|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bioterme septembra in šolarji
4.8.2011 14:31:34   
neanja duo
Oj!

Zdaj med počitnicami nam ne bo zneslo it kam na dopust(gradnja).Zato bi šli nekam proti koncu septembra.(pon-pet,zdnji teden septembra)Imamo pa 2 šolarja(1. in 2. razred) in enega sskoraj 2. letnika.

Želim samo nasvet ali it ali ne,ker bo pouk.
Mož se boji,da bi večja dva preveč zamudila.Čez razne počitnice pa ne želim it,ker je preveč gužva.

P.S.:Ali pozna kdo Bioterme Mala nedelja?Ste bili zadovoljni?

Že v naprej najlepša hvala

nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bioterme septembra in šolarji
4.8.2011 14:48:29   
Tejči
Jaz bi šla-nič posebnega ne bosta zamudilauser posted image Term pa ne poznam-a če se odločite imeti fajn, se boste imeli fajnuser posted image

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bioterme septembra in šolarji
4.8.2011 14:57:51   
november2010
jaz bi tudi šla.... term pa ne poznam

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bioterme septembra in šolarji
4.8.2011 15:42:57   
Medea10
Ja, saj na začetku se itak v šoli nič ne dogaja user posted image kar pojdite.
V biotermah sem bila parkrat ampak to je kar nekaj let nazaj, ko so imeli en sam bazen in zraven kemp oz. prostor za prikolice. Že takrat mi je blo super.  Zdaj so vse porihtali, pa še hotel je zraven če se ne motim?

Stric hodi vsako leto tja, ostane kak teden in je res zadovoljen. Tud sestrična se gre z družino tja kopat in nikamor drugam.
Glede na odzive je vrjetno res fajn.

Mene tud mika it pogledat.


(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bioterme septembra in šolarji
4.8.2011 16:41:37   
danyy
V termah še nisem dopustovala, se pa hodim tja kopat in nam je res všeč. 

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bioterme septembra in šolarji
5.8.2011 12:32:44   
tecnobica
Če mislite it samo na podaljšan vikend, po moje ne bosta preveč zamudila. Itak se boš pa pozanimala pri učiteljici ali pri kakem sošolcu, kaj so delali in to doma nadoknadila.

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bioterme septembra in šolarji
5.8.2011 15:23:42   
Janya
Bioterme so bile nam fullll všeč. Sicer sva bila tam samo na plavanju ampak je vse res čisto, dovolj ležalnikov in senčnikov. Bazeni na izbiro vroče vode normalne vode, je pa res da ni nič toboganov.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bioterme septembra in šolarji
5.8.2011 21:21:34   
Rubin.
V "mojih časih" smo bili opravičeni od pouka, samo v primeru bolezni. In tako je tudi bilo, vsaj pri meni. Meni se to zdi prav, zato bom tudi jaz to prakticirala. V tem se tudi kaže resen odnos do šole in da ni otrok doma, kadar se njemu oz. staršu zljubi. Meni se zdi že dan izostanka veliko, kaj šele cel teden. Jaz vsekakor ne mislim prakticirat dopusta v času šole.

Glede Male nedelje pa to: kraj je bogu iza nogu, ne spredaj ne zadaj nič. V bistvu se nimaš kam dati, nič se ne dogaja, če se ti gre, da preživite dopust v miru, brez aktivnosti in živ žava, potem je to raj, če pa ste radi aktivni, v centru dogajanja, če imata otroka rada tobogane, škropljenje in živahnost, potem pa zna biti problem.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bioterme septembra in šolarji
12.8.2011 16:05:05   
svetlanci
Tudi mi smo že obiskali bioterme pa moram reči, da nam je bilo všeč.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?