|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Linea snella
11.11.2009 20:22:25   
inja2
Ali je morda katera hujšala po te metodi?
Zanimajo me izkušnje in kakšen finančni zalogaj je tole?

http://www.lineasnella.si/brazplacni_pregled.php
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Linea snella
11.11.2009 23:37:28   
petrovakarmenca
Pred leti sem hodila tja. Cenovno je bilo huh kar lepa cifra za plačevati. Če se ne motim ti po brezplačnem pregledu naredijo izračun koliko terapij ti priporočajo in povedo ceno. Jaz takrat nisem shujšala nič, ampak samo pridobila kakšen kg, ker te nenehno tehtajo in, če prej nisi bil s tem obremenjen potem postaneš. Seveda pa obljubljajo čudeže, ampak če imaš redno prehrano, normalne količine in se giblješ je tudi teža ok - oziroma vsaj jaz imam take izkušnje. Ta njihova ideja mi je za tiste, ki imajo preveč denarja in potrebujejo nekoga, ki te spremlja pri oblikovanju telesa. Ampak, če ni volje...

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Linea snella
12.11.2009 7:15:36   
Anonimen
http://med.over.net/forum5/read.php?93,4257643

http://www.mama.si/forum/index.php?topic=52052.0

(odgovor članu petrovakarmenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Linea snella
12.11.2009 8:59:19   
Arwenko
Precej pošten finančni zalogaj priznam, ampak definitivno uspešen. Jaz sem se programa držala samo na pol recimo, pa sem izgubila precej cm, več kot 1 konfekcijsko številko in v treh mesecih po  zaključku nisem dobila nič nazaj. Pred par tedni sem vzela nov program, ker se mi zdi, da je to nekaj kar res deluje. Je pa treba trdo delat za svoj cilj, jaz imam vedno po telovadbi pošten muskelfiber. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Linea snella
12.11.2009 9:24:19   
inja2
Arwenko, kakšen finančni zalogaj je če ni skrivnost. Nebo rada šla na posvet, potem pa ko bi videla ceno nebi mogla it ker bi bilo predrago...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Linea snella
12.11.2009 9:48:58   
Anonimen
inja2 na enem linku,ki sem ti prilepila pise
Jaz sem ravno danes bila na prvem uvodnem pogovoru in so mi predpisali 9mesecno "terapijo" in ceno 3000 Eur.

Koliko pa je na tem resnice pa ne vem

(odgovor članu inja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Linea snella
16.11.2009 11:34:02   
Janey
Cena je odvisna od tega koliko obiskov je potrebno. začne se tam okoli 300 eur na mesec. jaz sem si izbrala program 10 mesecev in plačala s popustom nekaj manj kot 2900 eur. začela sem hoditi konec septembra in sem RES zadovoljna. tako s programom, prehrano, kot tudi s terapevtkami. rezultati so vidni in moja samozavest je večja. izgubila sem 10 kg in 50 cm. moj cilj je sicer več kot 25 kg, ampak še nisem niti na četrt. zelo rada grem tja, vedno je prijetno vzdušje, vedno te pričakajo z nasmehom in se veselijo za vsako izgubljeno kilo in centimeter. jaz sem si računala koliko stane zasebni trener v fitnesu in pride enako,če ne dražje. meni je vredno vsakega centa, sedaj ko so vidni rezultati in izboljšano moje počutje!! mene so navdušili s tem, da sam delaš za to, trdo telovadiš in tudi prehrana je super. temelji na principu zdrave prehrane. pazis na glikemični indeks in moraš imeti vsaj 5 obrokov. nikoli nisi lačen, marsikatero hrano pa lahko zamenjaš z drugo bolj zdravo obliko te vrste hrane. jaz lahko samo hvalim in rečem, da se res splača.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Linea snella
16.11.2009 11:38:24   
uškinamama
3 mesece = 1.190, eur - 5% = 1.130,00 eurov popust na akcijo dve je boljše kot ena. To je 30 obiskov ( 30 telovadb + 30 savn) + 3 obiske zastonj. Se 33 obiskov = 1.130,00 .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Linea snella
16.11.2009 14:07:11   
Janey
tudi tako je, da več obiskov kot vzameš, ceneje je na eno terapijo. če imaš toliko, potem se meni zdi vredno.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Linea snella
16.11.2009 14:07:32   
Janey
uršinamama ti tudi hodiš?

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Linea snella
16.11.2009 14:10:39   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

uršinamama ti tudi hodiš?


user posted image  uš-kina sem.

Jap. Hodim. Rečemo kakšno na zs? user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Linea snella
16.11.2009 14:50:49   
Janey
uškinamama imaš zs user posted image

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?