|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test
24.8.2005 10:38:48   
Niovi
Pozdravljene,

Po vseh testih, ki sva jih z možem opravila, ni bilo uspeha. Čakam še na laparo in histero.
Včeraj sem šla na PCT in niso našli niti ene semenčice v nožnici.
Se je mogoče že katera srečala s tem? Kaj vpliva na to? Mogoče kislost nožnice? Se da kaj poboljšati s prehrano?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   test
24.8.2005 10:47:04   
Mijavček
A PCT še delajo?
Sem slišala, da so to že opustil, ker nič ne pove, lih zato, ker semenčeca nimajo kaj delat v nožnici.... ker grejo lepo v jajcevod in tam čakajo jajčka :bravo:

Nč sekirat!

Mijavček:muca:

(odgovor članu Niovi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   test
24.8.2005 10:50:20   
Lunca1
Če mene vprašaš bi bile potem vsaj mrtve semenčice in ne nič semenčic.:zmeden:

(odgovor članu Niovi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   test
24.8.2005 10:55:29   
Niovi
Ja delajo... še enkrat moram drugi mesec :zmeden: ... vmes ko čakam na laparo in histero.
Folikli so vidni 2 ta mesec :love: ... vsi ostali testi so bili bp. Tudi **plavalci** so ok. Že 3x na testu in vse v mejah normale.
Zato mi ni jasno, kako da ni prav nobenega :zmeden: ....sicer je dr. rekel, da to nič ne pomeni... ampak vseeno.
Sem pomislila, da je mogoče v zvezi s kislostjo nožnice in da pomorim vse spermije s tem. Neprijazno okolje...

(odgovor članu Niovi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   test
24.8.2005 11:00:07   
Mijavček
Ma ne!!, jest ti pravim, da odplavajo v jajcevode.
Sej ti je dr rekel, da to nič ne pomeni. Če se ti da, poglej na med.over.net v iskalniku pod postkoitalni test, men se zdi da se je o tem govorilo enkrat že dolg nazaj.

(odgovor članu Niovi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?