosti, pa košarko.... In kar me najbolj moti, ko je doma izkoristi vsako prosto minuto in igra igrice na računalniku.


Skratka, to je razumeti:"Jaz sem za seboj zapustila vse, kar se imela, da bi lahko s svojima krasnima hčerama in partnerjem, možem končno zaživela življenje polno ničesar."

Kolikor vidim - pa zanemarimo igrice - tvojemu možu ni dolgčas, pa tebi? Ne hodiš v službo? Deca niso v vrtcu? Hodiš vsaj na aerobiko, džiudžicu, karkoli...? Kaj pa družba? Aha, starši so ostali doma, prijateljice tudi, domačega kraja valjda ne moreš stlačit v kuferček... Potem pa je tukaj še tvoj mož, kot se zdi, edino bitje, ki ti naj nekako osmisli tvoje življenje, saj se razume, da je z ozirom na funkcijo, ki jo opravlja, edini dolžan in obvezen za to poskrbeti, pa še ta potem odpove na celi črti.
In nenazadnje, kaj je pravzaprav ta funkcija, ki naj jo opravlja povprečen slovenski moški??? Foter, de`c, glava družine, gazda, alfa samec, dovolj zrel, odrasel, sposoben in na mestu, da naj vlada odločno, avtoritativno, s strahospoštovanjem, ko obstaja dilema v hiši naj glasno in odločno udari po mizi, po drugi strani pa romantično, nežno, obzirno, empatično, naj ljubkuje svoje otročičke, ko padejo in se potolčejo ali pa kar tako brez nekega posebnega razloga, naj crklja svojo ženko, naj poliže vse prste, ko poje fantastično kosilo, ki ga je ona skuhala, naj orgazmično konstatira, da boljše niti njegova mati ni zmogla skuhati, naj poliže tudi njej prstke, sploh tiste na stopalih, naj ji kakšnih 1236 krat dnevno intimno in diskretno izjavi ljubezen, javno je dovolj kakšnih 354 krat, vsakič ko se odpravi odtočit, naj ji podari 16 poljubčkov in najmanj 3 jambske verze ter obvezno raportira kako dolgo se bo zadržal na sekretu in kdaj predvidoma pride nazaj, ko pa narava pokliče k opravljanju večje potrebe, ki zahteva daljšo razdvojenost partnerjev, pa ga je obvezno potrebno za vsak slučaj obeležit z vonjem po joni, pravim za vsak slučaj, če bi si predrznež omislil zbežati iz stanovanja skozi cevovod pod šahtom, v naročje kakšni drugi joni...

Serem, valjda, kaj čmo, taki so cajti, treba pa se je nekako pogret... Stopiti v svež kravjek, veš kako paše v mrazu!

Zadnjič je liliana na neki drugi temi omenjala tradicijo jamranja in nerganja pri Slovencih, par dni nazaj je celo ugotovila, da se pri eni zadevi celo strinjama, kar je precej zaskrbljujoče, ker je težko verjeti, da bi se lahko midva v nečem zedinila. Mah, trenutek slabosti, to je...

IZVIRNO SPOROČILO: Gina
..pač stran od partnerja in ga pustiti samega z vsemi problemi na kupu pač. Moške riti, egocentrične. Grdo je to.


Gina, dajMa obrnit, kar si napisala. Ugotovljeno je, da njen mož dela, hodi v šolo, ne vemo še kako je z Lotty čeprav se zdi, da je doma in da je "za vse sama", pa rečeva nekako takole:"... pač z partnerjem in ga ne pusti proč od vseh problemov na kupu pač. Ženske riti, egocentrične. Grdo je to."

Ješ ko si lačen, piješ ko si žejen, seksaš ko ti je, na WC hodiš, ko ti je sila, uživaš kjer ti je lepo. Problem nastane, ko kdorkoli od udeležencev začuti nekaj kot prisilo, obvezo, kot nekaj kar na določenem mestu ne bi sploh smelo obstajati - ne ješ ko si sit, nehaš pit ko si napojen, pade ti ko končaš itd, itd. Če je dom tisti prostor, ki naj predstavlja varen pristan pred vsemi nevšečnostmi življenja, potem je razumljivo, da si ga želiš, kot si si ga zamislil, da ti je čim bolj po meri, da se v njem počutiš dovolj sproščeno, zadovoljno.
In ne postavljam se na nobeno stran, oba sta "kretena", oba sta nezrela, ne vidita in ne dojameta. Moška in ženska rit, pač. Sploh pa premalo egocentrična, da lahko glasno eden drugemu izrečeta, kar si dejansko želita.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Partner se odmika
14.12.2010 11:47:01   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

me ne objame, mi ne pove da me ima rad, obnaša se kot da me ni.


