|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 7:20:25   
biba77


Da se malo oglasim, ker ne vem, koliko casa bom imela tekom dneva (vikenda).

Sem zelela vceraj pripravit album z nasega zadnjega srecanja, pa je bil RR server se prevec busy, ampak ga bom se koncala. Ce mi znese, ga koncam danes popoldan.
Prosim vse, ki so bile udelezene (in mogoce se kako drugo), ki ste radovedne, da se mi javite na privat in vam posljem geslo (ampak sele, ko bo album kompleten ).
Aja, pa ce je katera svoj album ze naredila (Frizerka, koala,..), lahko prosim za geslo???

Pri meni se vedno nic novega. Malo me zvija, ampak sem ocenila, da je to posledica Dabrostona in prehrane, tako, da mi res ne preostane drugega kot cakanje... od srede naprej jo pricakujem (v torek konec tablet).

Novim sreckam CESTITKE!!!
Prihajamo za vami!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 7:31:15   
hati
Dobro jutro vsem tudi od mene.

Pa smo se prebili še skozi en teden. Se mi zdi da bo kr novo leto. Me pa veseli, da je vikend pred nami in upam da bo doooollllg. . Sicer pričakujem 9.9. da vidim kaj se bo ali še raje kaj se ne bo zgodilo. No ja vsaj ta premik da začnem s Klonifenom bo.

Drage tudi od mene vse lepe želje in čestitke.

Vse skupaj pa nasmeh na usta in ne pozabite uživati.

Pozdravček, hati

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 7:54:00   
meeryana
Dobro jutro,
danes sem prvič na forumu v novi preobleki in mi je fuuul všeč!

Ta teden mi je zelo hitro minil...je pa prvi moj delovni teden po dopustu....pa kar gre no

Kaj se glede zanositve tiče ...pa sva ravno po M in smo spet v novem poskusu

Čestitam vsem novim nosečkam in držim pesti za nas bodoče

Pozdrav,
M

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 8:30:39   
ameli
Jaz sem dolžna opravičilo ker me na srečanje ni bilo. Sem bila zelo prehlajena in imela povišano temperaturo . Res mi je žal, sem čakala do konca, če bi se mi stanje kaj izboljšalo. K sebi sem prišla šele v soboto. Mea culpa.
Upam, da bo še kakšna priložnost, ker bi vas res rada spoznala .

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 8:32:22   
emaa
Jutro punce, kako kaj, moj vikend doma se bliža, pol sem pa na celjskem sejmu, pa ne bom doma vidla 8 dni, pa mojga tud ne

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 8:50:30   
Anonimen
Samo en lep pozdrav upajočim in tistim ki so se želje že izpolnile
Za enkrat še čekiram in se iščem
Pozdrave pa le pošiljam

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 9:04:25   
Špela100
Joj bejbe, komaj sem dobro prišla v službo, pa že komaj čakam da pridem domov.Da se mal naspim pa odpočijem.

Astra jaz bi tudi rada videla slike s srečanja, upam, da me boste vzele v svoj krog pa čeprav sem s primorske in se vaših srečanj ne morem udeležiti.
Saj bom čisto tiho pogledala, sam da vas vidim, vas simpatične ženskice.Jaz sem danes končala z mojo M in sedaj pa naprej.Držim pesti za vse vas nad črto in pod črto.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 9:10:57   
najci
Tukaj pa še ena, ki bo kmalu začela (ne)čakat... sicer je bila ta teden akcija , bo pa še naprej, ker se imamo radi, a ne?
Punce, prav lepo je brat vaša sporočilca po srečanju. Saj, ko se punce dobijo skupaj, je vedno fajn, a ni tako?
Lep sončen vikend vsem skupaj pa držim pesti za vse nas, da nam rata !

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 9:17:19   
Sulfinija
Ojla!!!!!!!

Da se vam še jaz malo na hitro oglasim v tem novo preoblečem forumu.Mi je ful všeč in sem se ga že kar hitro navadila.
In kako kaj vse nove srečke ,vam že kaj dajajo slabosti?In vse tiste,ki se vam bliža vaš datum da greste po svoje ?
No jaz sem še kar v redu danes,včeraj je blo bolj slabo,ko se mi j prikazala ful sem imela krče,bruhala in bolel me je križ vendar se je kaj kmalu vse skupaj umirilo.
No komaj čćakam da mine ta vikend in da grem v ponedeljek v akcijo na prvi UZ pred svojim četrtim IUI.Držite ogromne pestke za naju,da se nama končno uspe ogniti IVF.

Lep pozdrav vsem skupaj se beremo in pišemo.

Mojca

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 9:21:50   
cmokec
Pozdravček še od mene.

Danes sem pridrvela za računalnik. Najprej sem iskala kako dobro novičko od Seven in Eme, sedaj pa iščem novo nosečko. Vem, da sem včeraj brala veselje in srečo, pa ne vem, kje. Očitno si bom mogla zapisovat, kje sem kaj prebrala.

Lep dan in še boljši vikend.

