|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dober pediater
27.7.2006 20:14:10   
najina pikica*
punce jst moram pa izbrati pediatra za mojega sončka,a katera katerega priporoča?ljubljana in okolica(polje)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dober pediater
27.7.2006 21:26:20   
Anonimen
ZD MOSTE
 
Je več dobrih pediatrov...
 
dr.Plut, dr.Kalinšek

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dober pediater
27.7.2006 21:34:35   
mml
ZD Polje...Eva Bevc Žunič...jaz sem z njo (in s sestrami) zelo zadovoljna. Lepo naročajo na ure in se jih tudi držijo, veliko lahko urediš po telefono

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dober pediater
30.7.2006 10:10:46   
ursa_p
Mi tudi hodimo k dr. Bevc Zunicevi ... je v redu zdravnica, pa zadnjic smo bili v Mostah pri dr. Kalinskovi ... je tudi v redu, ceprav mi je nasa bolj vsec.
Sestre ... ja, no ... sestra Brigija je super, ta druga mi pa sploh ni vsec.

PS: ZD Polje je med pocitnicami zaprt, je pa vse v Mostah, tudi dr. Bevceva (se med pocitnicami preselijo tja), ampak je trenutno na dopustu.

Lp, Ursa

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dober pediater
30.7.2006 13:58:43   
Mimmi78
ZD Bežigrad, dr. Simona Gradišek

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dober pediater
30.7.2006 23:56:00   
malaluna
Mi za bežigradom hodimo k dr. Jelenčevi. Je super, ampak dela samo trikrat na teden, tko da je vredno razmislit o temu.

LP

_____________________________

Imejte se radi!

(odgovor članu Mimmi78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?