|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se vsi plazijo?
9.2.2011 11:03:45   
charlyka
Zdravo mamice!

Naša mala je dobrih 8 mes in jo kakšno plazenje nič kaj ne zanima. Najbolj je srečna, da lepo sedi na kavču obkrožena z igračami, se obrača, steguje naprej, nazaj in vse mogoče, če pa jo dam na trebuh pa dretje, dokler spet ne sedi. user posted image

Se vaši malčki vsi plazijo? Bo začela kasneje ali bo morda kar preskočila to fazo? Kaj menite?

Hvala za vaše izkušnje. Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 11:06:03   
Udb
Naš se ni nič plazil. Iz sedenja je nekje pri 10-11 mesecih prešel v hojo (najprej ob opori kavča in podobnih stvari).

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 11:19:59   
josephine27
tud moj se ni nikol plazil po trebuhu. sem ga mal spodbujala tako da sem mu igračko postavila tolk pred njega da je sede ni mogel doseči pa je potem začel kobacat po vseh štirih, mislim da ravno nekje pri 8-9h mesecih. ampak tud kobacal ni dolgo ker se je kmal za tem začel dvigovat.

_____________________________



(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 11:34:10   
nusi
moj je star 8,5 m pa tudi ni neki hudi plazilec user posted image . kot si rekla, uživa v sedenju, se steguje za igračkami, na trebuhu popeni, razen občasno, ko mu paše, takrat se lepo na kolena postavlja, samo tako redko, da sploh ne vem če bo kdaj šel po 4ih

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 11:59:48   
juhica
Moj ta drugi pa ni hotel sedetiuser posted image user posted image user posted image , če si ga dajal na tla je avtomatsko začel kobacati (od šestega meseca pa do trinajstega meseca, ko je shodil sam) - istočasno s kobacanjem se je tudi dvigal sam ob opori in stopal ob njej in tudi precej padal, ker je bil mogoče malo prezgoden za take podvige...

Mogoče bo kasneje ali pa bo preskočila to fazo....

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 12:37:57   
Anonimen
Moja je star 10.5 mesecev ,pa se sploh ni plazila.

(odgovor članu charlyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 13:58:02   
K_a_t_i
Do 8. meseca ni delal NIČ (če si ga dal na hrbet je tulil, na trebuhu je tulil). Je tudi lepo sedel in se igral. Zdaj, pri 8,5 m pa pleza (se pravi po kolenih in rokah), pokapiral je obračanje s hrbta na trebuh (samo zaradi želje, da se premika - kar ni fino, ko ga dam spat user posted image ), se dviguje na kolena in na podplate. Zdaj samo še čakam, da se dvigne in premakne ob opori. Prvi je bil isti.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 15:30:44   
SaaS
Moj se tudi ni plazil. Pri 8m se je vsedel, potem se je nekje pri 10 začel po riti drajsati okoli in šele pri dobrih 14 se je začel ob opori dvigovati na noge. Pri 17 je shodil.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 15:36:07   
strumf
naš je bil ful rad na trebuhu, prestavil pa se ni nikamo. plazit se je začel pri 9,5 kot vojak. sedaj je star 10,5 pa kratke razdalje gre po štirih-po kolenih, daljše pa preplazi. je prav posrečen, ko gre kot vojak po trebuhu. seveda pa se dviguje že ob opori in hodi ob opori, za roke pa noče it. sem bila tudi jaz v dvomih če se bo kdaj plazil, pa se je. je pa sedaj v tem ene mesecu ogromno napredoval kar se gibanja tiče, non stop je v pogonu.

nečak je fazo plazenja preskočil je šel direkt iz sedenja na kobacanje po štirih, bil pa je star cca 10 mesecev. tako da ima tvoja še dovolj časa

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 17:30:59   
pefika90
Živijo!

Jst ko sm bila mala, se nisem plazila. To je normalno, če se zgodi.
Tko da pomoje nč panike. In tudi če bo pozneje shodila, pač ni za delat paniko.
Eni prej eni kasnej. Vsi pa shodijo :)

Lp

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 20:07:02   
divans1
Moj se plazi od 6,5 meseca. 

(odgovor članu pefika90)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 20:20:12   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Naš se ni nič plazil. Iz sedenja je nekje pri 10-11 mesecih prešel v hojo (najprej ob opori kavča in podobnih stvari).



moja dva tudi tako!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Se vsi plazijo?
9.2.2011 20:40:10   
Lantea
No moja pa ravno sedela ne biuser posted image . Zdaj pri 7m se že poskuša plazit, ko jo pa daš sedet pa ne zdrži dolgo, ker je svet veliko lepši v muvinguuser posted image .

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Se vsi plazijo?
10.2.2011 8:25:31   
sanelaa
Naš je star 8m pa se plazi po vojaško. Torej ne hodi po rokah in kolenih ampak se samo kot kakšna kača plazi sem in tja. 

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Se vsi plazijo?
13.2.2011 16:53:16   
smokyhawk
js sn skos pravla za našga vrageca da se ne bo nikoooli plazil,do 9 mesca ni pokazal niti najmanjše želje po plazenju,čist srečen je bil če je sedel pa se igrau,pol sn ga mal v sposojeno  hojico dala da je mal po stanovanju korakau,ker je pač kričau ko zmešan če si šou stran in njega ni blo zraven....in si ga mogo skos dvignat in nest tam kjer si ti biu,če ne ni blo mira...user posted image no pa je 1 teden pred 9 mesecem čudežno splazil-tk kr naenkrat se je puzau pa vlekel po tleh,po ene 2-3 tednih pa se je začel že orink plazit....user posted image zdej smo stari 10,5 mesecev in bi lump še na steno šou če bi lahkauser posted image ,tko da brez skrbi,mogoče še bo,nikol ne veš....od moje sestrične tamala,se je začela plazit pri 13 mesecih!!!!!!user posted image user posted image user posted image ,prej je že hodla tko da si jo za roko držau,tko da,če bo pol bo,če pa ne,pa ne bo....pa ne se prevč sekirat če ti bodo kej v posvetovalnici težili,tam pr njih pač more bit vse po bukvah.....user posted image

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?