|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kok vesela za prazn nič :((
20.8.2005 17:40:14   
Anonimen
zgleda da si tko želim :duda: da že narobe vidm. namreč nardila sem še klir blu test pa prav da bebe nau :( romed je bil pa zutri spacan okol T črtice in sem bla čist 100% da je to to. tut pr tisi je bla črtica čist medla.

sem tko žalostna, pa še javno osramočena kle na forumu k trapam k ena kura :(( :(( :((

naslednič nč ne zinm doklar dohtar ne potrdi!

koza lara
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   kok vesela za prazn nič :((
20.8.2005 17:47:45   
Maša26
Lara, kaj pa če ti CB ni pokazal, ker si ga naredila popoldne? Pa še mislim, da CB reagira na več hormona kot Romed, toliko ga pa mogoče še nimaš :zmeden2:. Kateri dan zamude pa je?

Osramočena pa še zdaleč ne, dej no, veš kaj vse pišemo tukaj.. :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kok vesela za prazn nič :((
20.8.2005 17:50:36   
Anonimen
tut še en romed ni nč pokazov :(( v pruga sem zgleda dala preveč urina pa se je vse spacal

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   kok vesela za prazn nič :((
20.8.2005 17:54:03   
Maša26
Jah pol pa :(:(.

Kaj naj rečem, lažje se boš do naslednjič tolažila, ker imaš že enga cukrčka :rozica::rozica::rozica:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kok vesela za prazn nič :((
20.8.2005 19:09:04   
mihi78
koza mihi :)-:)-:)-hiti na pomoč!!!
tudi jaz sem ta teden oznanjala, da sem :nosecka: mini BC je pokazal blede :roza: pa sem tudi mislila, da je to to.
no ja par ur kasneje je prišla :hudicek: pa sem kar v depro padla. meni se od želje po :duda: že kar meša. pa o :modri: :roza: se mi sanja pa samo tako.
bo že! nikar obupat pa pridno :sloncek::sloncek:
LP :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kok vesela za prazn nič :((
20.8.2005 23:01:17   
Anonimen
Lara, iskreno mi je žal. Pravo sr...., da je moralo biti tako. Pa veš kaj, nikakor nisi koza. To bi se lahko zgodilo vsaki. Verjamem pa, da si sedaj čisto povožena, reva.:rozica:

Nič se ne sekiraj, bo že. Vse ob svojem času. Očitno si usojena sodelovati v naši dieti.;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   kok vesela za prazn nič :((
21.8.2005 8:59:21   
Anonimen
No, Lara, zdaj pa neprej dieto furat :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   kok vesela za prazn nič :((
21.8.2005 11:10:08   
vampirka
Lara, welcome to the club :)- ... Joj, pa ne narobe vzet tega smehca - samo hočem te potolažit (in seveda tudi ostale), da nisi edina, ki ji je prevelika želja po :duda: pričarala dve črtici (še pocebaj BC mini in romed znata biti zahrbtna).

Želim ti (oz. nam), da bi čimprej zares zagledale :modri::roza: in bile tečke :nosecka:!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kok vesela za prazn nič :((
22.8.2005 16:05:34   
SRCE

JST SEM TUD BLA 100% DA SEM :nosecka:.
NO UPAM DA BO NASLEDNJIČ RATAL, DA ME NAU SPET
PRESENETLA TEČKA:hudicek:.
DRŽIM PESTI ZA VSE VAS!
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?