|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uvajanje otroka v vrtecu
22.3.2011 8:53:07   
titanik
Kako dolgo naj bi trajalo uvajanje,predvsem mislim otroka z 11 meseci.Je to uvajanje plačlivo.Lp. 

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uvajanje otroka v vrtecu
22.3.2011 8:57:22   
Precious
Tega ti nihče ne zna povedat. nekateri otroci se takoj vključijo in mamice ne rabijo bit zraven.nekateri potrebujejo par dni,drugi 1 teden.
kako to misliš uvajanje plačljivouser posted image  Vrtec ti itak plačaš in dobiš konec meseca račun . Upam,da si dala vlogo za znižano plačilo vrtca,da si dobila že odločbo koliko te bo vrtec stal...

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uvajanje otroka v vrtecu
22.3.2011 9:23:50   
kristinaj
jaz sem oba uvajala 3 dni s tem, da je hči začela s 1.9. mali pa z 21.9., ker sem morala počakati da je imel dopolnjenih 11m. hči sem uvajala ko sem zanjo že plačevala vrtec in je imela vključeno prehrano, malega sem uvajala pa preden je uradno začel, torej pred 21.9. ker sem takrat tud začela delat. in prehrane ni imel vključene in je zgledalo nekako takole, zjutraj smo peljali taveliko, potem sva šla domov na zajtrk in po zajtrku sem ga pripeljala nazaj v vrtec, prvi dan sem bila z njim enih 15min, naslednji dan sem ga po zajtrku pripeljala in pustila tam do kosila in tretji dan sem naredila isto.... potem je bil vikend in s pon je začel na polno....
ker pa je bil še mali in je spal še 2x dnevno so ga, kmalu ko sem odšla, dale spat za kakšne dobre pol ure.. in ob 11,30 sem ga prišla iskat tako,da je bil kšne slabe dve určke tam...

nikoli nisem imela problemov z njim, še danes gre rad v vrtec....

je pa od otroka do otroka odvisno, so bili tudi kakšni ki po cel dan niso nič jedli in pili, kakšni grozno jokajo a to naj te ne moti, če se boš prepričala da je za otroka poskrbljeno in da je jok isto kot "ah ne da se mi v službo" in pa rabijo nekaj časa, da poštekajo, da jih ne boš tam pustil, da bo mamica vedno ga prišla iskat.... časovno pa še nimajo predstave ali ga ti pustiš za 2, 4 ali 6 ur...

tako, da kar korajžno, naj te ne moti če joka, hitro nehajo.. oddaš in greš.. nič zavlačevat... mu poveš, da mamica gre v službo, da bo prišla ga iskat in naj bo priden ter jaz jima še rečem: lepo se imej in polno se smej :))))

srečno

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?