Ugotavljam, da je mnogo žensk od tega nekako odvisnih.

Vsekakor je to nekaj, kar bi si morale dajati same. Če ti to daje še kdo drug, je samo plus in lepo.
Če ti pa ne, pa ni nič tako strašnega. Ljubezen lahko izkazuje tudi drugače in bolj koristno. Morda je praktični tip, ki ne da nič na to in mu to ni pomembno.
Včasih je prav zoprno že tole. Vsak dan neki objemi in pozornost, pa ne ker si to želimo, ampak ker je kao dolžnost. Moški se včasih naveličamo tega in nam preprosto ni, ker ko to postane rutine je dolgočasno in nezanimivo. Že škodljivo za odnos.
Sam sebi je potrebno biti povsem dovolj in si dajati dovolj ljubezni, da ne zadaviš s tem drugih ljudi.

Izpostavil sem pač samo tole. Igranje igric ob ženi in dveh otrocih, pa je druga zgodba. Komentar zate ni smiselen, ker ti rešuješ sebe ne njega. Osredoči se na svoje probleme. Torej, zakaj si s takšnim človekom, ki ti ne sme dajati tega, kar ti misliš, da potrebuješ, ampak v resnici ne. Definitivno imaš priložnost se naučiti ljubiti sebe, potem bo lažje. Ali se bo tale spremenil ali pa boš odšla k drugemu. Spremenil se bo, ko boš ti spremenila sebe. Nikar ne obrni vrstega reda, ker bo samo fajt. 

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Partner se odmika
14.12.2010 11:50:26   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

Sem mamica dveh malih punčk, tri in leto in pol.Enostavno pa ne zdržim več da ne bi povedala kaj me pri srcu tako muči. Preselila sem se k partnerju, možu, daleč stran od mojih staršev, prijateljic in seveda domačega kraja. Tukaj nimam ničesar. Imam dve krasni hčerki a njima tega ne morem razlagati. Mož ima službo, ki je po večini celodnevna, če pa ni, ima šolo, ali druge dejavnosti, pa košarko.... In kar me najbolj moti, ko je doma izkoristi vsako prosto minuto in igra igrice na računalniku. Z mano se sploh več ne pogovarja, me ne objame, mi ne pove da me ima rad, obnaša se kot da me ni. In potem ga danes končno ulovim med večerjo, ko se je odpravljal v službo, se začnem pogovarjati, pa je rekel sej si sama hotela, pa bi me skoraj kap, debelo sem ga pogledala in rekla, ja kaj pa, a imaš drugo. In potem mi reče, če si se tako odločila potem tako je. Se obleče, da lubčka za adijo, tako čisto mimogrede in gre. Kaj to pomeni, se je moj mož, ki me je nekoč ljubil in preživel z mano vsako minuto tako zelo spremenil, kaj je narobe?


Če se partnerja oddaljita eden od drugega ni vedno problem to, da ima eden drugo ali drugega......

Praviš, da si se preselila, da tam nimaš ničesar......imaš, samo ne vzameš si......mož hodi v službo, s prijatelji na košarko.....ti pa se zapiraš vase in samevaš doma ter premišljuješ vse živo in se smiliš sama sebi......najdi si poleg otrok še kako aktivnost, prijatelje.....ker če samo ždiš doma in jadikuješ nad svojo usodo kar malo razumem tvojega moža, da igra igrice, ko je doma.......

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PARTNER SE ODMIKA
14.12.2010 11:54:36   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Zadnjič je liliana na neki drugi temi omenjala tradicijo jamranja in nerganja pri Slovencih, par dni nazaj je celo ugotovila, da se pri eni zadevi celo strinjama, kar je precej zaskrbljujoče, ker je težko verjeti, da bi se lahko midva v nečem zedinila. Mah, trenutek slabosti, to je...



Bobi palčke vzemi, če ti je slabo......pri razdraženem želodcu baje pomagajo....ali pa enega ta kratkega rukni, je efekt še boljši......

