|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kengorujček Lascal
5.3.2012 22:06:47   
one 89
Razmišljam o nakupu kengurujčka za nošenje dojenčka. Z njim bi nosila user posted image  starega od  dobre 2 meseca naprej. Katerega mi priporočate??  Do zdaj mi je najbolj všeč Lascal carrier M1 http://www.pegperego.si/si/kenguru-m1-carrier-lascal-tropical-orange-i7302.shtml.  Ali ima katera izkušnje s tem kengorujčkom???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kengorujček Lascal
6.3.2012 7:59:14   
Tinca28
Bolj kot kengurujček ti priporočam mehke nosilke. Še posebej dobre so Boba nosilke. Več info pa dobiš pr Mojem škratku.

(odgovor članu one 89)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kengorujček Lascal
6.3.2012 20:03:22   
pikomiko
V šoli za starše ne priporočajo nošenje dojenčka v kengurujčku dokler ne sedi oz. dokler ne kaže interesa za dviganje v sedeči položaj. Jaz jih podpiram, ker hrbtenica za to še ni pripravljena. Razmisli o nakupu. Bolje so pestunje.

(odgovor članu Tinca28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kengorujček Lascal
21.3.2012 3:23:47   
wholovespa
LINK

(odgovor članu pikomiko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?