|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 13:12:19   
mišek
Pozdravljene!

Zanima me kdo in kako vam pomaga pri negi in vzgoji vašega sončka ? Ali ste za vse same? Hvala za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 13:21:30   
Lana_s
Moj Pomaga mi pri kopanju (tu je v bistvu on glavni), previjanju in hranjenju.

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 13:22:27   
Anonimen
pomagajo mi moji starši, ko merkajo mojo dušo in tega jim po defoltu ni treba. drugače je pa njen oče, moj mož ravnotoliko prisoten pri vzgoji in negi kot jaz in tega pri nas ne imenjujemo da mi pomaga ampak je to tolk njegov deu k pa moj. isto gospodinjstvo in vsa ostala domača dela.

lp, lara

(odgovor članu mišek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 13:48:01   
Tejči
Pomaga mi moj , takrat ko je doma. Drugače pa sama.

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 13:58:06   
bobek05
Ogromno mi pomaga moj mož (previja ravno ne z velikim veseljem, še posebej ker Anejev kakec "neprijetno diši" odkar imamo nadomestno hrano ), drugače pa počne vse - ga kopa, hrani (celo ponoči on dežura), carta, hodi z nama na sprehode, ...

Za vikende pa mi pomaga mama, ko gremo na obisk - ona ga kar pograbi in potem ga zlepa več ne dobim v roke..    

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 14:15:34   
Spicy Black
Moj dragi Aneja kopa, tudi ponoči ga po potrebi kdaj nosi ...drgač pa kdaj vskočijo starši, večino časa pa sem sama

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 15:17:35   
štimana
Ja,
pomagava si sama torej jaz in moj dragi mož. Vsi ostali so daleč proč. Pridejo pa z veseljem na obisk in ga takrat prevzamejo.

Hvala lubi, da mi pomagaš v težkih dneh.

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 16:11:22   
Jessy
Vse to delava le midva z možem. Vsi ostali pa jo razvajajo, midva se pa jeziva!

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 16:14:09   
Primoza
mišek je napisal/a:

Pozdravljene!

Zanima me kdo in kako vam pomaga pri negi in vzgoji vašega sončka ? Ali ste za vse same? Hvala za odgovor.


Pomaga mi žena.

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 16:28:21   
*maja
Večino časa sem kar sama za vse tri moje lumpe, edino zvečer , ko jih je treba zrihtat za spanje pomaga moj .
Babice in dedki se mogoče pokažejo enkrat na mesec pa še to samo takrat, ko je res nuja .

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 16:37:03   
* Mateja *
Jaz sem pa za vse sama, na pomoč mi popoldne priskočijo moji starši, moj ima privat firmo, tako, da se vidimo bolj poredko.... na žalost!!

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 17:14:42   
Naja31
Pomaga moj mož. On ga vedno kopa, če je le doma ob tej uri.Ponavadi gresta popoldan na sprehod, da sem jaz sama doma. Previje ga.
Tašča občasno skuha kosilo in malega čuva za urco ali dve. To je pa tudi vse.
Komaja čakam, da bo jedel tudi gosto hrano in ga bom lahko pustila za dalj kot za dve uri, jaz bom šla pa domov spat

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 18:37:49   
lex
Dopoldne sem sama z njim, popoldan bi ga pa vsi imeli. Pri nama ni razlike ti pomagaš meni,... vse delava skupaj, tako da nima kaj jamrat ko je Aleksova rit pokakana, da je ne bo previl (saj si ga je isto želel kot jaz)

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 19:41:15   
mayci
Dopoldan sva seveda sama, popoldan pa gre moj dragi v akcijo.
Lana nosi, podirata kupček, je zraven pri kopanju, ga previja, po potrebi tudi ponoči vstane.
Kadar pa pridemo k babici in dediju pa tako ali tako skoraj ne pridem do njega-super ga zrihtajo, ga samo podojim, pa je!

Lep pozdravček!
Mayci

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 20:42:41   
Ninica
Pri kopanju in negi mi pomaga moj , če kam grem, pa mi jo popazi moja mama, drugače pa sama

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 22:57:44   
smrka
Meni tud moj pomaga v vsem ko ni v sluzbi, saj je oce in je prav da se prime vsega previjanja, kopanja, nosanja,.... pa tasca ko pride jo tud previje pa nosi... to mi je ok, ker se lahko ta cas odpocijem.

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kdo vam pomaga?
8.9.2005 23:19:43   
babylove
Varuška ga čuva, in je za to pošteno plačana. Pomaga nama pa Sveti Peter.

