|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poreč
12.3.2012 21:48:01   
krtek 1
tiste,ki ste bile v hotelu Laguna Albatros,kako je?Je dovolj za sprehajat,se v bližini kaj dogaja,so restavracije za kosilo v okolici...šli bi za 1.maj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poreč
13.3.2012 16:08:36   
AKP
Mi smo bili lani junija v tem hotelu. Glede sprehodov ni problem, je kar nekaj poti. Za hrano pa žal nimam pojma, ker smo imeli v hotelu ALL. V bližini hotela je bilo nekaj restavracij. Mi je pa bil hotel user posted image .

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poreč
23.3.2012 21:24:58   
st1nina
Krtek priporočam hotel Lone v Rovinju.
Imaš super za sprehajat, ponujajo pa polpenzion, tako da imaš za zajtrk in večerjo poskrbljeno. Če bi ša čez dan kaj pojedla imaš pa v mestu - ravno lušten sprehod dobre restavracije.

Čez dan organizirajo program za otroke in za odrasle, tako da ti ne bo dolgčas.

Jaz sem se tle prijavila:
http://www.collegium.si/ekskurzije_izleti/fis_cooltura/razvajanje_rovinj_lone_maj.html

Samo predlog, če si že rezervirala v Poreču, se lepo imejte:)

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

tiste,ki ste bile v hotelu Laguna Albatros,kako je?Je dovolj za sprehajat,se v bližini kaj dogaja,so restavracije za kosilo v okolici...šli bi za 1.maj.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poreč
24.3.2012 20:58:15   
krtek 1
Hvala,smo bili lani v Rovinju hotel Eden,tako da bomo letos zamenjali lokacijo.

(odgovor članu st1nina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?