|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čudna krvavitev
20.4.2011 8:22:36   
mitrije
Imam problem in upam da mi boste lahko pomagale. Z možem se že dve leti trudiva z mojo zanositvijo, ampak brez uspeha. Zdravnik mi je predpisal klomifen, ampak tudi ni bilo uspeha. Imam pa tudi neredne menstruacije, kar mi še otežuje zadevo. Prejšnjo menstruacijo sem imela 11.3. V nedeljo pa sem na hlačkah opazila rdeč blag madež, v ponedeljek in včeraj se je ta madež nadaljeval, ampak res bo bile samo kapljice. Testa pa res še nisem naredila. Je možno da kljub nosečnosti malo krvavim, ker to res ni nikakršna menstruacija.
Prosim če mi lahko pomagate.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čudna krvavitev
20.4.2011 8:32:04   
Anonimen
možno je vse ampak samo test ti bo povedal kaj je,če si noseča ali ne.držim pesti.
tudi jaz sem se večkrat spraševala,sploh če mi je zamujala,kaj pomeni kri,kapljice krvi ampak sem zmeraj test naredila in ta je povedal kaj in kako.


(odgovor članu mitrije)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čudna krvavitev
20.4.2011 9:21:18   
mitrije
test moram narediti ja to drži, samo recimo da bo na testu + kaj naj bi pomenila ta kri, verjetno najbolj normalno. :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čudna krvavitev
20.4.2011 9:26:17   
honey*
Malo krvi lahko pomeni tudi vgnezditveno krvavitev.

(odgovor članu mitrije)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čudna krvavitev
20.4.2011 9:46:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mitrije

test moram narediti ja to drži, samo recimo da bo na testu + kaj naj bi pomenila ta kri, verjetno najbolj normalno. :(

torej je zdaj že 40 dan od zadnje M če sem prav računala. če bo na testu + se naročiš k ginekologu in poveš kako in kaj.
a so bile samo kapljice krvi ali je bilo več te krvi kot pri M? a se ti je zdaj krvavitev umirila ali še kar traja?
sprašujem ker pri meni je bilo prvi dan po kapljicah potem se je pa ulilo.

(odgovor članu mitrije)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čudna krvavitev
20.4.2011 12:46:11   
mitrije
Na testu je bil - :(, ampak mene vseeno skrbi ta čuden pojav. Ker ko se obrišem, krvi ni nič, na vložku je pa kapljica ali dve, in to se dogaja sedaj že četrti dan. Zato mi je čudno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čudna krvavitev
21.4.2011 8:53:45   
SILVA
No jaz imam podoben primer. Samo, da imam jaz rjav izcedek že od nedelje, se pravi že peti dan. Ampak tega izdeka je res malo, samo par kapljic čez cel dan.
Menstruacija naj bi prišla včerja, pa je ni, test včeraj negativen.

A je imela kdaj mogoče takšno menstruacijo, samo z izcedki ?

Nikoli me ni hecala, zvesta mi je bila vsak mesec in tudi točnauser posted image  Mogoče je to zdaj zaradi histeroskopije in laparoskopije, ne vem. Vglavnem zdaj, ko jo hočem dobit po 6 letih me pa heca.
A kaj veste, kaj bi bilo lahko narobe, če zanosiš isti mesec po operaciji ? Ker meni je Bokalova rekla, da počakava en mesec, potem pa veselo na delo. Zdaj me pa tako hecauser posted image

(odgovor članu mitrije)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čudna krvavitev
21.4.2011 17:34:38   
vesper
silva po tej operaciji bi mogla M bit še bolj močna, vsaj moja je bila in mislim, da tudi od punc tukaj na forumu. Po moje ne more bit ravno nekaj ful narobe, če bi sedaj slučajno zanosila, svetujejo počakat pač raje zato, da se telo ščisti. Jaz sem to vprašala svojega G kaj bi bilo, če se slučajno zgodi, da zanosim, pa je rekel, da ni nič posebeja narobe, ampak mi je tudi svetoval en mesec počakat. Moje mnenje: počakaj do torka ali četrtka (pon.in sre.praznik) potem pa mogoče vseeno pokličeš svojo G. Kdaj pa imaš prvi pregled zdaj po operaciji?

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čudna krvavitev
21.4.2011 21:57:48   
SILVA
Prvi pregled imam 1.6.
Kot praviš, bom še malo počakala, mogoče naredim še kak test, če pa še vedno ne bo potem pa k ginekologu ali pa bom počakala do 1.6, ko imam pregled pri operaterki.
Hvala za izkušnjouser posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?