|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   frizer - enoletnica
10.2.2012 20:02:56   
PC Baby
Zanima me kdaj ste prvič postrigle vaše punčke. Nas je namreč frizerka "zavrnila" češ, da naj počakam še kakšno leto, da ji fejst zrasejo, da ji potem naredi kakšno punčkasto frizurco. Ko sem pa spraševala kolegice so mi pa rekla, da so jih prvič strigle pri treh letih. Zdaj sem pa malo zbegana...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: frizer - enoletnica
10.2.2012 20:11:07   
LuLu
Takrat ko se ti odločiš ne frizerka ali kolegice. Ene punčke imajo pri enem letu tudi kaj za postričt. Npr. moja je bila kar dolgolasa in sem jo dala postričt.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: frizer - enoletnica
10.2.2012 20:15:12   
PC Baby
dober odgovor :) Pa še prav imaš.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: frizer - enoletnica
10.2.2012 20:29:52   
Najaa
Jaz sem našo tavečjo sama strigla do kakega leta in pol, pol sem jo pa h frizerju peljala. Če ti je ena frizerka noče ustržt, jo pa pelji drugam.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: frizer - enoletnica
10.2.2012 21:16:07   
valči
Naša tamala je imela pri 1 letu komaj kaj lask na glavi,tavečja pa je že bila ostrižena pri 1 letu na paža.
Se še sedaj vidi ogromna razlika pri njiju,tamala ima redke lase,tavečja pa goooste,goste,je sama hotla dat lase stran,ima sedaj paža.

Če ti želiš hčero dat ostrižit,jo pelji drugam.Preprosto.Saj si ji ti mama in ne onauser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: frizer - enoletnica
13.2.2012 8:01:56   
dreamhorse
Hm, prvič pri 3 letih? Potem bi si moja po laseh že hodila... Moja je stara še ne 3 leta in je bila pri frizerju že najmanje 5x ima pa lase do sredine hrbta...
Če ti ena frizerka noče ustrečt, pojdi k drugi... Ti tanki lasje (prvi) baje morajo stran, da začnejo lasje bolj rastit.



< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 13.2.2012 8:02:12 >

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: frizer - enoletnica
13.2.2012 8:52:02   
krogec
hčera je bila prvič postrižena pri 1,5 leta, pa ne, ker bi imela blazno veliko las, ampak ker sem ocenila, da bodo naprej lepše rasli, če bodo tiste mehke špice šle stran, potem kasneje sem jo kar pogosto vozila strič - kaj drugega kot špice tako ni bilo; zdaj pri 5 letih ima super lase, goste, močne, svetleče, zadaj dolge, na očeh pa strižemo, pri frizerju smo približno na dva meseca; mali je star 2 leti, pa še ni bil postrižen, ker do zdaj res ni bilo kaj - čeprav bomo pa zdaj v kratkem šli ta puhek mal uredit..
če frizerka noče strič, pojdi k drugi, ker moja pravi, da je te male laske bolje čim večkrat vsak pikico postrič, da bodo potem bolj močni

_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: frizer - enoletnica
13.2.2012 9:37:45   
Arwenko
Naša je stara 14 mesecev, pa še nismo strigli, še ni kaj. user posted image

(odgovor članu krogec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: frizer - enoletnica
13.2.2012 9:43:22   
tasa_m
Mi smo jo prvič postrigli pri dobrih 14 mesecih. Sicer je rekel, da je on nebi ampak saj mu plačam in pol bo tako kot bom rekla jaz ne on :-)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: frizer - enoletnica
13.2.2012 9:43:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: krogec

hčera je bila prvič postrižena pri 1,5 leta, pa ne, ker bi imela blazno veliko las, ampak ker sem ocenila, da bodo naprej lepše rasli, če bodo tiste mehke špice šle stran, potem kasneje sem jo kar pogosto vozila strič - kaj drugega kot špice tako ni bilo; zdaj pri 5 letih ima super lase, goste, močne, svetleče, zadaj dolge, na očeh pa strižemo, pri frizerju smo približno na dva meseca; mali je star 2 leti, pa še ni bil postrižen, ker do zdaj res ni bilo kaj - čeprav bomo pa zdaj v kratkem šli ta puhek mal uredit..
če frizerka noče strič, pojdi k drugi, ker moja pravi, da je te male laske bolje čim večkrat vsak pikico postrič, da bodo potem bolj močni
Podpis! Glih zaradi tega smo jo mi postrigli :-)

(odgovor članu krogec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: frizer - enoletnica
13.2.2012 11:48:04   
Urska09
PC Baby, naša je stara 3 leta, pa še ni bila pri frizerju. Jo kar sama strižem. Ima pa na srečo kodre in se sploh ne opazi, če jo malo postrani ostrižem user posted image .
K frizerju jo bom prvič peljala letos spomladi, da ji naredi kakšno lepo kratko frizuro za poleti, ker ne prenese čopkov in špangic.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: frizer - enoletnica
13.2.2012 19:57:19   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Hm, prvič pri 3 letih? Potem bi si moja po laseh že hodila... Moja je stara še ne 3 leta in je bila pri frizerju že najmanje 5x ima pa lase do sredine hrbta...



Blagor vam! Naša je stara 3 leta in ji taaaaaak počaaaaasiiiiii rastejo lasje, da smo jo pred pol leta prvič strigli pa še tp sam zarad fiksne ideje mojega moža, da bodo pol hitreje rastli. Ja pa ja de, še vedno las od nikoder! user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?