|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Portorož - hotel Apollo, Neptun ali Mirna?
27.8.2012 23:00:33   
Janeja
Za krompirjeve počitnice planiramo krajši dopust v Portorožu. V ožjem izboru so nam ostali še trije hoteli: Apollo, Mirna in Neptun. Vsi iz verige Lifeclass in z notranjim hodnikom povezani s termalno riviero v Grand hotelu.
Ima kdo izkušnje s temi hoteli? Katerega bi mi priporočali? V Neptunu smo bili že ene 7 let nazaj in je bil kar OK. Zdaj pa se nekako bolj nagibamo k Apollu, za spremembo :-)
Je bila katera? Vsakršna izkušnja in nasvet dobrodošel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Portorož - hotel Apollo, Neptun ali Mirna?
28.8.2012 13:48:08   
3jeMi
midva sva bila enkrat v apollu... enkrat in nikoli več... saj je lepo urejeno, ampak:
- mene moti, ker se vse sliši... sam hotel je narejen tako, da je v sredini stopnišče, vse odprto, ob strani pa sobe in praktično v petem nadstropju slišiš onega, ki je kihnil v drugem, da ne govorim o drugih rečeh, ki jih ljudje pač počnejo v svojih sobah... user posted image
- restavracija je majhna in kar precej nagužvana
- bazeni pa nama tudi ne potegnejo, vse skupaj se mi zdi preveč zaprto... mi je bistveno bolj všeč bazen med Riviero in Slovenijo...
mi imamo zelo radi Histrion v Bernardinu, ki je trenutno po cenah tudi med cenejšimi in kar je za nas najpomembneje... ima super bazene za otroke user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Portorož - hotel Apollo, Neptun ali Mirna?
28.8.2012 18:04:14   
Janeja
Hvala za info. Pa ravno Apollo sem mislila rezervirat... user posted image
A potem naj se raje odločim za Slovenijo alipa za Riviero? Ste že bili v katerem od teh dveh? Mi tistih bazenov ne poznamo, naj bi bila pa morska voda?


(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Portorož - hotel Apollo, Neptun ali Mirna?
31.8.2012 9:34:10   
3jeMi
Smo bili v obeh... Nama je pa bolj všeč Riviera, ker je Slovenija grajena na isto foro kot Apollo, imata pa oba zelo veliki restavraciji... bazen ima morsko vodo, je več dnevne svetlobe, je pa seveda manjši od termalne riviere v Grand hotelu...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na izlet v Škratovo deželo
photo
Ste že kdaj videli škrate? Ne? Potem pa se le odpravite na obisk Škratove dežele, ki jo boste našli le streljaj od Kranj...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?