|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mesni cmočki v juhi
16.2.2010 18:03:44   
Jessy
 
Moja deklica obožuje mesne cmočke, ki so v juhah iz vrečke. Zato me zanima, če jih zna katera delati, ker jaz bi jih raje naredila in skuhala v domači juhi kot tisti iz vrečke.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mesni cmočki v juhi
16.2.2010 18:15:26   
mini86
http://www.jedilnik.si/index.php?option=com_garyscookbook&Itemid=34&func=detail&id=110

http://www.kulinarika.net/recept/juhe_in_zakuhe/Rakova_juha_z_mesnimi_cmoki-3771.html   ---- kle pač gledaš samo recept za cmoke brez rakove juhe


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mesni cmočki v juhi
16.2.2010 18:31:48   
Jessy
Mini86, si ti že preizkusila spodnji recept iz kulinarike? So taki kot v vrečki?

Jetrnih pa ne je. Sem jih morala vse ven pobrat.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mesni cmočki v juhi
16.2.2010 18:33:27   
mini86
ne ne..sam zate sm poiskala receptuser posted image

sm mislna da so v juhi samo jetrni..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mesni cmočki v juhi
16.2.2010 18:45:57   
Jessy
Ne vem, če so samo jetrni, kajti na teh vrečkah piše mesni cmočki, na enih pa z jetrnimi cmočki in okus jetrnih je res ogaben, saj sem jih tudi sama sprobala, mesni so pa okusni, tako da sklepam, da so iz mesa.

user posted image  Drugače bi pa rada kak preverjen recept, ker naše dete je delikatno in če ne bodo dobri, ne vem, kdo bo jedel. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mesni cmočki v juhi
26.10.2012 15:01:15   
škorpion56
grozaaaaa!!!!
Spoštovana mamica, le kako naj imatvoj otrok rad neko hrano, če je tebi ogabna. Nobena hrana ni ogabna!!!! In če tako rečeš svoji hčerkici, se pač ne čudim, da je izbirčna.
Nekateri res ne bi smeli biti starši - sploh!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mesni cmočki v juhi
27.10.2012 4:42:50   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: škorpion56

grozaaaaa!!!!
Spoštovana mamica, le kako naj imatvoj otrok rad neko hrano, če je tebi ogabna. Nobena hrana ni ogabna!!!! In če tako rečeš svoji hčerkici, se pač ne čudim, da je izbirčna.
Nekateri res ne bi smeli biti starši - sploh!


ok, s kakšno pravico pa si tole napisal/a??? user posted image

Ja,hrana je lahko ogabna. jaz ne bom po grlu spravila vampov pa če me ubiješ. In tudi otroci imajo nekatere stvari radi, druge pač ne.

jessy-meni so tudi full dobri te cmočki in če izvohaš recept se priporočam zanj user posted image

(odgovor članu škorpion56)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mesni cmočki v juhi
27.10.2012 12:16:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: škorpion56

grozaaaaa!!!!
Spoštovana mamica, le kako naj imatvoj otrok rad neko hrano, če je tebi ogabna. Nobena hrana ni ogabna!!!! In če tako rečeš svoji hčerkici, se pač ne čudim, da je izbirčna.
Nekateri res ne bi smeli biti starši - sploh!

OMG, kdo pa je pa danes tako (ne)nataknjen user posted image

Jessy, ja ti cmočki iz vrčke so ful dobri, ampak delat jih pa še nisem šla. In ja je možno da je staršu nekaj ogabno pa otroku ne bo .. recimo meni se kar želodec obrača, ko tamala z užitkom pije olje+kis, ki ostaneta od solate user posted image ... samo šit ... a sem zdaj zaradi tega res ful grozen starš? user posted image

(odgovor članu škorpion56)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mesni cmočki v juhi
27.10.2012 12:57:48   
pelin

IZVIRNO SPOROČILO: škorpion56

grozaaaaa!!!!
Spoštovana mamica, le kako naj imatvoj otrok rad neko hrano, če je tebi ogabna. Nobena hrana ni ogabna!!!! In če tako rečeš svoji hčerkici, se pač ne čudim, da je izbirčna.
Nekateri res ne bi smeli biti starši - sploh!


Ej...moderatorji tegale foruma....a se res ne da drugače dvigniti gledanosti kot na takle neumen način....zadnje čase se na vseh koncih pojavljajo takšne provokacije in to vedno iz strani enih "uporabnikov", ki imajo naključno le en ali dva prispevka...tole pa res ni za nikamor ...dviganje zanimanja bi brez težav realizirali, če bi uredili vsaj nemoteno tehnično delovanje foruma...ne pa da človek včasih na pol doktorira preden lahko kaj objavi...

ja, saj vem...sedaj se bo kao ta nov "uporabnik" oglasil in rapištoljil da to niti pod razno ni provokacija in da se je pač čisto slučajno prijavil....user posted image
avtorici pa....tudi nam so všeč tile cmočki....sama sem doma delala že jetrne , pa niso tako dobri...

