|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr. Zorn
20.11.2008 10:22:53   
Anonimen
Pozdravljene, mene zanima ali ima katera izkušnje z dr. Zornom v Lj. , kako je pri njemu postopek. Ali ni tudi on androlog, tako da se tudi lahko pri njemu  posvetujejo naši moški. A mogoče  katera ve, kakšne so čakalne vrste za androloga. Kam se pa moraš naročiti za dr. Zorna?
lp anonimna
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dr. Zorn
20.11.2008 10:44:10   
lenna
Živjo Anonimmna

Midva sv pri dr.Zornu pa sva zadovoljna. Je androlog, ja. Js sem se naročila pri njemu zato, da imava s partnerjem istega. Se mi zdi bolj priročno. Za androloga se naročiš na tel: 01 433 80 227  in poveš da bi rada k dr. Zornu. Glede čakalnih vrst ti pa ne znam povedat.
Predlagam, da ko se naroči za spermiogram takoj naročiš k andrologu. Tako si prihraniš nekaj časa.  

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr. Zorn
20.11.2008 11:07:42   
metuLJchy
Dr. Zorn je meni delal laproskopijo in histeroskopijo, drugače sem pa pri drugi zdravnici. Kolikor imam uzkušenj z njim se mi zdi zelo prijazen, kaj več bom pa znala napisat ko bom šla k njemu na pregled po lapro.

(odgovor članu lenna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dr. Zorn
20.11.2008 19:29:12   
Sulfinija
Midva imava dr.Zorna lahko samo rečen en velik user posted image user posted image user posted image user posted image  za njega.Nama je danes zmešal čarobno tekočino upam na uspeh.Tudi laparo in histero mi je delala en velik bravo še enkrat za dr.Zorna.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dr. Zorn
21.11.2008 7:25:43   
boob
Sulfinija nama je tudi učerej zmešal čarobno tekočino user posted image user posted image     . . pol sva pa sku ble tam . .

Jaz sem tudi bla presenečena (prijetno) nad njim. . ker mi je v soboto delal UZ in me je ful bolelo- do zdej me še nikol ni. . . učerej pa je bil ful uredu.

lp d

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dr. Zorn
21.11.2008 8:01:53   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: boob

Sulfinija nama je tudi učerej zmešal čarobno tekočino user posted image user posted image     . . pol sva pa sku ble tam . .

Jaz sem tudi bla presenečena (prijetno) nad njim. . ker mi je v soboto delal UZ in me je ful bolelo- do zdej me še nikol ni. . . učerej pa je bil ful uredu.

Boob te pa sma se mogoče videle.Katero uro si bila ti naročena pri Zornu?Midva sma bila ob 11.30 in zelo hitro tokrat prišla na vrsto potem pa smo še šli gor eno nadstropje višje,kjer mi je delala UZ,oblečena sem bila pa v žametno rdeči kostimček.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dr. Zorn
21.11.2008 8:10:14   
boob
ne midva sva bla že 10.30, no pa kar smo še čakali. . pa še druge punce so ble tam. . . žal se te ne spomnim user posted image  škoda. . . sm misnla da si katera od tistih punc k smo ble skupi tam, smo se kr zabavale user posted image
držim pestke zate . . pa zame tud. . pa za vse ostale tud user posted image user posted image   da čim prej uspe user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dr. Zorn
21.11.2008 8:12:12   
Sulfinija
Bobb ti si že imela kakšen IVF?

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dr. Zorn
21.11.2008 8:25:17   
boob
aaja nee jst sm mela IUI

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dr. Zorn
27.11.2008 20:35:03   
Anonimen
Hvala za informacije, poskušam poklicati pa se sploh ne javijo, a bi bilo bolje če bi šla mogoče kar tja- a je to na Šlajmerjivi 2 in se prijavila.
lp anonimna

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dr. Zorn
27.11.2008 20:36:56   
Sulfinija
Anonimna lahko pišeš tudi mail in dobiš nazaj v 24 urah odgovor.Ja dr.Zorn dela na Šlajmerjevi Leonišče.Če nimaš maila sporoči pa ti ga napišem kamor boš pisala mail za naročanje.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dr. Zorn
27.11.2008 20:43:58   
Anonimen
O,  hvala res si prijazna, ne nimam njegovega maila, pa bi te prosila da mi napišeš. Hvala že v naprejuser posted image user posted image
lp anonimna

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dr. Zorn
27.11.2008 20:46:52   
Sulfinija
mail naslov za naročanje:

silva.petancic@kclj.si

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dr. Zorn
28.11.2008 8:21:20   
citrončica
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

jaz sem pa zdaj tale naslov dobila za naročanjeuser posted image
prej sem tudi na onega,zdaj so mi iz tega nazaj poslali....

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dr. Zorn
8.6.2011 14:35:26   
Mirelika
živjoo:)
evo tko sm nova na tem forumu pa da vam napišem še moj problemček..
Ginekologinja v NM mi je napisala napotnico za leonišče z mojim se trudva že 1 leto da zanosim pa še zmerej nč..
dans sm pa dubla pošto da sm napročena 21.7 pr dr. Zornu.
moj more it do zdraunice osebene da mu da napotnico za spermiogram in skus dela in sploh nima volje it..
aja pa zanima me če ma katere kakšne podobne izkušnje?
Ginekologinja mi ni delala niti ultrazvoka čist nč..sam tam me je poslala.. in me je prou strah kake postopke majo??
pa kaj mi zdej lahko dela na prvem pregledu???


hvala vam.. lp

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?