|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 16:01:47   
memole80
POzdravljene, pri 3,5-letni hčerki opažam precejšnjo poraščenost po nogah in rokah. Meni osebno se zdi to zelo hitro, saj kot vidim drugi otroci dlak nimajo.

Prosim za vaša mnenja.

Hvala.

Lp

Teja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 16:05:22   
Star_a
Normalnouser posted image  Razen če je poraščena tudi po spolovilu,rast dojka,trde in močne dlake....  če tega nima je to normalno.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 16:07:24   
memole80
Da ja? Zakaj potem hčerka od prijateljice pri 4-ih nima niti ene dlake, en fantek pa jih je dobil šele pri 7-ih? No, verjamem, da so razlike, ampak se mi zdi smešno, da ima že dlake pri teh letih. :) Še malo in jo bo potrebno briti. :) Hecam se....

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 16:10:07   
Star_a
Zato,ker smo si ljudje različni in imamo tudi različne gene itn.
Moja dva sta poraščena od svojega 2 leta in to zelo
če ne verjameš da je to normalno te jaz prepričevala v nasprotno ne bom.
pa pojdite do pediatrauser posted image


(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 16:18:31   
ronja
Kaj pa je p. na sistematskem pri 3 letih rekla? Jaz bi vprašala, naslednjič ko boste zaradi česa drugega pri zdravniku. Verjetno je res samo to, da smo si različni, je pa boljše bit ziher. Sicer pa jaz pri teh letih še nisem bila in ne moji punčki tudi zaenkrat še nista poraščeni.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 16:20:09   
rozilu
Po mojem je problem v tem, da so pri tvoji hčerki dlake bolj opazne, ker so temnejše, mogoče debelejše. Po mojem to ni nič nenormalnega.

Moja hčerka je tudi poraščena - lahko bi tudi napisala zelo... ampak je svetlolasa, dlake so taaaanke, jih je pa zelo veliko. Kot pri meni in mojemu. Ampak je to na daleč seveda zelo težko opazit - poraščena pa je. Dvomim, da kateri človek ni, stvar je samo v tem koliko teh dlak je in kakšne barve/strukture so: zato se jih pri enih vidi, pri drugih pa ne. Pri moji sem to opazila še ko je bila čisto čisto majhna, dlačice so bile skozi, po celem telesu - od blizu se jih vidi, od daleč pa ne.

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 16:21:49   
memole80
Ne, hčerka je svetlolaska, tako da se vidi le od blizu. user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 16:26:55   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: memole80

POzdravljene, pri 3,5-letni hčerki opažam precejšnjo poraščenost po nogah in rokah. Meni osebno se zdi to zelo hitro, saj kot vidim drugi otroci dlak nimajo.

Prosim za vaša mnenja.

Hvala.

Lp

Teja


Jaz pa kot opažam, večina otrok te dlake ima.......user posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
31.8.2011 16:39:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 16:44:16   
liliana
Bogi otroci......z dlakami v perfekcionističen svet neporaščene naravne kože.......

Izgleda, da se bodo naša deca brila že nekje pri 8 ali 10 letih, če smo se mi začeli v pozni puberteti......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 16:47:30   
rozilu
Hja, ravno včeraj me je moja opazovala kako si brijem noge in razlagala kako "mami ima dlačice" al "mami brije dlačice"... in "(Mar)uša nima dlačic". No, ona jih ne opazi, ima pa jih user posted image In upam da bojo ostale take neopazne, pol ne bo imela travm zaradi njih user posted image razen pod pazduho, no pa še kje user posted image

Memole - če so blond in moraš gledat od blizu pa se itak nimaš kaj sekirat!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 17:28:34   
Paštetka
Moja je pri 4 letih prava kosmulja. Noben se s tem ne obremenjuje, saj so svetle in nikogar ne motijo. Poznam veliko deklic, ki so puhasteuser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
31.8.2011 18:35:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 19:20:32   
ZARA
Zara je čupava al' čupava.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 21:05:08   
memole80
Super, ste me prav pomirile....spet ni tako kosmata. NIsem pričakovala da tako majhni imajo dlake.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 21:46:47   
ronja
No, male tanke dlakice normalno, da imajo vsi otroci. Ljudje smo bolj kosmati od šimpanzov - imamo več dlak, samo krajše in tanjše so.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 22:10:18   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, male tanke dlakice normalno, da imajo vsi otroci. Ljudje smo bolj kosmati od šimpanzov - imamo več dlak, samo krajše in tanjše so.


user posted image user posted image user posted image

Haha, jaz sem pa glih hotela dodat, da je bila moja novorojenka kosmata kot mali šimpanzek - še posebej na uhljih so bile dooooolge, no pa na čelu se vrtinec videl... user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
31.8.2011 22:11:50   
ronja
Prijateljičina tamala je bila še kar nekaj časa po porodu prav konkretno kosmata po uhljih in ramah,... Pri naslednjem otroku je prijateljica "nemožu" prepovedala branje Hobitauser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
1.9.2011 11:58:24   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Pri naslednjem otroku je prijateljica "nemožu" prepovedala branje Hobitauser posted image


A to med "delanjem" otroka? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
1.9.2011 12:21:07   
ronja
Hehe, upam, da med "delanjem" tudi pri prvi ni bral zravenuser posted image . Ne, še celo nosečnost ni smel taknit Tolkinauser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
1.9.2011 12:27:40   
Taddy78
Noben otrok, sploh pa ne 3-letnik ni "neporaščen". Tudi moj sin na 2 metra zgleda brez dlakic na rokah in nogah, od blizu jih ima pa čisto normalno, samo da so svetle. Če pogledam svoje roke in bedre, tudi zgledajo kot da so pobrite, so pa samo svetlodlačne.
Sem pa lani gledala punco iz iste skupine kot sin. nasploh je temnolasa, bujnih las, obrvi in trepalnic, noge pa tako vidno kosmate, da me je kar malo šokiralo, saj še moje noge ne zgledajo tako, če jih ne bi brila (imam redke lase in tudi dlake na nogah bi si lahko preštela).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poraščenost pri 3 letih in pol
1.9.2011 14:05:03   
jakipaki83
Dokler nisem odprla te debate, sploh nisem dojela, da naj bi bilo otroci brez dlak user posted image No, mojadva jih imata. Že ob rojstvu sta vila prava kosmatinčka - poraščeno čelo, ušesa, puhast hrbet... Meni sta bila prav luštna. In tudi zdaj, ko sta večja, seveda imata dlake. 

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?