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Partner se odmika
14.12.2010 18:57:24   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
....ker če samo ždiš doma in jadikuješ nad svojo usodo kar malo razumem tvojega moža, da igra igrice, ko je doma.......

lotty4

ne jih jemat čist zares. user posted image Morajo vsake toliko kakšnega "nažrt". user posted image

Vsekakor podpiram, da otroke varuje čimveč tudi oče. Veš, če otroku ne briše riti se težko zbliža z njim. Resno. Samo tako "na daleč" bc bc ni nič. Organiziraj čimveč dejavnosti da boste skupaj. To je bistveno. Vzemi pa tudi za sebe čas, da bo on varuje otroke. Samo če jih posadi pred risanke in igra igrico - to ni varstvo.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
14.12.2010 19:29:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Partner se odmika
14.12.2010 23:08:27   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
....ker če samo ždiš doma in jadikuješ nad svojo usodo kar malo razumem tvojega moža, da igra igrice, ko je doma.......

lotty4

ne jih jemat čist zares. user posted image Morajo vsake toliko kakšnega "nažrt". user posted image

Vsekakor podpiram, da otroke varuje čimveč tudi oče. Veš, če otroku ne briše riti se težko zbliža z njim. Resno. Samo tako "na daleč" bc bc ni nič. Organiziraj čimveč dejavnosti da boste skupaj. To je bistveno. Vzemi pa tudi za sebe čas, da bo on varuje otroke. Samo če jih posadi pred risanke in igra igrico - to ni varstvo.


Saj lahko tudi kot hec vzameš.....kakor želiš.....samo jaz sem mislila zares.....

Če je človek dlje časa sam, ima ogromno časa za premišljevanja in analiziranje raznoraznih stanj.....dostikrat v takem stanju tudi dela probleme tam kjer jih ni (recimo v tem primeru "A imaš drugo?"....in zakaj.....?

Ker je sama, sama sebe naveličana, ker pravi, da nima tam ničesar, nima družbe, nima aktivnosti.....predvidevam torej, da se posveča zgolj otrokom, gospodinjstvu in možu in ob tem grozno trpi....katera pa ne bi, jaz bi tudi......po desetih dnevih take izoliranosti bi možu začela grozno najedati, seveda takrat to ne bi opazila, ker bi bila jaz tisto trpeče bitjem, grdi mož me pa ne razume in beži od mene.....njen mož pa ima vse, službo, družbo, šport.......in premalo se ukvarja Z NJO....poudarjam z njo, ker ona tudi to poudarja, glede na to, da nikjer ni omenila, da se z otroci ne ukvarja....

In če želiš nek tak problem v vezi rešiti, je potrebno najprej začeti pri sebi.....mi bi pa vsi najprej druge spreminjali, pri sebi pa pustili vse tako kot je......

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Partner se odmika
15.12.2010 0:00:16   
Mala_princeska
Pogovor vse reši.
Komunikacija je pomembna.

Vse dobro vsem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Partner se odmika
16.12.2010 12:13:20   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

Sem mamica dveh malih punčk, tri in leto in pol.Enostavno pa ne zdržim več da ne bi povedala kaj me pri srcu tako muči. Preselila sem se k partnerju, možu, daleč stran od mojih staršev, prijateljic in seveda domačega kraja. Tukaj nimam ničesar. Imam dve krasni hčerki a njima tega ne morem razlagati. Mož ima službo, ki je po večini celodnevna, če pa ni, ima šolo, ali druge dejavnosti, pa košarko.... In kar me najbolj moti, ko je doma izkoristi vsako prosto minuto in igra igrice na računalniku. Z mano se sploh več ne pogovarja, me ne objame, mi ne pove da me ima rad, obnaša se kot da me ni. In potem ga danes končno ulovim med večerjo, ko se je odpravljal v službo, se začnem pogovarjati, pa je rekel sej si sama hotela, pa bi me skoraj kap, debelo sem ga pogledala in rekla, ja kaj pa, a imaš drugo. In potem mi reče, če si se tako odločila potem tako je. Se obleče, da lubčka za adijo, tako čisto mimogrede in gre. Kaj to pomeni, se je moj mož, ki me je nekoč ljubil in preživel z mano vsako minuto tako zelo spremenil, kaj je narobe?


Meni je to napisano ful dvoumno. Skoraj vsak stavek je tak al pa tak in porodi kup novih vprašanj namesto odgovorov. Kdaj sta se preselila na svoje? Kako dolgo že traja ta tvoja izolacija? Zakaj si tako dolgo čakala s tem vprašanjem? Kaj je mislil s tem, da si ti tako želela (sta se preselila na tvojo željo, so otroci bili tvoja želja ali želja od obeh?)
Glede na to, da je tamlajša stara 1.5 leta, sta torej takrat bila spolno aktivna, kaj pa sedaj?
Če ni komunikacije, nežnosti, pogovorov, potem sta res globoko zabredla. Tako čisti mimo tebe in otrok, si je on počasi ustvaril svoje življenje, v bistvu ga živi kot da vas ni (no tako sem jaz to razumela).
Čeprav dvomim, da bo pogovor rešil to sitacijo, je pa dobro, da čimprej izveš kaj je razlog te njegove odtujitve in res ni nujno, da je kriva druga ženska, lahko da mu enostavno ne odgovarja družinsko življenje.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Partner se odmika
16.12.2010 13:10:00   
mojamura
nisem brala vsega pa vendar...

