|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Senčnik za Quinny Freestyle
3.6.2011 10:55:12   
Urša
Mogoče katera ve, kje se to dobi? Je univerzalen za vse Quinnyje? Kaj pa nastavek-mora bit nujno od Freestyla?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Senčnik za Quinny Freestyle
3.6.2011 12:47:56   
tix
ko sem iskala senčnik za QF so mi rekli, da zanj ni original senčnika ker ga kao ne potrebuje, kupla sem najcenejšega univerzalnega pa je 

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Senčnik za Quinny Freestyle
3.6.2011 21:34:44   
ZmajTolovaj
Jz sploh nimam senčnika, ker se tista strehica tko fajn naštima, da se mi ni nikoli zdelo, da bi bil uporaben.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Senčnik za Quinny Freestyle
7.6.2011 19:19:23   
Anonimen
Kolegica, ki je imela QF voziček je rekla da ne potrebuje senčnika, ker je strehica tako fino velika ... samo je pa res, da je bila njana bebica zelo mirna in neradovedna in ji je bilo vseeno, če ji je s strehico skoraj čisto zakrila razgled ... naša je bila bolj firbčna in sem na voziček montirala Pepenyja (oz. po novem baby smile senčnik), ki je 1000x boljši od katerekoli marele, pa še razgleda ne ovira.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Senčnik za Quinny Freestyle
8.6.2011 10:08:15   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

... sem na voziček montirala Pepenyja (oz. po novem baby smile senčnik), ki je 1000x boljši od katerekoli marele, pa še razgleda ne ovira.


se ne bi mogla bolj strinjat...s tem da sem jaz pri mojemu Freestylu še kako potrebovala senčnik in tisti univerzalni dežniček je katastrofa- ves čas ga moraš premikat, štimat, obračat...Pepeny pa je zakon- privežeš pa je... pri freestylu v vročih dneh namreč odpneš del strehice, da otroku pihlja oz. kroži zrak in če je sonce za tabo, mu sveti lahko na glavico- strehico premakneš nazaj in noge mu gledajo na sonce- takrat se super izkaže Pepeny, pa na morju smo ga pripeli s klinčki, da je bil čisto nizko in mi je na plaži spala tudi 2 uri in več, ko je bila lepo "zatemnjena"user posted image  res priporočam.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali veste, kateri objemi so zdravilni?
Preverili smo, kakšne vrste objemov poznamo in kateri so najbolj zdravilni.
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?