|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
17.12.2012 20:53:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Puljenje zoba otroku...
17.12.2012 20:56:11   
Paštetka
Nop, samo še z enkami. user posted image

Meni jih je pa foter s kombinirkami, če ti kaj pomagam user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.12.2012 21:00:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Puljenje zoba otroku...
17.12.2012 21:06:44   
Paštetka
Zakaj pa mu enostavno zob ne odpre? Mojemu se je skozi dlesen preko kanala iz korena zoba gnoj ven cedil. Ogromno gnoja. Celo luknjico je imel na zunanjem delu dlesni, kjer se je cedil gnoj. Ko je bila fejst kriza sva vedno šla k zobodravniku, da mu ga je redno ščistila.
Pulit mu ga pa nikakor ni hotela, ker kao mora mlečni zob držat prostor stalnemu zobku. Zdaj tistega zobka oz. krone praktično nima, notr je pa še vedno, ko drži plac, gnoj se pa tudi ne cedi več, ker ni luknjice in lažje pucaš zob.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 17.12.2012 21:10:15 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Puljenje zoba otroku...
17.12.2012 21:25:20   
Doll
ja tako je,naredi se luknja,da gnoj izteka ven

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Puljenje zoba otroku...
17.12.2012 22:06:33   
nusi

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Zakaj pa mu enostavno zob ne odpre? Mojemu se je skozi dlesen preko kanala iz korena zoba gnoj ven cedil. Ogromno gnoja. Celo luknjico je imel na zunanjem delu dlesni, kjer se je cedil gnoj. Ko je bila fejst kriza sva vedno šla k zobodravniku, da mu ga je redno ščistila.
Pulit mu ga pa nikakor ni hotela, ker kao mora mlečni zob držat prostor stalnemu zobku. Zdaj tistega zobka oz. krone praktično nima, notr je pa še vedno, ko drži plac, gnoj se pa tudi ne cedi več, ker ni luknjice in lažje pucaš zob.


tko so tudi meni naredili ko sem bila majhna. So mi pa potem pulili mlečne in stalne petke - ampak oboje ko sem bila starejša in obakrat z inekcijo tko da ni bilo panike.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
17.12.2012 23:53:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
17.12.2012 23:56:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Puljenje zoba otroku...
18.12.2012 12:44:10   
Paštetka
Metulj, mojemu je zobozdravnica kanale spucala ne vem s čim.
Za pucanje zob doma se pa najbolj obnese zobotrebec, ki se kupi v Mülerju, ki ima take ščetine na kocu. Ta zobotrebec v luknjici zavrtiš in se hrana gor prime. Poleg tega ga lahko na več mesti upogneš kakor želiš in pucaš pod kotom. Zobotrebci so taki modri v eni škatlici, pa stanejo euro?
Pa zob ima lahko različno velike luknje, ko ga odpre. Naj mu ga fajn odpre, da lažje pucaš. Ker če ne moreš spucati bo seveda prišlo do vnetja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
18.12.2012 14:17:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Puljenje zoba otroku...
18.12.2012 14:34:09   
Paštetka
Ne na tisto ščetko se ne zgarbi skoraj nič.
Eni taki zobotrebci so, ki imajo na eni strani v levo in desno take "hakelce" s katerimi potegneš ven hrano oz. se hrana na njih prime.
Čakaj grem googlat, mogoče najdem sliko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Puljenje zoba otroku...
18.12.2012 14:38:13   
Paštetka
To je to
http://www.discounto.de/Angebot/SENSIDENT-Interdental-Sticks-mit-leichtem-21833/

Meni je tudi tako razložila zobozdravnica, da morajo mlečni držati plac stalnim, drugače se čeljust lahko da ne oblikuje pravilno oz. kasnejša rast zob.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
18.12.2012 15:10:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?