|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Punca ne želi otroka
16.9.2011 13:46:04   
MitjaKo
Živjo

Na vas se obračam z "majhno" težavo... Punca si ne želi otrok, jaz pa si jih. Kaj sedaj?

Je kdo tukaj že bil v takšni situaciji?

Hvala za vse nasvete.

lp
Mitja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Punca ne želi otroka
16.9.2011 14:16:33   
ajataja
Hm ni nobenih podatkov o tem ali si jih nikoli ne želi ali samo še zaenkrat ne,tako da je težko tukaj rečt,vsekakor pa je potreben še kak temeljit pogovor in seveda kak kompromis iz obeh strani.

(odgovor članu MitjaKo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Punca ne želi otroka
16.9.2011 14:20:44   
MitjaKo
Pravi, da si jih nikoli ne bo želela (stara je 22).

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Punca ne želi otroka
16.9.2011 14:27:31   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: MitjaKo

Pravi, da si jih nikoli ne bo želela (stara je 22).


Ah ja, pri 22 tudi jaz nisem razmišljala o otrocih in sem ob kakšni debati na to temo vedno rekla, da jih ne bi imela...

(odgovor članu MitjaKo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Punca ne želi otroka
16.9.2011 15:02:18   
josephine27
ja glede na starost je res mogoče, da se še premisli. jaz si tud pri 20tih nisem želela otrok pa zdaj čakam drugega. pristiskat nanjo nima smisla.




_____________________________



(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Punca ne želi otroka
16.9.2011 15:43:00   
ronja
seveda kak kompromis iz obeh strani.

Hm, kompromisa med imeti in ne imeti otroka ni... Lahko imaš kompromis med 2 in 4, med ja in ne pa bolj težko... Ne moreš ga met na pol.

Ja, seveda je mogoče, da si še premisli, smo pa različne - sama sem vedno vedela, da bom imela otroka in so to vedeli tudi vsi moji fantje (in da jih sama hočem imet in da jih oni hočejo imet). Niso me nikoli privlačili fantje, ki bi bili že v štartu proti - pa čeprav pri 18ih, ko jih niti pod razno sama še nisem imela namena met s komerkoli (in jih tudi še 10 let nisem imela - sem pa vedela, da jih nekoč bom).

Zdaj če se ti z otroki še ne mudi, potem lahko počakaš, če si počasi premisli. Če pa veš, da bi kmalu rad imel otroke, potem boš moral najt pa drugo punco.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Punca ne želi otroka
16.9.2011 16:05:04   
MitjaKo
Hvala!

Vsekakor bom še počakal, saj sem tudi sam star še manj kot ona (sva pa v zvezi že kar nekaj časa).

Treba dati času čas :).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Punca ne želi otroka
16.9.2011 16:20:15   
Anonimen
zanimivo vprašanje...jaz sicer imam par kolegic, ki so pri 22govorile, da one otrok nikoli sploh, pol pa vse u par letih noseče in srečne mamice, poznam pa tudi take, ki so skozi govorile, da one bodo mele vsaj 3otroke, pol se jim je pa naenkrat obrnilo in se še pri 35+ nekako nočejo odločit za naraščaj, kjub fiksni službi, fajn partnerju,...po moje je v tem trenutku malo prezgodaj za se karkoli definitivno menit...bosta videla kako bo, ko bosta na tem, da je vse ostalo (študij, služba, stanovanje) že tolko poštimano, da je nekako čas za naslednji korak in da ima ta debata sploh smisel...pred tem niti sam ne moreš vedet točno kako bi se odločil, če bi se blo treba...lahko rečeš: "če rata, ga obdrživa" ampak po moje tudi sam potihem upaš, da nebi še takoj ratalo.

če maš punco rad in če vidiš z njo prihodnost, počakaj/ta, da bo pravi čas, pa se bo vse nekako poštimalo in postavlo na pravo mesto

(odgovor članu MitjaKo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Punca ne želi otroka
16.9.2011 16:21:54   
MitjaKo
Super odgovor! Hvala :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
16.9.2011 16:42:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MitjaKo)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Punca ne želi otroka
16.9.2011 21:17:42   
Anonimen
Ko sem prišla na žnj-to obletnico mature s trebuhom, se je sošolkam, s katerimi smo skos visele skupaj kar povesila brada, ko v smislu: "Uaaaaa, Otika! A nisi ti skos govorila, da boš imela sam mačke!?" LOL ... tako da če je pri 22 še ne mikajo otroci in govori, da jih nikoli ne bo imela, še ni nujno, da se ji čez kako leto želje ne spremenijo ... vsaj pri meni so se drastično user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Punca ne želi otroka
17.9.2011 10:16:25   
november2010
če pri takih stvareh ne prideta skupaj, potem bi jaz malo razmislila ali je to sploh to.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Punca ne želi otroka
17.9.2011 10:36:55   
Anonimen
Pomoje je pri teh letih še malo trapasto razmišljat v razhodu zaradi tega ... če bi moj na ta način razmišljal, bi me zelo kmalu nogiral zaradi tega, ker ko sva se spoznala sem jih imela jaz 21, on pa 31 in o otrocih nisem želela niti slišat ... šele pri 23 letih sem nekako dopuščala opcijo, da bi pa mogoče enkrat imela otroka, no in pri mojih 25 letih se nama je rodila tamala ...

(odgovor članu november2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Punca ne želi otroka
17.9.2011 11:54:36   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: MitjaKo

Pravi, da si jih nikoli ne bo želela (stara je 22).



Pri 22ih smo bili vsi polni teh absolutnih resnic. Jaz pa ne bom nikoli... Jaz bom pa vedno...
Potem te počasi sreča pamet. :)

Ne trdim, da si bo tvoja punca zagotovo premislila. Ampak je pa res malo ljudi, ki kasneje živijo v skladu s temi ekstremističnimi prepričanji, ki so jih imeli na faksu.

(odgovor članu MitjaKo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
17.9.2011 12:14:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Punca ne želi otroka
19.9.2011 8:09:39   
MitjaKo
Super odgovori :) Hvala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Punca ne želi otroka
20.9.2011 20:40:00   
lotkla
Spoštuj njeno iskrenost. Mogoče si bo kasneje premislila, lahko pa tudi ne. Vprašaj jo kakšen je razlog.
Poznam eno tako punco, veliko smo se družili in ona je že na začetku povedala kolegu, da noče imeti otrok. On je to sprejel (sicer težko), čeprav sta šla kasneje narazen, ampak iz čisto drugega razloga. 2 razloga sta bila pri njej zakaj noče imeti otrok:
1. starša sta ločena, njena mami pa ji že od majhnega kaže negativen odnos na splošno do moških, poleg tega ji  je  večkrat rekla, da ne misli paziti na njene otroke, če jih kdaj misli imeti,
2. sebičnost, namreč boji se da si bo pokvarila postavo.
Sedaj se bliža počasi 30-temu letu. Partnerja ima, otrok pa ne. Glede na njeno trmo in odločnost, sem skoraj prepričana, da bo pri svoji odločitvi ostala.

Pogovori se z njo, razčisti in se odloči!






(odgovor članu MitjaKo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Punca ne želi otroka
18.10.2011 17:02:40   
amii
Imam polno kolegic ki so pri 20ih govorile, da one pa ne bodo nikdar mame. Hahahaha, vse so me prehitele in vse, ama vse imajo otročke.
Brez skrbi, ne jemlji je resno pri 22ih. Zamisli se, če ti bo to rekla čez 8 let user posted image

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?