|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kavni aparat, spet :)
15.8.2012 16:29:58   
shakira
Staremu kavnemu aparatu je šel grelec, pomoje se to ne splača popravljat, ali pač?

Sedaj pa ne vem katerega kupit, malo gledam po netu :

http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/kuhinjski-pripomocki/kavni-aparati/philips-saeco-hd832509-rocni-kavni-aparat_-_CX0022156A?tab=tst

http://www.mimovrste.com/artikel/3510026623/kavni-avtomat-severin-expresso-ka-5987

http://www.mimovrste.com/artikel/3510025925/kavni-aparat-sencor-espresso-ses-9050

a ima katera kakega takega doma, kako se obnese?

Ali kakega drugega, tam do 150€?
Moj je nekaj gledal po trg. pa pravi , da so vsi full nizki, da ne gre ta velika šalca spodaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kavni aparat, spet :)
15.8.2012 19:35:57   
Jantar
Pri nas je delno dušo izpustil pred enim tednom in sva kupila Electrolux AEG EA250 in sicer sva ga vzela v ELeclercu,dala 120€ in sva fuuuuuuuuul zadovoljna z njim. Kavico skuha super z dost pene tko da nama ni žal,pa sva med drugim kukala tudi po dražjih pa unih k sami kavo skuhajo(jo pač zmeljejo,zdozirajo,skuhajo) ampak na koncu sva se za tole cenovno ugodno različico odločla in nama ni žal.Aja tavelika(za belo kavo lonček) gre sicer spodaj sam ga moraš mal nagnjenega držat.

Evo ti še njegovo slikico:

http://www.ideo.si/a/kavni_aparat_EEA_250_ELECTROLUX#prettyPhoto

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kavni aparat, spet :)
15.8.2012 19:40:58   
shakira
Jaz sm imela tud do sedaj to firmo, je služil kar dolgo enih 7 let.
Vidim, da ročka je ista, samo ohišje mi bolj plastično deluje.
Mogoče veš, če ga imajo še v akciji?

< Sporočilo je popravil shakira -- 15.8.2012 19:41:47 >

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kavni aparat, spet :)
15.8.2012 19:57:43   
Jantar
Ja res je cel iz plastike po novem in zaradi tega sva bla mi2 tud fuuuul skeptična glede nakupa,ker,ko sem v trgovini gledala in dala ročko gor se je cel premaknil,....pa sva se na koncu vseeno odločila zanj in,ko ga zadaj napolniš z vodo(kotliček) je pa stabilen in kokr sva gledala so sedaj po večini vsi plastični. Mi smo meli prej kovinskega AEG EA150 in je sedaj tud po mislim da 8 letih spustil dušo.
Sva pa res vse prečekirala in je tale model v ELeclercu najcenejši saj je 120€ pri njih polna cena,drugje je med 150 in 200€.

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kavni aparat, spet :)
15.8.2012 20:04:28   
shakira
Mislim, da smo imeli istega user posted image

No saj ta plastika mi ni šla v glavo, mi je blo kr neki.
Sm gledala njihov katalog pa nič ne piše, da bi ga imeli. Kdaj točno si ga pa kupila?
Bom jutri kar poklicala tja, če ga še imajo.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kavni aparat, spet :)
15.8.2012 20:38:15   
Jantar
Evo da se ne spomnim točno al je blo v petek popoldan ali v soboto skratka ni še star en teden user posted image

Nama ni žal za nakup,ga pa ni v katalogu, imajo ga pa lahko rečem vedno v prodaji,pač najdeš ga na polički kava avtomatov.

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kavni aparat, spet :)
15.8.2012 20:43:55   
shakira
o hvala, bom šla v akcijo

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?