|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   majhna šolska torba, kje kupiti
2.6.2012 14:58:38   
summer2005
Pri nas je bilo rečeno, da naj prvošolčki nimajo prevelikih šolskih torb, ker bodo vsak dan domov v njej nesli le peresnico in 3 zvezke. Prej smo imeli ogledano eno Schneidersovo torbo, zdaj pa bo očitno prevelika. Kakšno torbo svetujete, da ne bi bila prevelika, ali je potem bolje nahrbtnik? samo najrbž je v tem primeru torba le za 1. razred, v 2. in 3. razredu pa več ne pride v poštev, ker bi bila verjetno premajhna, al kako? Pa zanima me tudi, če se "splača" torbo kupiti prek spleta ali je bolje v živo izbrat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: majhna šolska torba, kje kupiti
2.6.2012 15:01:44   
Doll
Jaz sem kupila v knjigarni.Bila je 35 e. In bo tudi za 2 in 3 razred. Ker pomembno je da gre mapa v torbo in da se da zapret.

(odgovor članu summer2005)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.6.2012 15:09:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: majhna šolska torba, kje kupiti
2.6.2012 16:04:10   
*pepelka*
Mi smo lani naročali potrebščine pri kopiji novi in smo za prvošolčke dobili nahrbtnik, ki je bil čisto vredu, edino mapa je bila malo prevelika, da bi ga lahko dobro zaprli.
To akcijo imajo vsako leto tudi letos priše, da je darilo nahrbtnik za 1. razred

(odgovor članu summer2005)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: majhna šolska torba, kje kupiti
2.6.2012 17:15:43   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: summer2005

ker bodo vsak dan domov v njej nesli le peresnico in 3 zvezke.


Hmmmm.... preveri še enkrat. Moj prvošolček res nosi med tednom domov tako malo stvari, v petek pa vse komplet, pa seveda v ponedeljek zjutraj nazaj v šolo.

Jaz sem kljub temu zagovornik trde šolske torbe, ker se zvezki (pa četudi so samo trije) v njej ne mečkajo. In veliko torbic ima not en razdelek, ki drži tudi en zvezek pokonci.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu summer2005)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: majhna šolska torba, kje kupiti
4.6.2012 9:57:38   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: summer2005

ker bodo vsak dan domov v njej nesli le peresnico in 3 zvezke.


Hmmmm.... preveri še enkrat. Moj prvošolček res nosi med tednom domov tako malo stvari, v petek pa vse komplet, pa seveda v ponedeljek zjutraj nazaj v šolo.

Jaz sem kljub temu zagovornik trde šolske torbe, ker se zvezki (pa četudi so samo trije) v njej ne mečkajo. In veliko torbic ima not en razdelek, ki drži tudi en zvezek pokonci.


Sicer nismo še v šoli, gremo letos - ampak smo upoštevali predvsem naslednje pogoje:
Lahka torbica, trda, da jo lahko postavi ob mizi, da lahko vanjo ''brez ušes'' zloži zvezke, delovne zvezke, da ima prostor še za kakšen puloverček - recimo zdaj so kar lepi dnevi za predstavo - zjutraj mora meti preko jopco, ko pa grejo z vrtcem ven, pa jopc nimajo več gor - tako si jo lahko šolarček med potjo domov lepo spravi v torbico. Aja, pa mapca A4 mora it not (te so tudi vseh vrst in oblik).
Smo sprva tudi razmišljali o nahrbtniku, pa smo zadevo kaj hitro opustili....

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: majhna šolska torba, kje kupiti
4.6.2012 19:28:17   
Nusika35
Ravno danes sem potežkala malo torbe v Mladinski knjigi in so lahke pa ergonomsko oblikovane, še garancijo nudijo. Sosedova tamala ima tudi njihovo, pa je zdaj 3. razred in ni nič premajhna. Imajo pa znižane potrebščine v Mladinski do jutri -25% dol, kar ni malo.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?