|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Medo pravljičar
27.12.2010 21:00:23   
nives180
Živjo!

Zanima me, če je kdo že kupil Meda pravljičarja? Jz sem ga in sem zelo razočarana.... Ko govori tako hrešči in se dere, da ga ne moreš poslušati...resno...moraš ga nesti na drugo stran sobe potem se še nekako da... Recmo Pametni kuža (od Fisher Pricea) je res kvaliteten, ne pa tale Medo, ki ni vreden NIČ...grrrrr

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 28.12.2010 8:37:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Medo pravljičar
28.12.2010 9:41:11   
oži
Enako, ni vreden nič. Pametni kuža je zakon.

(odgovor članu nives180)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Medo pravljičar
28.12.2010 16:02:35   
nives180
evo, da ne bom samo "šinfala"... Poslala sem mejl uvozniku oz. prozvajalcu (kakorkoli že...) in so mi odgovorili, da so artikel  prehodno testirali na določenem vzorcu kupcev in izkazalo se je, da je bolje, da je bolj naglas, kot da bi bil pretiho.... in da je možnost brezplačne zamenjave čipa, da je potem Medo bolj tiho...
Bom probala in sporočim v kratkem, da ji ne bom samo slabo reklamo delala:))

(odgovor članu nives180)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Medo pravljičar
28.12.2010 21:51:00   
J.L.
še ena ki ni zadovoljna:( sem mislila, da smo imeli smolo, da smo naleteli na hreščočega, pa vidim, da vas je več z podobnimi težavami.user posted image

(odgovor članu nives180)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Medo pravljičar
28.12.2010 22:05:22   
nives180
Hehe ja.... sem danes klicala tudi v BBC pa je rekla, da ga lahko vrnem, čeprav so jih veliko prodali, pa se noben ni pritožil??:)) No in moja sestra ga je danes vrnila in je dobila tudi dobropis nazaj... jaz pa, kot sem napisala, da zamenjajo čip in sem potem rekla da ok, samo da se ne splača pošiljat jim medveda nazaj, da bo toliko poštnine, kot je vreden in so mi potem napisali, da bodo na njihove sroške poslali komplet modul... tako, da počakam še na to, če ne ga vrnem...

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

še ena ki ni zadovoljna:( sem mislila, da smo imeli smolo, da smo naleteli na hreščočega, pa vidim, da vas je več z podobnimi težavami.user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Medo pravljičar
2.1.2011 14:25:44   
nives180
Evo, dobila sem modul za našega Meda pravljičarja...zamenjali smo ga in moram reči, da se dobro sliši, ni še čisto super, ampak toliko dobro, da ga ne bom vrnila...

Lp

(odgovor članu nives180)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Medo pravljičar
2.1.2011 15:36:35   
nives180
aja pa še to: res so bili pošteni in brez problema poslali nova modula na njihove stroške...tako, da tisti, ki ste ga kupili, kontaktirajte proizvajalca in boste brez problema rešili problem.
lp

(odgovor članu nives180)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?