Mamice, ki lahko otroka pustijo 'samo za pol urce' pri babici, se niti ne zavedajo, koliko to dejansko pomeni, ker je njim to pač dano in samoumevno. In ker je tako, so prepričane, da bi brez težav ostale z dojenčkom 24ur na dan, vse dni. Ko je treba naslednjič v trgovino, pa je babica spet takoj pri roki.

Z dojenčkom sem bila prve 4 mesece čisto sama, in z mano je šel povsod. V kopalnico, ko sem se šla tuširat. K ginekologu na pregled. Na državne urade urejat papirologijo. V zobozdravnikovo ordinacijo. V vse trgovine, mesnice, mlekarne in pekarne. Vedno in povsod.

Tiste, ki lahko otročka za minutko pustite pri nekom, zavedajte se te prednosti in bodite hvaležne.

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 9:39:54   
Bejba
Tudi moj poprime za vsako delo, če ima le čas. Ga previja, je zraven pri kopanju, mu pripravlja hrano (le hraniti ga ne mara preveč, ker sta potem oba kot ). Popoldne pa gre ponavadi tašča na popoldanski sprehod z njim in imam jaz malo počitka ali pa naredim kakšne stvari, ki jih z mojim sončkom ne morem.
V nedeljo pa ponavadi moja mama prevzame, ker smo tam na kosilu.

LP; Bejba

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 9:40:40   
Anonimen
Pomaga mi moj dragi, drugače pa moja glava in obe roki...

(odgovor članu mišek)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 9:45:05   
CUKRČEK
Pomaga moj mož. ČE se kam odpraviva, malo popazijo moji starši, tašča je pa itak varuška, ko sva v službi.

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 11:37:33   
Soncnica
Hoj!

Čez dan do 17 h je Jaša samo moj , ko pa pride moj mož domov, se z njim ukvarjava oba. Čez vikende smo v glavnem pri njegovih starših. Oni ga malce pocrkljajo, sicer pa je v glavnem kar pri meni. Moj dragi ima čez vikende navadno oblico dela. Kadar gremo na obisk k mojim, ga takoj pograbijo in je ves njihov.

Ko bom šla v službo, ga bo dopoldne pazila varuška, potem ga bo okoli 14 ure vzela moževa mama in ga popazila, dokler midva ne bova prišla domov.

lp

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 12:04:47   
BARBARA R.
Vedno sem za vse sama. V nujnih primerih, kot so zdravnik in služba,jo je negoval očka.
Pravi, da mu ni nujo, ker ima mene.


    

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 12:29:45   
Urška//
ponavadi sem za vse sama, pride ob 5 pop. komaj domov pa takrat nadoknadi ,pa mi kar paše tako,sem najbolj srečna ko je pri meni

k moji mami jo se vcasih peljem da jo malo popazi,k tašči pa nikoli

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 12:50:19   
Jančika_
Vasjo negujeva in vzgajava oba z možem (trenutno sva oba doma). Ko ima eden od naju delo ali izpite, je pač drugi več z otrokom, drugače pa smo večinoma vsi trije skupaj.

Moja starše ga z veseljem vzameta vsaj za en dan in eno noč čez vikend, ponavadi pride babi ponj v petek po službi, midva pa ga pobereva v soboto popoldan. To je bila želja mojh staršev, nama pa tudi paše.

Občasno ga prepustiva tudi mojemu bratu in svakinji, ko si tega zaželita. Zaradi najine potrebe po varstvu je tam spal le enkrat, sicer pa svakinja vsake toliko povpraša, kdaj pride Vasja na obisk.

Drugi dedi (babice ni več) je žal invalid in ne more čisto sam skrbeti za malega, zato gremo k njemu skupaj. Vem, da bi si zelo želel sam preživljati čas z malim, a ga ne more dvigniti in negovati. To rešujemo potem tako, da se mali igra v travi, dedi ga pazi in se igra z njim, midva pa počneva kaj drugega, a sva v bližini.

Imava veliko veliko srečo - prvič, da sva lahko oba enakovredno ob otroku in drugič, da se sorodniki tako dobro znajdejo z malim in ga imajo radi.

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kdo vam pomaga?
9.9.2005 13:25:11   
Maxica
Midva si tudi fino porazdeliva vse. Jaz če lahko, naredim sama (delam na 4 ure), če pa česa ne morem, pa prosim moža in mi rad pomaga. Tako pri negi kot pri vzgoji, že od rojstva sina naprej.
Mama mi ga pazi, ko sem jaz v službi, ma ga mi bolj razvaja, kot kaj drugega.

(odgovor članu mišek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?