|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plitvice
18.7.2012 8:09:43   
Paštetka
Ustavili bi se v plitvicah na poti iz morja.
Kaj se najbolj splača pogledati. Kolikor sem na spletu zasledila imajo več varijant (poti), ki so različno dolge.
A a spodnja ali zgornja jezera. Ker močno dvomim, da bo šlo vse skupaj.
Vzeli bi tudi varianto z vlakom in ladjico, da bo bolj pesteo.
Otroka sta stara med pet in sedem let
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plitvice
26.7.2012 8:06:36   
Blink1
Glede na otroka, bi jaz vzela krajšo pot, ker je vseeno kar nekaj hoje. Vključuje tudi ladjico in vlakec.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plitvice
26.7.2012 9:48:35   
artista7
jaz ti tudi svetujem varianto z vlakom in ladjico, ker je sicer pot kar dolga za toliko stare otroke, je pa seveda krasna za odrasle (čeboste šli kdaj brez otrok).

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plitvice
30.7.2012 23:41:01   
kimica86
Če greste samo za 1 dan, priporočam to krajšo pot (torej spodnja jezera).. Ker zgornja pot je zeloooo dolga in bi potrebovali še vsaj 1 dan več, če ne 2 dni, ker sta še otroka majhna.. Midva z dragim sva lani bila 2 dni pa nam zgornjih jezer ni uspelo vseh videt- sva skrajšala.. Je pa res, da lani vlakec ni peljal zaradi obnove ceste- letos ne vem kako je s tem..

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plitvice
31.7.2012 22:19:56   
latris
Midva z možem sva bila tudi lani v Plitvicah, brez otrok in komot prehodiš daljšo pot, mislim da sva porabila ene 4 ure, pa nisva neka huda planinca. Sva pa vzela varianto z ladijco in vlakcem. Zelo lepo, priporočam. Ampak za moj okus drug dan tam nebi imela več kaj delat, sva bolj leteče sorte.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plitvice
1.8.2012 11:18:36   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: latris

Midva z možem sva bila tudi lani v Plitvicah, brez otrok in komot prehodiš daljšo pot, mislim da sva porabila ene 4 ure, pa nisva neka huda planinca. Sva pa vzela varianto z ladijco in vlakcem. Zelo lepo, priporočam. Ampak za moj okus drug dan tam nebi imela več kaj delat, sva bolj leteče sorte.


Ladjica in vlakec peljeta samo po ta spodnji poti (torej krajši).. Ta daljša pot (zgornja jezera) nima teh možnosti in je potrebno prehoditi celih 21km (daljša pot).. Ta krajša pa je dolga 9km.. Tako, da je kar nekaj za prehodit user posted image user posted image Mislim, da oboje ne bodo mogli pogledat z otroki pa tudi ta daljšo pot ne, čeprav je bolj zanimiva od te krajše..

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plitvice
2.8.2012 11:46:56   
latris
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

IZVIRNO SPOROČILO: latris

Midva z možem sva bila tudi lani v Plitvicah, brez otrok in komot prehodiš daljšo pot, mislim da sva porabila ene 4 ure, pa nisva neka huda planinca. Sva pa vzela varianto z ladijco in vlakcem. Zelo lepo, priporočam. Ampak za moj okus drug dan tam nebi imela več kaj delat, sva bolj leteče sorte.


Ladjica in vlakec peljeta samo po ta spodnji poti (torej krajši).. Ta daljša pot (zgornja jezera) nima teh možnosti in je potrebno prehoditi celih 21km (daljša pot).. Ta krajša pa je dolga 9km.. Tako, da je kar nekaj za prehodit user posted image user posted image Mislim, da oboje ne bodo mogli pogledat z otroki pa tudi ta daljšo pot ne, čeprav je bolj zanimiva od te krajše..


Ja, Kimica, imaš prav. Una zgornja pot je res ful dolga in manj zanimiva, to midva nisva šla. Ampak imaš pa tudi krajšo pot (9km), ki se pa tudi deli na krajše A, B in C varianto. Se pa strinjam, da s tako majhnimi otroki ne more prehodit vseh A, B in C, ampak se naj odloči le za en del, tisti z ladijco in vlakcem. Ti pa tam na informacijah svetujejo katero varianto je najbolje vzet.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plitvice
4.8.2012 14:07:24   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: latris

Ja, Kimica, imaš prav. Una zgornja pot je res ful dolga in manj zanimiva, to midva nisva šla. Ampak imaš pa tudi krajšo pot (9km), ki se pa tudi deli na krajše A, B in C varianto. Se pa strinjam, da s tako majhnimi otroki ne more prehodit vseh A, B in C, ampak se naj odloči le za en del, tisti z ladijco in vlakcem. Ti pa tam na informacijah svetujejo katero varianto je najbolje vzet.


Ahhh, kje pa.. Daleč od tega, da je ta daljša pot manj zanimiva- meni je bila najlepša, samo nama je uspelo prehodit le 3/4 poti.. Na žalost zadnji dve jezer nisva uspela pogledat.. Midva se itak z vlakci nisva vozila, ker niso obratovali pa tudi če bi, ne vem, če bi šla z njimi.. Z otrokom ja, drugače pa ne user posted image

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?