|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prezgodnja menopavza
26.5.2011 23:27:06   
Anonimen
Pozdravljene!
Najina trenutna situacija: Stara sva 32 let, imava 1 otročka-4 leta, v drugo pa ne rata in po obisku ginekologinje, ki me je napotila v laboratorij, dobila izvid, ki je pokazal, da sem v menopavzi user posted image .
Zanima me, če ima še katera za seboj takšno izkušnjo in kako in kaj naprej.
Mene je Ginekologinja sedaj poslala na pregled k dr. gin. v Ljublano ( dr. Šalomon )
Upam, da nama uspe-premišljujem tudi o alternativi, kaj menite ve?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prezgodnja menopavza
29.5.2011 11:29:33   
vita6
Tudi meni je pokazal povišan fsh. Trenutno se trudim spremeniti prehrano in še iščem kaj je v teh primerih priporočljivo jesti. Čakam pa še na naslednji pogovor z ginekologinjo in kam me bo napotila. user posted image  
Če katera ve kakšni hrani se je potrebno izogibat in na kaj vpliva fsh prosim za nasvet. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prezgodnja menopavza
29.5.2011 11:46:43   
*zabica*
http://www.ringaraja.net/forum/Uspelo_je_tudi_s_slabimi_celicami_in_povi%C5%A1anim_FSH_hormonom/m_2513423/tm.htm

Na zgornjem linku imaš celo temo posvečeno povišanemu FSH hormonu, opisana je tudi dieta.....


(odgovor članu vita6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prezgodnja menopavza
30.5.2011 11:08:15   
vita6
Kako reagirajo ginekologi, imam povišan fsh, ne morem zanosit eno leto, kako naj bi bi ginekolog v tem primeru vkrepal, kam me bo najprej napotil?

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prezgodnja menopavza
30.5.2011 20:18:36   
mausikaa
Vita koliko imaš povišan FSH? v MB obstaja meja za postopke - pokliči in vprašaj in se čimprej naroči, pa povdari kako visokega imaš


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu vita6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prezgodnja menopavza
2.6.2011 12:06:59   
vita6
Čez 10 imam in pravijo, da ko se enkrat zviša začne strmo naraščat in to me zdaj skrbi. Kakšna meja pa obstaja za postopke?user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prezgodnja menopavza
2.6.2011 12:36:28   
Ally78
To ni res. Nekaj časa FSH še niha. Jaz sem imela vsak mesec drugačnega (vedno merjeno na 2. dan ciklusa), in sicer od 4 pa vse do 50!!! Ko je FSH ugoden je treba točno takrat v IVF postopek. Še vedno je čas!Jaz sem bila v postopku z FSH 13 ali manj. Srečno!


< Sporočilo je popravil Ally78 -- 2.6.2011 12:37:37 >

(odgovor članu vita6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prezgodnja menopavza
3.6.2011 23:25:40   
Anonimen
Najlepša hvala!
Sem si zdaj na hitro prebrala-bom pa še rugič bolj natančno. Jaz imam trenutno ločevalno dieto, saj sem se  kar zredila in, ker sem s to dieto že enkrat dala dol nekaj kg, sem se jo ponovno lotila-ampak, glede na to, da je pri tej dieti vsak 4-i dan OH najbrž to ni najboljše v mojem primeru, ali kako?
No, sicer pa je zdaj tako, da sem dobila datum za pregled na Gin. kliniki v Lj. pri dr. Šalomon-12. 7. letos. Upam, na kakšne spodbudne besede :)

Bom pa v tem tednu tudi poklicala gospo Marijo Jamnik-zelišča in bom videla kaj izvem tam.
Jo katera pozna?

(odgovor članu Ally78)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prezgodnja menopavza
3.6.2011 23:45:49   
Anonimen
Naj napišem še rezultat izvida: FSH-142, LH-53,4, PRC-17,0, TSH-2,12

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prezgodnja menopavza
5.6.2011 18:30:46   
vita6
Vsaj možnost je, da pridem v IVF. postopek. Zdaj upam, da mi bo dala napotnico za HSG najprej, da me ne pusti še čakat. Je pa tako, da ne vem kaj točno šteti za drugi dan. Pri meni je tako v času ko dobim M me boli(prvič=malo, nekaj kapljic krvi,drugi dan lahko nič in se šele tretji dan se ulije)Kako v mojem primeru, kateri dan na FSH?

To, da pokaže takšne razlike si nisem mislila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prezgodnja menopavza
5.6.2011 18:51:29   
Ally78
Prvi dan M je prvi dan krvavitve. Izcedki ne štejejo. Sicer se je pa v takem primeru najbolje obrniti na dr., sploh če imaš več dni izcedek, predno pride res tista prava krvavitev.

(odgovor članu vita6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Kaj oblečete otroku (2 leti) pod kombinezon?
Evica22

Kaj oblečete otroku (2 leti) pod kombinezon?

hlačne nogavice (50%)

trenirko (14%)

hlačne nogavice + trenirko (36%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!