|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.1.2011 9:13:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
6.1.2011 9:26:34   
Barbara_L
Primer kolegice: odšteje le za hrano, a ji starši pustijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
6.1.2011 9:27:22   
Hope2
LJ. 20 evrov na dan, če ga ni, ne računa nič (vseeno koliko dni ali tednov manjka). Otroku nudi vso hrano in pijačo: zajtrk, malico (sadje), kosilo, vmes prigrizke-piškote, grisine, občasno kinder jajčko.... plenice, robčke za rito, robčke za nos. Otroka tudi vedno obdaruje za RD in božič. Pa vsake kvatre jih razveseli s kakimi milnimi mehurčki, baloni ali kako drugo malenkostjo, ki jo lahko odnese domov. Včasih tudi opere polulane ali pokakane cunje.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
6.1.2011 12:43:02   
PC Baby
Ker smo hodili mi, je bila skupina šestih otrok in smo plačevali mesečni pavšal za varstvo, hrano pa so odšteli, če otroka ni bilo. Če je pa manjkal več kot teden dni skupaj in si to pravočasno napovedal (recimo za dopust na morju) pa si namesto varstva plačal samo rezervacijo v višini 20% varstva.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
6.1.2011 12:46:47   
Isabellabina
Pri nas tudi,če ni otroka ne plačaš nič-

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
6.1.2011 12:57:18   
sazi
Ko sem imela otroka v privat varstvu, nismo odšteli nič (no, za hrano bi mogoče lahko, samo se tega nisem niti spomnila, niti želela načenjati).
Meni je tako logično. Gospa od tega denarja živi. Je tam na razpolago vsak dan. Če bi vnaprej vedela, da bo otrok 3 tedne na mesec zaradi bolezni doma in varstva zato ne bi plačeval, bi raje vzela drugega otroka - pa saj vzgojiteljice v vrtcu tudi dobijo plačo, pa če so samo trije otroci v skupini od 17ih otrok.

Moj otrok je bil zelo veliko bolan. Če bi ga imela v vrtcu, bi tudi morala plačevati.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
6.1.2011 14:33:17   
zaspancek1
Pri nas se odstejejo samo dnevi, ko ni otroka več kot en teden (in to takrat 5 EUR na dan), sicer pa je polna cena 400 EUR.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
7.1.2011 16:12:24   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Ko sem imela otroka v privat varstvu, nismo odšteli nič (no, za hrano bi mogoče lahko, samo se tega nisem niti spomnila, niti želela načenjati).
Meni je tako logično. Gospa od tega denarja živi. Je tam na razpolago vsak dan. Če bi vnaprej vedela, da bo otrok 3 tedne na mesec zaradi bolezni doma in varstva zato ne bi plačeval, bi raje vzela drugega otroka - pa saj vzgojiteljice v vrtcu tudi dobijo plačo, pa če so samo trije otroci v skupini od 17ih otrok.

Moj otrok je bil zelo veliko bolan. Če bi ga imela v vrtcu, bi tudi morala plačevati.



V redu, če ima varuška 1-2 otroka. Ampak za skupino 6 otrok se pa nikakor ne strinjam s tem. Cene se gibljejo cca 20 evrov na dan, torej 400 na mesec (minimum za LJ), ponekod celo 500 ali več. Računaj 6 otrok, v enem mesecu 2400 evrov minimum čisto čistega (večina na črno). Pač če drug mesec ne pridejo vsi, bo zaslužila en mesec manj, ampak od prej ima našparano. Nobena vzgojiteljica ne dobi toliko plače. In nobenega vrtca toliko ne plačuješ. Naša zelo fajn shaja in ne kasira nič, če je otrok bolan, celo zelo dobro shaja. Poleti veliko otrok ni, in takrat se znajde in jih dodatno vzame, kar ni problem, saj vrtci ne delajo, babice gredo na dopust..... Vedno ima vrsto, še izbira si lahko, katerega bo vzela- v smilu ali rabi samo 4 ure varstva ali cel dan, odvisno kako luknjo ima, kolk časa, kolk razposajeni so, kolk zahtevajo od nje, kolk samostojnih (hodijo, jejo sami....).

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
7.1.2011 16:17:21   
ledenaa
Nisem iz Ljubljanske regije( ampak vseeno). če je bil otrok bolan in ga ni bilo 2 tedna potem so starši plačali polovično ceno varstva. To se mi pač zdi fer

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
7.1.2011 16:20:38   
Dashenka
Ko je bila moja hči pri privat varuški, je bila v treh letih sicer le 1x bolna, ko je nekje staknila rotavirus. Je pa seveda sem ter tja "manjkala" ko smo šli na dopust.
Dogovor je bil tak, da se plačuje varstvo v celoti, odšteje pa le hrana, ki je bila minimalna vsota. Tako nekako, kot je v vrtcih.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
9.1.2011 21:24:11   
rozilu
Pri meni enak primer kot pri Hope2 (da nimava iste varuške user posted image ): 20€ na dan, ko je otrok tam, če ga ni pa nič. Mislim, da ima dovolj otrok, da ji sfolga čez mesec, tudi če so kaj več bolani. Moja npr. hodi samo 2 dni v tednu, smo tako zmenjeni že od štarta, ostale dni jo ima moja mama.

Jim pa nudi vse: hrano, pijačo, plenice,... moji še nos očisti s fizološko pred spanjem, če je prehlajena user posted image . Ko se je uvajala jo je npr. za spat napokala v voziček in ven -  jo tako uspavala, zdaj se je že lepo navadila sama zaspat v postelji (samo pri njej, doma ni šans user posted image ). Seveda takrat ni čisto sama, ima še pomoč. Je res zelo prilagodljiva in dvomim da bi tak "servis" dobila v vrtcu. Za cel mesec bi v vrtcu plačala čisto podobno ceno in tudi če ga dobim ne vem če jo bom nasl. leto dala not. Je tu le malo manj otročkov (pa še ona je manj časa not), tako da je malo manj bolezni kroži med njimi.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plačilo privat varstva - če je otrok bolan
23.2.2011 13:22:03   
Flover
mi imamo varusko v MB. placujemo ji fiksno 260 eur, ne glede na to ali smo tam ali ne. v to je vkljuceno varstvo, vse tedne v letu in vsa hrana, malica, prigrizki. cez poletje in ostale sol.pocitnice nam je na voljo in se ji ne rabimo prilagajati z nasimi dopusti. Ker vem za eno varusko, ki si vzame prosto za vse solske pocitnice, poleti pa cel avgust...in potem je panika, kam dat otroka za ta cas. gospa nam da dostikrat za domov kosilo/vecerjo, to pac kar ji je ostalo od kosila in mi potem ni treba niti vec doma kuhat. plenice prinesemo sami,kremico za ritko pa vsak od starsev enkrat. v letu in pol sem prisla na vrsto 1x za nakup kremice. gospa jih zelo lepo cuva, maze s kremicami, tudi po obrazu ko grejo ven in ko grejo domov. ko jih pripeljemo jih spreoblece v trenerko in ko pridem po njega, jih dobim nazaj v lepih in cistih oblacilih. sama kupi fizilosko, cisti jim nosek in vse tako kot je potrebno.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?