lotty4 a maš ti slučajno preveč časa? 

ne, resno te vprašam....ker kot se meni zdi, ti je v življenju dolgčas. kaj razen vzgoje in gospodinjstva pa še počneš? (mislim na službo, hobije)


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Partner se odmika
17.12.2010 18:29:49   
lotty4
Popolnoma nič mi ni dolgčas. Imam službo, ki se začne že zelo zgodaj 4.30. V službi sem do 13ih, potem pa kosilo, hčerkici spančkat, jaz še kaj postorim od pospravljanja, likanja in saj veste mamice da je veliko dela. Ko se zbudita sem spet z njima, zvečer jih spravim spat in če je mož doma je na računalniku, če pa ga ni pa sem sama. Mislim da me ni treba obtoževati da mi je dolgčas, ni mi, moža pa pogrešam, zelo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Partner se odmika
18.12.2010 9:17:02   
mojamura
lotty4 oprosti. ni bilo mišljeno kot obtožba, ampak kot vprašanje.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Partner se odmika
18.12.2010 12:23:12   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

Popolnoma nič mi ni dolgčas. Imam službo, ki se začne že zelo zgodaj 4.30. V službi sem do 13ih, potem pa kosilo, hčerkici spančkat, jaz še kaj postorim od pospravljanja, likanja in saj veste mamice da je veliko dela. Ko se zbudita sem spet z njima, zvečer jih spravim spat in če je mož doma je na računalniku, če pa ga ni pa sem sama. Mislim da me ni treba obtoževati da mi je dolgčas, ni mi, moža pa pogrešam, zelo.



In kako je prišlo do tega, da v bistvu živiš življenje samske mamice? Verjetno ni prišlo čez noč. Malo premisli kdaj se je to začelo in morda najdeš odgovor na svoje vprašanje.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Partner se odmika
18.12.2010 21:54:28   
lotty4
Ja začelo se je ko je začel s študijem, sedaj tretje leto. Ker vem da je njegova služba naporna in ker je tudi študij vse prej kot lahek, mu nisem začela težiti zaradi športnih aktivnosti in ker je član ene zveze za reševanje in imajo še tam ogromno enih obveznosti res ni časa zame. In tudi rekel mi je da se ob računalniški igrici najbolj sprosti, ker ni treba pretirano razmišljati in odgovarjati. Pogovori z mano pa so "naporni".
Če pomislim nazaj, še preden sva imela otroke, ga tudi skoraj nič ni bilo doma, ampak takrat sem tudi jaz imela čas zase in šla kamorkoli sem hotela, sedaj pa imam hčerkici in res ne morem okrog hoditi brez njiju.
Dokler ni začel hoditi v šolo tudi računalnika nisva imela in tudi igic ni bilo.
Včasih si tako noro želim da bi samo stal ali sedel ob meni pa ga ni.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Partner se odmika
19.12.2010 10:55:54   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: lotty4

Ja začelo se je ko je začel s študijem, sedaj tretje leto. Ker vem da je njegova služba naporna in ker je tudi študij vse prej kot lahek, mu nisem začela težiti zaradi športnih aktivnosti in ker je član ene zveze za reševanje in imajo še tam ogromno enih obveznosti res ni časa zame. In tudi rekel mi je da se ob računalniški igrici najbolj sprosti, ker ni treba pretirano razmišljati in odgovarjati. Pogovori z mano pa so "naporni".
Če pomislim nazaj, še preden sva imela otroke, ga tudi skoraj nič ni bilo doma, ampak takrat sem tudi jaz imela čas zase in šla kamorkoli sem hotela, sedaj pa imam hčerkici in res ne morem okrog hoditi brez njiju.
Dokler ni začel hoditi v šolo tudi računalnika nisva imela in tudi igic ni bilo.
Včasih si tako noro želim da bi samo stal ali sedel ob meni pa ga ni.

postavi se zraven ko igra igrice, ali pa se vsedi poleg njega, ko vpraša kaj počneš mu povej da ga pogrešaš, pograšaš njegovo bližino.... ne vem če on ve kaj čutiš...

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?