|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poljubljanja konec!
8.11.2012 15:22:13   
Anonimen
kako je v vaših zvezah, zakonih z poljubljanjem.

Namreč sem zelooo velikaa ljubiteljica poljubljanja in nažalost se je tole v mojem zakonu nekako "zaključilo" ?? kot par sva se z možem zelo veliko poljubljala, stiskala sedaj že nekaj let pa tega ni in ni.Poljubi me kadar mu jaz rečem oz. kadar se tko stisnem, tole pa jaz ne prenesem resnično se počutim čisto prazno, kajti sem mnenja da je poljub še vedno znak ljubezni. Recimo med spolnim odnosom je tole zame ena "razlika"( poljub) med sexom in ljubljenjem. recimo ko se 2 ki se ljubita ljubijo se med odnosom poljubijo , kdor je samo z nekom zaradi telesne potrebe se pa ne. NEvem enostanvno mi tole tko zelo manjka, pa tudi v spolnmem odnosu se počutim kot ena "prostitutka" kajti sp.odnos med mano in eno prostit. je kot kaže enak?kajti ne nje nebi poljubu ma niti mene ne... zakaj? ko ga vpr . zakaj pač reče: aaa zakaj tko kaj jaz vem zakaj? pa mater sej smo mladi pa naš odnos zgleda kot da mava 100 let,, nič stiskanja nič poljubljanja.. jaz pa verjemite brez tega ne morem živet, meni poljub mi da en občutek ljubezni, mehkobe nevem napolne me z eno pozitivno energijo. pa vedno vsi rečejo: ah najlažje je poljubit.. ni res sploh i res!!! vsak človek že ob poljubu čuti razlike in čuti ljubezen, pa ni kr tko nekoga poljubit , vsaj jaz nebi mogla kr tko nekoga brez veze ker mi poljub veliko pomeni.

Nevem že veliko let se s tem ukvarjam, pol si že mislim da mogoče jaz pretiravam, sam neeee včasih me je mož VEDNOOO poljubu ko je šel stran in ko je prišel, pa za lahko noč sedaj pa niti 1x že veliko let, sicer ko mu rečem da me al ko se nastavim tko me lepo ga čutim ampak ko bi tko rada da me sam od sebe! Zakaj ne..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poljubljanja konec!
8.11.2012 15:40:42   
Anonimen
Skupaj sva 8 let pa se še vedno vsak dan cmokava ... če že drugega ne, so čista osnova poljubček za dobro jutro, pa preden gre v službo, pa ko pride domov pa za lahko noč ... ostali vmes so pa čisto po navdihu user posted image ... pa saj ni treba da ga čakaš, da te poljubi ... to lahko narediš tudi ti ... pač ko meni manjka kaj nežnosti, se enostavno postavim predenj, ga objamem in pocmokam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poljubljanja konec!
8.11.2012 15:44:27   
Paštetka
Odkrito?
Lahko:
- da ti smrdi iz ust ali njemu in mu je nerodno
- da ga več ne privlačiš vzburjaš in sexa s tabo iz potrebe
- ker ima drugo (v primeru, da tudi njemu pomeni poljub to kot tebi)
- verjetno pridejo kakšne faze...user posted image
- enostavno zato, kaj pa ve...
- mogoče pa se prevečkrat ti oz. preriravaš user posted image
- lahko pa da te ne doseže, ker spi otrok med vama

Izberi, kaj ti je ljubše. Lahko se pa pogovoriš z njim.


Malo ga zažgi, pa boš videla user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 8.11.2012 15:50:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poljubljanja konec!
8.11.2012 15:53:51   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Skupaj sva 8 let pa se še vedno vsak dan cmokava ... če že drugega ne, so čista osnova poljubček za dobro jutro, pa preden gre v službo, pa ko pride domov pa za lahko noč ... ostali vmes so pa čisto po navdihu user posted image ... pa saj ni treba da ga čakaš, da te poljubi ... to lahko narediš tudi ti ... pač ko meni manjka kaj nežnosti, se enostavno postavim predenj, ga objamem in pocmokam user posted image

