|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Javljanje spremembe na csd
16.10.2012 21:59:18   
redrose
Na kratko : sem brezposlena oseba, ki ji je 30.09 pretekla porodniška.Mož je zaposlen, starejši sin v vrtecu, hčerka gre v novembru.Mi je rekla, da se upošteva ta sprememba šele po 15.10 ker bo šele takrat to moj zadnji dohodek za september in sprememba.Drži to ali ne ?Sem mislila, da moram v 8dneh javiti spremembo, ki bo vplivala na višino vrteca in OD.In glede na to kako so hitri, se lahko načakam.

< Sporočilo je popravil redrose -- 16.10.2012 22:00:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Javljanje spremembe na csd
17.10.2012 8:31:23   
Doll
102. člen
(obveznost sporočanja sprememb)


Pogoji za pridobitev pravic po tem zakonu morajo biti izpolnjeni ves čas prejemanja pravic.

Vsakdo mora sporočiti centru dejstva in okoliščine oziroma vse spremembe, ki vplivajo na priznane pravice, njihovo višino in obdobje prejemanja, v 8 dneh od dne, ko je taka sprememba nastala oziroma je zanjo zvedel.

Spremembe, ki jih je treba sporočiti centru so: sprememba števila družinskih članov, zaposlitev ali izguba zaposlitve enega od vzdrževalcev družine, začetek opravljanja samostojne dejavnosti ali zaposlitev otroka po 15. letu starosti, namestitev otroka v rejniško družino ali drugo obliko institucionalnega varstva.

Če se ugotovi, da so nastopile okoliščine, zaradi katerih bi bilo treba izdati drugačno odločbo o pravici oziroma odločbo o spremembi priznanja pravice iz tega zakona, center začne postopek po uradni dolžnosti.

(odgovor članu redrose)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Javljanje spremembe na csd
17.10.2012 13:22:00   
redrose
Ja saj glih za to gre.Jaz sem takoj sporočila, pa mi je rekla, da bodo to upoštevali šele, ko bom dobila nakazano zadnjo porodniško za september.In potem sem jo vprašala, kdaj pa bom potem jaz čutila to spremembo, ker mi potem pripada višji OD in za vrtec, ona pa ja to pa bo potrebno počakati, se ne ve točno.Da imajo polno dela in gre počasi.In da je sedaj konec leta in je itak vse pomešano :(

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Javljanje spremembe na csd
17.10.2012 13:59:04   
Doll
ko oddaš vlogo oz. javiš spremembo moraš dobiti tudi odločbo.
Si jo dobila?

(odgovor članu redrose)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Javljanje spremembe na csd
17.10.2012 15:20:20   
redrose
Ne še in me sedaj skrbi, da oni sedaj ne mislijo, da moram po nakazilu javiti,da je bilo to zadnje.Spremembo pa sem javila takoj tretji dan.Saj vem, da imajo kao mesec dni časa, a me je čisto zmedla s tem zadnjim nakazilom

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?