|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naj naredim
27.12.2011 18:59:02   
smehljavka
POZDRAVLJENI!

Kar nekaj stvari sem prebrala na forumu in se mi zdi super ker govorite toliko o svojih izkušnjah.

In sedaj bo še jaz napisala svojo in upam da mi boste znali pomagati in odgovoriti.

no pa začnimo. zadnjo user posted image sem imela 28.11.2011 in je trajala 14 dni.
Ker sem vedno imela redne menstruacije na 26 dni in so trajale 5 dni me je 10 dan začelo malo skrbeti kaj se dogaja z mano in sem odšla na urgenco. Tam mi je zdravnica najprej naredila UZ, ki ni nic pokazal potem pa mi je vzela kri za bHCG. Ta pa mi je pokazal S-HCG, 18,8 U/L.
In zdravnica mi je povedala da je možnost spontanega splava in da naj se čez teden dni oglasim pri svojem G. In jaz sem sla ze cez 2 dni k svojem G. in mi je naredil isto preiskavo , ki je pokazal 17.
Ni mi povedal ali je slo za splav ali ne, dal pa mi je tablete za zaustavitev user posted image . IN re se mi je krvavitev 2 dan ko sem vzela tablet nehala, vendar mi je rekel G. da naj bi dobila potem normalno user posted image naprej kot vsak mesec.

Vendar tetke še ni ki bi mogla priti v petek 23.11. oz v nedeljo 25.11

naredila sem tudi ze test vendar je negativen. z

zdej pa ne vem ali obstaja moznost nosecnosti, nočem delati panike ali je to zaradi tablet.

s partnerjem si bejbija zeliva vendar nočeva zganjat panike.

hvala vam za odgovoreuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naj naredim
28.12.2011 15:43:50   
monsy
Pozdravljena!!

Po moje se preveč sekiraš in si pod stresom, zato ni user posted image . Je pa tudi verjetnost da si user posted image Najbolje da počakaš še kakšen teden in če ne dobiš user posted image , naredi ponovno test. Poskušaj se malo bolj sprostit in ne razmišljat o tem, saj pravijo da ima psiha velik vpliv na izostanek user posted image

Želim ti da bi zagledala user posted image !!!! user posted image

(odgovor članu smehljavka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naj naredim
28.12.2011 18:27:26   
smehljavka
ja bomo vidl hehe mal bom se počakala in ce nav user posted image upajmo na user posted image :) user posted image user posted image



(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




OBČUTEK
babyboooom

ALI SE VAM ZDI DA JE PARTNERJU V BREME DRUŽENJE Z OTROKOM, PREOBLAČENJE, PREVIJANJE, NOŠENJE,...PRI MAJHNIH OTROČIČKIH-PAR MESECEV STARIH

NIKOLI NISEM DOBILA TAKEGA OBČUTKA (53%)

DA, ČE JE CEL DAN Z NJIM (7%)

DA, ČE PRIDE UTRUJEN IZ SLUŽBE (9%)

VEDNO IMAM TAK OBČUTEK (8%)

RAD JE Z NJIM, SAMO, ČE STE TUDI VI ZDRAVEN (9%)

DA, V BREME MU JE, SAMO TAKRAT, KO JE OTROK TEČEN (13%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!