|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam na kratek oddih?
6.1.2011 21:04:51   
biga
Februarja bi šli jaz, moj mož, 3,5-letni sin in 10-mesečna hči za 4-5 dni v hotel, ker bi si rada vsaj enkrat oddahnila od kuhanja na dopustu. Nekako se odločava med hotelom Špik v Gozdu Martuljku (moja starša sta ga pohvalila) in novim hotelom Bioterme v Mali Nedelji. Cenovno sta podobna, dokaj ugodna, pa tudi ne rabimo nekih hudih toboganov, ker sta otroka še mala. Ima kdo izkušnje z omenjenima hoteloma, s hrano itn.? Ali pa če mi lahko priporočite še kak drug hotel, kjer se da posebej zmenit za hrano za dojenčka. Moja punčka namreč še ne je vsega, predvsem ne tako slano, kot mi. Ali pač na dopustu dajete dojenčkom to, kar jeste vi? Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam na kratek oddih?
6.1.2011 23:47:23   
gaya24
Men je všeč hotel Vivat v moravskih toplicah. Ima svoje bazene in ni v kompleksu term 3000. Nikol ni neke gužve, hrana je super dobra, sobe velike, imajo otroško igralnico. Cenovno je pa tudi ugoden. Ko je bil naš user posted image  star 9m, smo bli tam ampak js nisem komplicirala tistih par dni, sem mu dala normalno za jest kar je hotel oz. je že lahko jedel...juho, krompir, meso...Drugač sem jaz tudi doma pazla in ni jedel enako slano kot mi ampak tistih par dni na dopustu pa nisem komplicirala...

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam na kratek oddih?
7.1.2011 7:40:08   
Anonimen
Mi smo bili pa že 2x v hotelu Center v Bohinju. Je skoraj tik ob jezeru poleg mercatorja in pošte. Je manjši hotelčič, samo je bil pred kratkim obnovljen in ima ful lepe sobe. Za družine ima celo 2 apartmaja. Glede hrane so bili zelo ustrežljivi in so naju kar naprej spraševali, če za tamalo kaj potrebujemo, pa tudi cenovno so ugodni. Jaz komaj čakam, da gremo spet!

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam na kratek oddih?
9.1.2011 13:49:33   
svetlomodra
Bohinj je meni pozimi preveč pust. Gozd Martuljek pa ravno tako. Ob petih je že tema in se nimaš niti za sprehajat. Dosti bolj se mi dopade Kranjska Gora. Hotel Špik spada pod hotele HIT, kamor spadajo larix, kompas, alpina in špik in se lahko kopaš v vseh.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam na kratek oddih?
9.1.2011 15:24:38   
Anonimen
Nekako se odločava med hotelom Špik v Gozdu Martuljku (moja starša sta ga pohvalila) in novim hotelom Bioterme v Mali Nedelji. Cenovno sta podobna, dokaj ugodna, pa tudi ne rabimo nekih hudih toboganov, ker sta otroka še mala.


Izkušenj s hotelom nimam - so mi pa bazeni v Mali Nedelji všeč. Se mi zdi, da je celodnevno kopanje v termah tej zimi več kot dobrodošlo. V tej kombinaciji mi diši precej bolj kot Martuljek.

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam na kratek oddih?
12.1.2011 18:07:43   
okaidi
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Men je všeč hotel Vivat v moravskih toplicah. Ima svoje bazene in ni v kompleksu term 3000. Nikol ni neke gužve, hrana je super dobra, sobe velike, imajo otroško igralnico. Cenovno je pa tudi ugoden. Ko je bil naš user posted image  star 9m, smo bli tam ampak js nisem komplicirala tistih par dni, sem mu dala normalno za jest kar je hotel oz. je že lahko jedel...juho, krompir, meso...Drugač sem jaz tudi doma pazla in ni jedel enako slano kot mi ampak tistih par dni na dopustu pa nisem komplicirala...


Glede bazenov v termah Vivat bi vprašala, ali imajo v pokritem delu bazenov tudi nizke bazenčke za najmlajše?

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam na kratek oddih?
13.1.2011 14:33:43   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: okaidi

IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Men je všeč hotel Vivat v moravskih toplicah. Ima svoje bazene in ni v kompleksu term 3000. Nikol ni neke gužve, hrana je super dobra, sobe velike, imajo otroško igralnico. Cenovno je pa tudi ugoden. Ko je bil naš user posted image  star 9m, smo bli tam ampak js nisem komplicirala tistih par dni, sem mu dala normalno za jest kar je hotel oz. je že lahko jedel...juho, krompir, meso...Drugač sem jaz tudi doma pazla in ni jedel enako slano kot mi ampak tistih par dni na dopustu pa nisem komplicirala...


Glede bazenov v termah Vivat bi vprašala, ali imajo v pokritem delu bazenov tudi nizke bazenčke za najmlajše?


Imajo enega malega, okroglega premera 2 m. Mi smo bili 4 dni, pa je bila gužva in to veliko starejših ljudi. Če sem naročila kaj posebnega, da ni bilo v jedilnem kotu, sem na to zadeva čakala po 10-20 minut- za otroka je to preveč. Ko smo se najedli, so šele prinesli.

Za hrano pri otroku tistih par dni pa ne kompliciraj, čisto nič mu n ebo, razen če ima alergije.

Za hotel bioterme, lahko povem, da mi je precej bolj všeč kot vivat, tudi otroški bazenček je večji, v glavnem vs epohvale, edino kar me j e zmotilo, na telefonu (simobil) ni bilo signala. Zelo luštne terme in hotel, več prostora, več ležalnikov in malenkost večji bazen kot v vivatu

(odgovor članu okaidi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?