|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kar joče
29.7.2005 8:43:09   
Aleksandrin
Dekleta, rabim nasvet...
Imam dobro prijateljico, ki pa nima toliko sreče, kot jaz- imela je že tretji spontani splav, nazadnje je bila noseča v marcu letos, ampak plodek je po osmih tednih umrl. Uboga je bila čisto na tleh, cel mesec ni mogla delat, zvečer je imela nočne more...
V glavnem hudo, hudo, nobena beseda jo ni potolažila.
Tudi sedaj, ko me gleda ima solze v očeh, ful je vesela zame, pa vendar se sprašuje zakaj ravno jaz ne morem imet.
Kako naj jo potolažim, vse jo spravi v jok!?
Mislim, da je že obupala, ampak njenega mnenja ne more spremeniti nihče, niti njen dragi ne sestra ne jaz.
Pomagajte, prosim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kar joče
29.7.2005 8:58:06   
piščanc
besede ne bodo pomagale - spravi naj se k dejanjem. pomagaj ji najti kakšne strokovnjake, da bodo ugotovili, zakaj se ss dogajajo (pregrada, stres, ...) tudi alternativna medicina lahko pomaga, če ne drugega za dušo.

njej pa želim vso srečo

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kar joče
29.7.2005 11:26:01   
baguSka
tako je: edina rešitev in 'balzam' oz. pomiritev zanjo bo, da ji strokovnjaki povejo zakaj.. najbolje bo, da ji ti pomagaš, ker sama mogoče ne bo hotela..:(

vso srečo vama želim :rozica:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kar joče
1.8.2005 12:22:30   
Anonimen
Če še ni bila, naj gre k G po napotnice. Po 3ss jo bodo poslali na vse mogoče preiskave. Verjemi mene so po dveh poslali na tri različne naslove.

Naredili so mi vse preglede in preiskave, jeseni grem na operacijo, čeprav... čeprav sem ostala, ne samo brez otrok ampak tudi brez moža. Nihče ni nič spraševal, tudi moja G. ne sam poslali so me neglede na vse preglede. Konec koncev, bi mi lahko tudi rekli, da glede na to da me je mož zapustil ni potrebe po preiskavah - v glavnem naj gre do ginekologa. Čimprej!!!!

Bodi ji v tolažbo.

Sama sem v isti situaciji, veš en mesec po mojem ss je zanosila moja najboljša prijateljica. Z njo smo bile celo dogovorjene, da bomo imele skupi otroke, ker smo itak vedno hodili skupaj na dopust in vse stavari počeli skupaj. Verjemi sem zelo vesela zanjo, veselem se njenega otroka in skrbi me zanj. Samo globoko nekje v duši me boli, da sama ne morem deliti te sreče z njo. Vse kar mi je ostalo je bolečina ob izgubi mojih dveh pikic in občutek zavrženosti ob dejstvu, da me je zapustil mož 10 dni po drugem ss. Rada bi bila vesela z njo ampak nek črv vseeno gloda. Saj rada poslušam kaj in kako njej bebica dogaja, ampak vse kar si želim od nje je , da bi razumela mojo bolečino, pa je ne more.

Vse kar si lahko svoji prijateljici je da si ji eno veliko - uho.

LP

(odgovor članu Aleksandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kar joče
2.8.2005 6:57:56   
Aleksandrin
pikec0,
hudo mi je ob tvoji zgodbi in hkrati sem vesela, da si se mi izlila, meni, popolni tujki, hvala ti...
LP

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kar joče
5.8.2005 19:05:47   
mihi78
kaj pa, če bi ji predlagala naj obišče to klepetalnico?
tudi sama sem doživela 3 ss. mogoče pa ji bo pomagalo, ko bo videla, da ni edina, ki se je znašla v taki nočni mori.
lp :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kar joče
5.8.2005 22:02:36   
Aleksandrin
Mihi- ni tip za PC, nima pojma, kako deluje internet, jo niti ne zanima. Dober nasvet, hvala.
LP :sloncek:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kar joče
6.8.2005 21:24:22   
mihi78
pol pa res ne pomaga drugo, kot da ji prisluhneš ali pa ji mogoče svetuješ strokovno pomoč.
mene so tudi dali na antidepresive, sicer sem od začetka bila malo skeptična, po parih tednih jemanja pa ugotovila, da pomagajo :bravo:
sicer ne pozabiš na ss ampak nekak lažje "preguraš" dan.
meni tudi gre zadnje čase na jok - ena prijateljica je tik pred porodom, druga je v tretjem mesecu nosečnosti z dvojčki.
seveda sem vesela za njih, ampak vseeno boli :(:(:(
tako sva zdaj uradno edini par v naši družbi, ki še nima otrok, čeprav sva prva začela delati na tem. saj mi nobena ne daje občutka manjvrednosti ampak vseeno se počutim izključeno, ko veselo klepetajo o svojem naraščaju. saj so uvidevne koliko se pač da po drugi strani pa nočem, da bi z menoj delale kot v rokavicah.pač se je treba prilagoditi situaciji in se tolažiti s tem, da tudi name čaka
:duda:mogoče tudi :duda::duda:
lp, upam, da boš lahko pomagala prijateljici :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kar joče
9.8.2005 23:41:23   
Aleksandrin
Hvala ti za nasvete, boš videla, da tudi tebe čaka nekje zvezdica, ki se bo utrnila samo zate. Mogoče pa ni še pravi čas :), veš, vse se zgodi z določenim namenom...
LP :sloncek:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?