|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamrznjenčki- naj dam 1 ali 2
26.12.2012 12:02:58   
Mijavček
Oj,
bom vas vprašala, ker vem, da maste vse naštudiran.... sem iskala z iskalnikom,pa nisem najdla;
enkrat je bil en post z linki o najnovejših rezultatih uspešnosti z zamrznjenčki, predvsem za LJ me zanima.
Namreč... imam na izbiro, da mi vstavijo enega ali dva zamrznjenčka... pa se ne morem odločit user posted image

Z dvema je večja verjetnost za zanositev, ampak je tud večja verjetnost za dvojčke.... en par dvojčkov pa že imam - 4 leta user posted image user posted image

Sej ne, da ne bi mela štirih otrok, ampak rajš bi mela enega pa po enega.... Zdaj me pa zanima,ali je z dvema zamrznjenčkoma res toliko večja možnost za zanositev kot z enim... Ker,...če tokrat ne rata,ne vem, če imava še dovolj živcev za 5.IVF user posted image .... čeprav si še otročkov zelooo želiva

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamrznjenčki- naj dam 1 ali 2
26.12.2012 15:20:46   
SMT3
Torej:
-če daš 1. bo eden ali nobeden
-če daš 2. bo eden,nobeden ali dva

Torej........ne vemuser posted image
Jaz bi dala enega user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamrznjenčki- naj dam 1 ali 2
26.12.2012 15:37:18   
cilla
Glede uspešnosti postopkov imajo tole objavljeno na njihovi spletni strani http://www.reprodukcija.si/zunajtelesna-oploditev/nasi-rezultati/

Ne vem, kaj bi ti rekla. Pri meni postopek, ko so vstavili samo enega, ni uspel. Ko so vstavili dva, pa je, prijela sta se oba user posted image In jaz še enkrat skozi vse tisto ne bi zmogla it. Vsaj ne v LJ, tista čakalnica, tista preoblačilnica, vse slišiš, kaj dohtar govori tisti pred tabo na UZ, ko sem šla prvič po rezultate krvnega testa, mi je sestra čez celo sobo na hodnik (pred kar nekaj drugimi, meni neznanimi ljudmi) zatulila "gospa, to ni nič"... Jaz bi ob taki izbiri gotovo raje "tvegala" dvojčke.


(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?