|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba z dojenčki - Bežigrad
2.2.2011 12:01:15   
Lepka
Hojla,
ali katera ve, če kje za Bežigradom poteka telovadba/joga z dojenčki? Našla sem jo namreč povsod drugje po Ljubljani, samo glede na to, da sem brez avta, bi želela, da je čimbližje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba z dojenčki - Bežigrad
3.3.2011 15:33:08   
iris_
Tanergija...mamica in beba na pilatesu....tudi jaz razmišljam da bi šla s tamalo ;)

(odgovor članu Lepka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba z dojenčki - Bežigrad
3.3.2011 20:13:40   
Lepka
O super, najlepša hvala!!!!! Pa nič razmišljat - gremo.... :)

(odgovor članu iris_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba z dojenčki - Bežigrad
3.3.2011 22:09:21   
iris_
kolk maš pa ti starega otročka? moja je 5 mescev...mislim, da se bom res vpisala. sem hodila k njim na telovadbo za nosečke in sem bla zlo zadovoljna, tko da gremo zdej v akcijo pa dol s kilogrami :)))

(odgovor članu Lepka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba z dojenčki - Bežigrad
3.3.2011 22:28:18   
Lepka
Moja je stara 6,5 mesecev in nekaj je res treba narediti s temi kilogrami, če pa lahko zraven še otroka vzamem ja pa itak super, ker se izognem vsem logističnim zapletom :) Jaz bi jih kar za v torek poklicala...

(odgovor članu iris_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadba z dojenčki - Bežigrad
4.3.2011 14:23:06   
solis
o helo,

jst mam pa 8 mesečno punči, pa tud iščem kej tazga. Bi mi pa bolj pasal, če bi bla zadeva bolj na S Bežigrada, blizu obvoznice. Kakšna ideja?

(odgovor članu Lepka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telovadba z dojenčki - Bežigrad
4.3.2011 14:29:18   
Lepka
Solis pozdravljena, jaz sem ful iskala telovadbo za Bežigradom, pa žal neuspešno vse do tele informacije. A ti je to predaleč?

(odgovor članu solis)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Telovadba z dojenčki - Bežigrad
4.3.2011 14:38:22   
solis
Jp, predaleč. Nimam izpita za avto. Na avtobus, se mi pa tud ne da kr naprej hodt. Če bi blo vsaj tok bliz, da bi se dal peš pridt, bi blo super - še mal za dodatno rekreacijo... Tko pa bi bil sam še en izgovor več, da se mi ne bi dal it, tud če bi se vpisala user posted image .

(odgovor članu Lepka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Telovadba z dojenčki - Bežigrad
21.3.2011 10:41:42   
iris_
Lepka a si že bila tam? kako si zadovoljna?

(odgovor članu solis)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?