|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tricikel (pomoč pri izbiri)
6.8.2011 10:06:43   
TejkaPK
Pozdravljeni!

Odločamo se za nakup tricikla za našo 18 mesečnico.
Ne moremo se odločiti med kettlerjem, pukyjem in tem: [soncek.si]

Zlasti za slednjega me zanimajo izkušnje in mnenja iz prve roke če ga mogoče kdo ima.

Nikjer nisem našla kakšna kolesa ima (gumirana, plastična). Mi je pa zanimivo to, da lahko s potisno palico krmiliš in obračaš prvo kolo, česar nisem zasledila če lahko pri kettlerju in pukyju.

Torej... prosim za vaša mnenja, saj so cenovno vsi približno enake cene (10 eur gor dol, kar pa ne igra velike vloge).


Hvala

_____________________________

THINK PINK :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tricikel (pomoč pri izbiri)
7.8.2011 14:39:10   
Anonimen
Za moje pojme je katerikoli tricikel stran vržen denar. Raje razmisli o nakupu 10 colskega poganjalca, isto Kettler ali Punky.

(odgovor članu TejkaPK)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tricikel (pomoč pri izbiri)
8.8.2011 8:50:29   
livia
Se strinjam z Otiko.

Mi smo imeli ta tricikel, pa je uporaben zelo kratek čas, malo ste tudi že pozni. Mi smo ga vozili že pred enim letom, pa potem nekje do drugega leta. Imeli smo takega s potisno palico. To je podobna fora kot voziček, tolk, da daš otroka not, da mu ni treba hodit, ostalih spretnosti ne dobi.

Pri tej starosti bi jaz raje delala na tem, da čim več hodite peš, pa poganjalca nujno. Katerega koli pač, nam so všeč leseni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tricikel (pomoč pri izbiri)
8.8.2011 9:44:43   
TejkaPK
Hvala za odgovore.

Ste me prepričale. Kupili bomo poganjalca. Zdaj sicer že ima enega Chiccotovega, samo je na 4 kolesih, tako da se ravnotežja ne uči, se je pa ravno začela poganjat (da sedaj so bile nogice prekratke, pa ni dosegla tal).

Torej bomo za daljše sprehode še vedno imeli voziček (se na srečo še ne pritožuje kaj dosti).

LP

_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tricikel (pomoč pri izbiri)
8.8.2011 10:48:53   
t5t6
Naša punca je imela tak tricikel pri enem letu, pa še takrat ji je bil čisto brez veze, sedaj ko ima 20 mesecev pa res ne vem kaj bi počela z njim, tako, da kot si se že sama odločla, poganjalec bo prišel najbolj prav, tudi mi ga bomo sedaj kupili.

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tricikel (pomoč pri izbiri)
8.8.2011 12:32:46   
ksenja55
Predlagam poganjalec... za malega kej takega http://www.kakadu.si/poganjalci-za-najmlajse/101-poganjalec-puky-lrm-moder.html

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tricikel (pomoč pri izbiri)
12.8.2011 8:56:40   
Marjetka78
Jaz ti priporočam nakup tega 10 colskega Kettlerja

http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/dvo-kolesni-poganjalci/poganjalec-speedy-10-kettler.html



(odgovor članu ksenja55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tricikel (pomoč pri izbiri)
12.8.2011 12:14:51   
Julija08
Mi smo tudi kupili nek podoben tricikel, pa še kar dosti drag je bil (okoli 80€) - stran vržen denar!!!!

Ko je bil manjši smo ga sicer malo vozili, ampak se je hitro naveličal, sedaj (3leta) pa mu je itak premajhen, pa še poganjati ne more zunaj na vrtu (ker je trava, dvorišče imamo pa premajhno).

Imamo pa poganjalec od Ketllerja (ta katerega predlaga Marjetka78) pa je zakon, ker se vozi lahko po cesti, makadamu in tudi po travi....

(odgovor članu Marjetka78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




AM/KM
dejzi

Kdaj ste adaptirano mleko zamenjale s kravjim (flaška zjutraj in zvečer)?

prej (26%)

10m (11%)

11m (5%)

12m (22%)

13m (11%)

kasneje (25%)


Število vseh glasov: 285

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!