|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   APTAMIL MŰLLER ALI LEKARNA
4.9.2005 21:07:16   
Barči78
V MŰLLERJU JE APTAMIL MLEKO PRECEJ CENEJE, KOT V LEKARNI. ZANIMA ME, ČE IMA KATERA Z NJIM SLABE IZKUŠNJE. ALI VAM OTROČKA KAJ ZVIJA PO NJEM? MOJA NEJA MED SPANJEM ZAJOKA. DVIGUJE NOGICE V ZRAK, KRILI Z ROKAMI, ROKICE TLAČI V USTA,.. KOT DA JO NEKAJ MOČNO BOLI. NEDAVNO PA SEM JI ZAČELA DAJATI TUDI KAPLJICE OLEOVIT D3. KAJ MISLITE, DA ŠKODUJE MOJI PUNČKI, KAKO NAJ JI POMAGAM? HVALA

LP, BARČI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   APTAMIL MŰLLER ALI LEKARNA
4.9.2005 21:51:07   
urška
najbrž am tamala krče. jst sm kupovala mleko v lekarni in v mulerju pa ni blo nobene razlike. po oleovitu ne bi smela met krčev, je pa znano da jih majo po naših ad3. moj jih je tud meu pol mi je pa prjatlca zrihtala oleovit je blo pa vredu. krče je sicer še meu, sam defintivno ne po kapljicah. drugače je pa comformil od milupe mleko za otročke ki8 imajo krče. eni pravjo da pomaga. pa na trebuščku jo imej. men so rekl, da je fajn če mu trebušček greješ. pa se mi je zdel da mogoče res pomaga. mela sem pa tud ene kaplce iz italije in nemčije, tud pomagal. maš nekaj možnosti, tko da lahko probaš še kej pa boš vidla

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   APTAMIL MŰLLER ALI LEKARNA
5.9.2005 11:05:33   
fricka
Najcenejši je Aptamil v industrijski trgovini od kolinske. Drugače pa sem jaz uporabljana Novolak C1 prosti krčem in do zdaj (stari smo 4 mesece) nismo imeli krčev.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   APTAMIL MŰLLER ALI LEKARNA
5.9.2005 11:12:53   
Anonimen
Aptamil se splača kupovati v lekarni samo, če račun potrebuješ za davčno olajšavo. Meni je naneslo ogromno. Samo treba je pogledati, če je še obdavčen po nižji stopnji, če niso kaj spremenili. Sicer bi ti pa predlagala, da poskusiš v Comformilom, ki je od istega proizvajalca kot Aptamil, le da je za dojenčke s krči ali če so zaprti. Jaz sem mešala Aptamil in Comformil, pa je bilo super.
Zaradi Oleovita D3 pa otrok res naj ne bi imel krčev, kot jih imajo nekateri po AD3.
Sicer pa veš, kda ima otrok krče po tem, da se pojavljajo približno v enakem času, ponavdi popoldne ali zvečer, otrok kriči, je ves zaripel v obraz, vleče nogice k sebi, to traja in traja, tudi po uro, dve ali več, in se ga ne nikakor da potolažiti. Tako da po moje to, kar ti opisuješ, niso krči.

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   APTAMIL MŰLLER ALI LEKARNA
5.9.2005 14:07:09   
kimi
Mleko je mleko kupljeno v lekarni ali v millerju dela ga tako ali tako isti proizvajalec. Mi nismo opazili razlike razen v ceni

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.9.2005 20:51:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?