(odgovor članu škorpion56)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mesni cmočki v juhi
27.10.2012 13:11:07   
Paštetka
No meni se pa vse te juhe iz vrečke in posledično potem tudi cmočki zdijo grozni. Grozni zato, ker bi naj juhe bile nekaj zdravega, juha bi naj bila pomlajevalna, krepilna....juha iz vrečke je pa en sam šit. Toliko E-jev, umetnih ojačevalcev, da te glava boli. Tega svojemu otroku nikoli ne bom privoščila. Za eno dobro zelenjavno na 1000 in en način juho ali smetanasko juho ne porabiš več kot 20 minut, pa še zdrava je.

Ok, poleg teh veget, začink, pireja iz vrečk, omak in juh iz vrečk ipd... zadev so edino še jetrca rana, ki jih žal moj želodec ne prenese. Jih samo povoham in že bruham. Tako, da hrana je lahko groza. Otroku sicer ne govorim, da pa je ta hrana grozna, niti ne dovolim, da se norčujeta iz hrane v stilu:fuj, fej, jaz tega že ne bom jedel, ali jaz tega ne jem, še preden proba. Lahko pa povesta, ko probata, da mu to ni všeč.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mesni cmočki v juhi
27.10.2012 14:37:01   
pelin

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

No meni se pa vse te juhe iz vrečke in posledično potem tudi cmočki zdijo grozni. Grozni zato, ker bi naj juhe bile nekaj zdravega, juha bi naj bila pomlajevalna, krepilna....juha iz vrečke je pa en sam šit. Toliko E-jev, umetnih ojačevalcev, da te glava boli. Tega svojemu otroku nikoli ne bom privoščila. Za eno dobro zelenjavno na 1000 in en način juho ali smetanasko juho ne porabiš več kot 20 minut, pa še zdrava je.

Ok, poleg teh veget, začink, pireja iz vrečk, omak in juh iz vrečk ipd... zadev so edino še jetrca rana, ki jih žal moj želodec ne prenese. Jih samo povoham in že bruham. Tako, da hrana je lahko groza. Otroku sicer ne govorim, da pa je ta hrana grozna, niti ne dovolim, da se norčujeta iz hrane v stilu:fuj, fej, jaz tega že ne bom jedel, ali jaz tega ne jem, še preden proba. Lahko pa povesta, ko probata, da mu to ni všeč.

user posted image user posted image user posted image in kje je poleg vseh teh litanij o takšnih in drugačnih...krepčilnih in pomlajevalnih and so one and one...juhah...recept za katerega prosi avtorica???Vsi, ki smo malo osveščeni tele zadeve , ki jih zgoraj naštevaš vemo....pa si vseeno kdaj privoščimo tudi kakšno đank hrano z EEEE-ji....avtorica tudi to ve in prav zato sprašuje , kako bi cmočke, ki so všeč njeni hčerki naredila po domače...naravno....brez e-jev...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mesni cmočki v juhi
27.10.2012 15:36:21   
Paštetka
Pelin odg. sem avtorici škorpijon ali kaj že, kar se tiče "groznosti" hrane (piše, da nobena hrana ni grozna oz. ne sme biti). Zraven sem podala še mnenje, kaj je meni grozno, ker piše tale, da grozne hrane ni.

Pelin, ne razburjaj se, noben ti nič noče, niti avtorici teme, daljnega leta 2010. Njej torej nisem odg. ker predvidevam, da je v dveh letih in pol že našla kar je iskala. user posted image .
Upam pelin, da tudi tebe dajejo kakšni hormoni, in nisi skoz tako ....hm...so and one & one user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 27.10.2012 15:40:21 >

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mesni cmočki v juhi
27.10.2012 16:13:03   
pelin
o ,sori pa res je tole že mal za cajtomuser posted image ne...menda niso hormoni...sem že skoz takauser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mesni cmočki v juhi
27.10.2012 16:15:13   
Paštetka
user posted image user posted image user posted image grenka ko pelin? user posted image user posted image saj ti nik potemtakem paše. user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Uvajanje novih živil: Pravilo štirih dni
S pravilom štirih dni boste otrokove potencialne težave z določeno prehrano ali prehransko sestavino ugotovili že na sam...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?