P.S. Gesla od slikic s srečanja bi bila tudi jaz vesela.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 10:25:53   
simi73
Ojla vsem čvekam!
Moram povedat, da sem bla kar nekaj časa na off od RR (mislim da od konca maja), pa ne zdržim več brez vas. Kot vidim je RR nova in super zgleda, sam navadit se jo bom mogla mal . Pa cel kup novih uporabnic je, ki jim na tem mestu izrekam dobrodošlico .
Moram povedat, da midva z še vedno pridno delava na , pa zaenkrat žal neuspešno . Vendar puške ne bova vrgla v koruzo, ker sva po preiskavah (spermiogram, hsg) oba čist zdrava. Zgleda, da je sam psiha pr tem. Tako, da vsem ki se borijo in delajo na želim veliko uspeha in držim .
Tolk zaenkrat, več pa zvečer, ker imam od srede tud doma adsl .

Emamair, a boš ti na celjskem sejmu delala kakšne prezentacije za svojo firmo? Sporoči mi, kje boš, če bom šla kaj na sejem, da te spoznam.

Punce, lepo se imejte in se tipkamo

simi73

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 10:32:17   
Anonimen
Dobro jutro, punce!

No ja zdaj ze skoraj dober dan. Jaz se kar ne morem nagledat nove RR, meni je tako vsec. No crappuccinno sem popila, zdaj pa veselo na delo.

Lep dan vsem in imejte se super fajn cez vikend!

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 11:07:48   
Mijavček
MucaMaca in cmokec... imata privat sporočilo!

LP Mijavček

PS: moram tako napisat, ker se ne vidi,tako kot prej, kdaj dobiš novo sporočilo

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 11:27:19   
biba77
Pozdravljena, Simi73!
Torej je pri vaju enako kot je z nama...

Jaz sem ze tudi razmisljala, da bi en dan sla malo pogledat k emi v Celje...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 11:52:09   
simi73
Astra!
A še nisi nazaj biba77? Moram si mal časa vzet pa počekirat poste za nazaj (če se bom sploh znašla med novimi forumi )

Ja, sem ta mesec tud prvič neki klomifen jedla, da bo več jajčec zrelo, pa ne vem, če bo kaj pomagal. Ker sva v istem "zosu", si bova pa pošiljale dobre misli in stiskale .
Če boš šla na sejem se lahko zmeniva, pa kje dobiva, da se spoznava, ker mi nikakor še ni uspelo priti na srečanje .

Mucamaca ti se pa seliš v SLO . Super. Boš bliže nam .

lep dan, simi

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 12:12:08   
Anonimen
Mijavcek in vse punce, ki ste bile na srecanju, najlepsa hvala za posredovano geslo!

Slikice sem zi ze seveda ogledala, ful ste vse lustne, le vem ne katera je katera. No, sej se vam itak, ko bom nazaj doma kdaj pridruzim tako v zivo!

Za sporocila mi ni nic jasno, sem si v nastavitvah vceraj spremenila, da me naj obvesti o novem, pa se vedno ne vidim, kdaj prispe. No ja saj ni panike, bodo ze uredili scasoma tudi to.

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 12:22:03   
biba77
Ja, sporocila se niso urejeno. Mene je tudi zjutraj cakalo, ni mi pa javo RR, da ga imam...
Saj bo... dajmo RR-teamu nekaj casa.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 12:26:04   
Pia73
HOJLA!

Meni je pa bil prejšnji forum bolj všeč,... Sem tak tradicionalist po duši. Nisem za novosti,...

Če vas lahko vidim bi tudi jaz imela geslo.

Še mal pa grem spet na , čeprav sem komaj prišla!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 12:30:46   
biba77
Oooo, lepo te je brati, Pia73!

Saj se bos navadila. Me smo ostale iste.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 12:31:04   
emaa
simi73 sem ti poslala privat sporočilo, Astra ti pa že maš moj telefon, tako da se slišiva, sem tako vseh 8 dni tam.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 12:50:12   
Mijavček
OOOO Pia73, kako kej?
sem ti poslala sporočilo na privat, pa uživaj!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 12:52:29   
Anonimen
Ej kako imate kaj vreme danes v SI?

Tuki je ful tecno vreme, oblacno in turobno, nic se mi ne ljubi. Pa mam dons tolk za postorit.

Se moram z neta dol spravt pa bo kar boljs!

Imejte se!


(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 12:59:10   
Mijavček
V LJ je pretežno oblačno; beri: sonček se nekaj trudi da bi sijal, sam bolj švoh

Evo en hug iz Slovenije, da boš lažje preživela turobo

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 13:12:51   
biba77
V Mb sicer ni jasno, samo soncek pa kar fajn skozi oblake sije...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dobro jutro, drage (ne)cakajoce...
2.9.2005 13:42:02   
PiaM
Pozdravljene, punce .Meni je tudi nova RR všeč, le malo preveč podrubrik je v vsaki sobi, tako da se kar lovim in vas iščem in se bojim da se bomo malo preveč porazgubile.Pa še tako počasi dela, da porabim toliko časa , da sploh kaj preberem, oz.najdem.Pa še ne veš kje bi temo odprl, vidim da nekatere odpirajo enake teme večkje. Bomo se že morale navadit... So pa črke res majhne, zvečer me je kar glava začela bolet od buljenja v ekran .Sem probala povečat, pa mi poveča vse ostalo, razen v RR ne.
PiaM 13T2D

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?