|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniški testi
22.8.2005 10:37:29   
lenika
Z možem sva začela delat na :duda: in ker od nosečniških testov poznam samo Clear blue, me zanima kakšne izkušnje imate z dugimi, cenejšimi testi, kateri so to in baje so v nekaterih notri celo dva.
Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nosečniški testi
22.8.2005 10:52:50   
DrejcDrejc
Dobrodošla Lenika med nestrpnimi :)
Testov je kar precej na trgu, največ pa se uporabljajo Clearblue, Baby Check in Romed.
CB je precej drag, nekje daleč nazaj je bila ena debata o tem, da tudi ni najbolj natančen, ampak sto zgodb je zmeraj na te teme.
Baby check mini je bil meni najbolj všeč, ker za 700 SIT dobiš notri kar dva in je dobro čitljiv.
Romed pa ima lastnost, da se njegova površina nesramno zamaže s tisto barvo in potem nisi čisto prepričan, al je kaj s črticami al ne.
Če mene vprašaš, definitivno BCmini. Kaj ti bodo pa druge povedale, odvisno od njihovih izkušenj. jaz imam v albumih oba, z eno in potem z dvema črticama.
Sicer pa, stokrat ponovljena zgodba - ne delaj testa, preden ti M zagotovo ne izostane.
Pa veliiiiko sreče pri delanju na pikici! :metulj:

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nosečniški testi
22.8.2005 11:12:25   
baguSka
clear blue ti vsekakor odsvetujem - poznam več primerov v katerih je ta test fejst zahinavu; medtem ko so drugi testi pokazali pozitivno, med njimi so ble punce najbolj zadovoljne z beby check mini ;)

želim ti, da jih ne boš porabla velik in da bo že edn dovolj ;)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nosečniški testi
22.8.2005 11:54:58   
klavdijam
Prav vse sem stestirala, a je mini baby check najboljši in najhitrejši. Tista druga črtica, pa je tudi relativno jasna.

A kot so že dekleta rekla, raje kakšen dan počakaj, da :hudicek:zamudi.

Želim ti, d askoraj zagledaš :roza:.


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nosečniški testi
22.8.2005 12:01:24   
lenika
Ma ja saj bom počakala, saj tudi zaenkrat še nič ne upam, ker sva šele prvi mesec v tem. Sprašujem pa zato, ker sem dvakrat v življenju že delala test in sicer Clear blue in se mi je zdel grozno drag, zato sem se hotela pozanimat in , če bo potrebno kupit kakšen drugi test. Pri CB je bilo enkrtat tako, da mi je najprej pokazal negativno, nato pa čez 15 minut pozitivno, pa vseeno nisem bila noseča (saj si takrat tudi nisem želela), tako, da mu nič kaj ne zaupam. Prepričale ste me in bom, ko bo potrebno (upam, da čim prej) kupila mini baby check.
Hvala!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nosečniški testi
22.8.2005 12:03:55   
Anonimen
Clear blue je skor dva jurja, par let nazaj sem ga že probala, zdej sem pa mela Romed (400 SIT), na navodilih je pisal, da bo druga :roza: velik bolj vidna kot prva, zaradi povečanje hormonov, pa ni bli res. Cel okenček je ratal roza, :roza: se je pa komi vidlo. Pri baby check mini (dva testa za 700 SIT) se je pa tud prvič in drugič pokazal :roza:, ampak druga :roza: je bla spet zelo rahla, tretjič je pa BC mini pokazal orenk :roza:!

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nosečniški testi
22.8.2005 12:27:37   
sasi
No tud jaz imam takšne izkušnje kot Hothien. Men se zdi BC mini čist kool in mi je pokazal zelo lepo vidni 2 črtici.


Lp, pa čiprej da vidiš :roza: ali :modri: (saj ne na bc mini so rozaste ne modre črtke)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nosečniški testi
22.8.2005 12:28:06   
Anonimen
S temi testi je tako, da zaznavajo hormone HCG, nosečniški se imenuje beta-HCG. Teh hormonov je v ženskem telesu več v zelo majhnih količinah, edino HCG se med nosečnostjo močno poveča. Vendar ti testi zaznavajo vse hormone HCG in lahko se zgodi, da se vrednost drugih HCG-jev nekoliko poveča med ovulacijo ali tik pred M., zato so možni tudi lažno pozitivni rezultati, ker lahko zaznavajo tudi te druge HCG-je. To so sicer izjemni primeri, vendar se dogajajo. Zato je v vseh navodilih napisano, da je treba počakat vsaj na prvi dan zaostale menstruacije in po možnosti čez nekaj dni test ponoviti, da je rezultat siguren.

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nosečniški testi
22.8.2005 13:21:38   
*zvezdica*
Tud jaz ti priporočam BC mini...poceni je...dva imaš...pa še meni je pokazal :roza: :)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?