|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.1.2011 23:28:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nocne more? ...
29.1.2011 23:33:35   
Shorty_
alo skrbi - danes se je v treh urah, odkar je sel spat, prebudil kot v bolecini ze 5x. ko ga vprasam, ce ga kaj boli, pravi ne. nocne more? tko intenzivno, vsako noc veckrat?
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

nas 3-letnik ze ves teden nekam slabo spi - ponoci se veckrat zbuja in pogosto stoka, kot bi ga kaj bolelo. nekajkrat je celo izrazil zeljo, naj lezem poleg njega, ker ne more spati; preko dneva pa se veliko crklja v narocju - cesar do zdaj NI NIKOLI pocel. on je enostavno prevelik zivec in mu je blo crkljanje bolj kot ne nekaj, kar mora "odraditi" user posted image

no, ampak zdaj me to ze malo skrbi - danes se je v treh urah, odkar je sel spat, prebudil kot v bolecini ze 5x. ko ga vprasam, ce ga kaj boli, pravi ne. nocne more? tko intenzivno, vsako noc veckrat?
ja pomojem je možno, naša ima zelo bujno domišljijo in vse podoživlja, začele so se pri slabih treh letih. Gleda izključno risanke za katere pravi sama da so lepe, ne sme bit nič "groznega" ker jo je strah in potem domišljija naredi svoje... Pomaga veliko crkljanja pa vprašaj če je kaj sanjal, naša je znala povedat včasih.

lp,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
30.1.2011 21:11:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nocne more? ...
31.1.2011 15:30:27   
hedviga
Hmm, naš ima od bolezni naprej neke noče finte. Sicer prav dobro ni nikoli spal, ampoak zdaj je ratal še hujše. Zajoka in ga ne prepričaš da bi se ulegel nazaj, preložim ga potem k sebi. Ampak, naš se je ušunjaval k nama že prej-Pa še mlajši je.
KAko pa je v vrtcu? Ali se kaj dogaja, in kake druge spremembe? Kot kaže ga nekaj daje. Ali pa (spet) neka faza... Vsekakor ti želim, da čimprej mine!!

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
31.1.2011 21:27:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hedviga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nocne more? ...
1.2.2011 11:33:57   
hedviga
Potem pa mogoče res domišljija. Kakšen je pa v vrtcu?  Se tudi rad stiska?

Jaz za našega si kar mislim, da se tudi ponoči " bori" z mano, ker se sredi noči zbodi in ko ga hočem potolažiti ali poravnati v postelji ali dati dudo, začne vreščat " ne ne ne, mami, ne" in mlati okoli sebe. Ampak ne prestrašeno apmpak je hud...user posted image  Ni fino, sploh sredi noči. Je pa res, da je čez dan ravno sredi akutne faze trme in "ne"-jev in metanja ob tla in...
Kako pa vaš tamlajši spi?

Jah , teli malčki, vsaka faza neko novo presenečenje...


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
1.2.2011 11:54:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hedviga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nocne more? ...
2.2.2011 12:05:45   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333


neverjetno - pa kak razlog za nocne more pa imajo user posted image  a jih hoce Fifi prevec bozat pa frapeje delat - groza! user posted image


Mene bi mora že od same misli na Fifi user posted image user posted image


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
2.2.2011 12:25:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hedviga)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nocne more? ...
2.2.2011 13:09:57   
ronja
Zadnjič sem brala od Jula odgovor na podobno vprašanje, kjer pravi, da otroci, ki imajo to srečo, da jim je v življenju občutek groze prihranjen (ne živijo na vojnem območju, nimajo kretenov za starše, če ga parafraziram), morajo vsa ta čustva predelat v domišljiji. Če se z malim sicer nič hudega ne dogaja, da je čez dan vesel, potem je to mogoče to. Da domišljija predela stvari, da jih začne razumevat, ker pač nima v življenju otipljivega primera (hvalabogu), an katerem bi se to učil. Bilo je v rr iskricah, ne vem, če ej to tudi na netu, poglej, mogoče najdeš kje. Je bilo zanimivo in zelo logično, vsaj meni. In pri Ronji je iblo podobno: je imela tako obdobje, čeprav se ji ni nič hudega dogajalo, ampak ej rabila to predelat. Sem ji coratala in to je to (samo mojidve sta itak fuuuuul crkljivki).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
2.2.2011 14:06:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nocne more? ...
2.2.2011 14:18:20   
Neža7
Naša je do konec novembra 2010 lepo spala.

Stara je 2,5 leti in je imela eno fazo, ko ni hotila zaspat in sem morala do 10x jo nazaj dajat v posteljo.. no to se je sedaj minelo... sedaj pa do 3x čez noč pride k nama v sobo in seveda jo moram nazaj dati in HB takoj nazaj zaspi...

Ne vem kaj ji je user posted image  2,5 let je zaspala in spala brez težav in celo noč. Ta teden je celo 2x zaporedom celo noč spala in sem jo morala celo jaz zbudit za vrtec. Včeraj je 1x prišla.

Vem, da se je bala petarde, da možno je bilo to kaj krivo??
Njen bratec je bolj tak.. imam svojo fore, da tega sem navajena.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nocne more? ...
2.2.2011 15:41:06   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

hehe, Ronja, si me mal potolazla user posted image  torej je mulcu enostavno prevec lepo user posted image


Men se tudi dopade taka razlaga user posted image  

takole čez dan je vse bolj jasno, ob polnoči sem pa sedela v postelji in gledala našega tamalega kakšne spalne izpade trme ima in mi je šlo prav na jok...
Kot vidim pa imajo teli malčki vsi nekaj fint, bolj živahni še več.
Zenkrat lahko rečem samo da sem kar vesela da se "nočna trma" Špelce večinoma še izogiba.. In Hb da sta parček user posted image

BTW Ronja, krasen blog, dopade! Edino malo sem zafrustrirana user posted image user posted image


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
2.2.2011 15:47:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hedviga)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?