user posted image

Men gre edino na živce, ko bi se moj včasih cmokal, pa ima tak zadah, da me skoraj na hrbet vrže (kadi). Se mi je že večrat zgodilo, da sem ga naterala umit zobe (lkot otroke). user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.11.2012 17:03:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nyna84)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poljubljanja konec!
8.11.2012 17:10:38   
gsatalema
Tudi midva se po ne vem kolkih letih še vedno lupčkava user posted image . OBVEZNO za dobro jutro, ko gre v službo, pride domov,... pa ne glede tudi če je kdo na obisku...
Pa večkrat na dan ko se v stanovanju srečava se objameva in polubčkama....
Ja zadah je pa res ena zoperna reč user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poljubljanja konec!
8.11.2012 20:11:52   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
... sicer ko mu rečem da me al ko se nastavim tko me lepo ga čutim ampak ko bi tko rada da me sam od sebe!...

Ko praviš poljub, tako, lupčka ali govoriš o francoskem poljubu?

Francoski je bolj za posebne priložnosti.

Če pa gre za lučka, pa lahko vspostavita to kot navado. Ne čakaj da te on poljubi. Poljubi ga vsakič ko ti odhajaš, ali ko on odhaja.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 8.11.2012 20:14:44 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poljubljanja konec!
8.11.2012 21:25:51   
ronja
Zadah lahko preveriš: vprašaj njega ali nekoga, ki mu zaupaš, da ti bo po pravici povedal (brat, sestra, prijateljica...), ker sebe človek baje navadno ne voha. Pa otroci so ena taka iskrena bitja, ki ti navadno kar sami direkt povejo;).

- lahko pa da te ne doseže, ker spi otrok med vama
user posted image No, saj se lahko uležeta tako, da je otrok na eni strani;).

No, meni bi francoski poljubi kar manjkali, si ne predstavljam živet par let brez... Eno obdobje se res nisva tako poljubljala, ker nisva smela počet nič, kar bi povzročilo kakršnekoli krče v maternici (vključno z vzburjenjem - prepovedano), ampak ni bilo to nobenemu všeč, tako da si mislim, da ti ni po volji.

Po moje ga kdaj lepo na samem, ko bosta mela čas, tako ornk vroče poljubi. Tako da ga bo samo odneslo:) PO potrebi mogoče parkrat ponovi. POtem se bo spomnil, da je to v bistvu fajn, pa bo lažje:). Včasih se moramo spomnit, da nam je bilo nekaj res ful všeč. Vem, da je mimo primerjava, ampak ko sem šla zadnjič na kitaro, nisem mogla verjet, da sem jo tako pogrešala, pa nisem niti vedela... Enostavno sem se navadila živet brez. Ampak ko sem pa dobila nazaj to, je bilo pa mega! Mogoče ga moraš samo malo spomnit - ne z besedami, da ne bo to nerganje v smislu: prej si me pa skoz poljubljal, zdaj pa nič več,... ampak da mu pokažeš, da tudi zdaj je to luštno:). Če pa to ne bo pomagalo, potem se morata pa zmenit, če je kaj drugega zadaj, če ni nobene prave bližine... Ker to je pa še bolj grozno kot bit brez poljubov (čeprav je že to nesprejemljivo zame).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poljubljanja konec!
8.11.2012 21:46:30   
Anonimen
Paštetka


hehe sem se pa nasmejala..
zadah ni zagotovo:) hvala bogu..
otroci med naju pa zna bit in da enostavno neve zakaj.. ja sej ga jaz kr sama ne čakam nanj ampak bi pa rada da me on.. da se on kdaj spovne tud na to, ker to pač meni ogromnoo pomeni res dam eliko na to... tolko kot sem se jaz prepoljubljala ufff.. pa sej ne da hočem pretiravat, ampak vsaj tole zjutraj & zvečer ko sva imela mi je bilo super.. pa med odnosom mi je lepo , no taktat morem rečt da kdaj pa kdaj ja, drugače paahh. No sej sem mu že 1000x rekla pa nič sem se čist naveličala to mu non stop govorit. pa po tolkih letih mojega "teženja" da se na tem prosim malo potrudi nič ne nardi? jaz pa se na vse konce in kraje trudim, da nardim kar njemu paše.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?