|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstranitev pregrade
27.4.2013 17:02:33   
mala jagodka
Ojla, zanima me, če je katera imela že ta poseg, kako poteka, kako dolgo je okrevanje, kdaj se lahko po po posegu zanosi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odstranitev pregrade
27.4.2013 17:07:50   
Anonimen
Jaz pričakujem M naslednji teden..pol pokličem in se naročim..tak da mi jo maja odstranijo. Počakati je treba cca 2 cikla.

Odstranijo ti brez narkoze, takoj po posegu greš domov..

(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odstranitev pregrade
27.4.2013 17:10:20   
mala jagodka
Meni so rekli, da naj pokličem v maju po menstruaciji, a pol bom šla na poseg takoj po končani M v maju? Zame je vse to novo, dosti mi niso povedali user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstranitev pregrade
27.4.2013 18:11:44   
Anonimen
Poklicati moraš takoj ko dobiš M! Kam pa greš? V MB?

Verjetno boš prišla na vrsto takoj po končani M v maju.

(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odstranitev pregrade
27.4.2013 18:15:58   
mina88
Pozdravljena,

seveda dobiš narkozo, anonimna kdo pa je tebi povedal da ni narkoze? Jaz sem imela operacijo maja 2011, ko sem v aprilu dobila M sem poklicala G, katera me je naročila na poseg. Avgusta sem zanosila, zelo sem se bala da nebo kaj narobe, ker je malce prehitro, pa je G rekla da ni čisto nič narobe.
Smem prašat zakaj si se pa odločila za odstanitev? A so ti izmerili velikost?


lp

< Sporočilo je popravil mina88 -- 27.4.2013 18:20:31 >

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odstranitev pregrade
27.4.2013 19:13:10   
mala jagodka
Anonimna, v Postojno grem.

Mina88, za odstranitev pregrade se je odločil moj ginekolog, po enem ss in dveh prezgodnjih porodih, ki sta se nesrečno končali. Na UZ je videl pregrado, ni mi pa povedal o velikosti nič.
Kako pa izgleda vse skupaj, koliko časa si noter, krvaviš po posegu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odstranitev pregrade
27.4.2013 21:08:54   
Anonimen
mina88, v MB se dela brez narkoze in traja maksimalno 10minut! Pokliči in vprašaj. Gre pa za ambulantni poseg, ne operativni. Operativni (pod narkozo) je potreben, če gre za večje težave v področju maternice.

(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odstranitev pregrade
28.4.2013 13:32:51   
mala jagodka
Hvala vsem za info. Zanima me še to, koliko časa si noter?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odstranitev pregrade
28.4.2013 14:01:19   
Matkurja
Čedalje bolj prakticirajo ambulantno odstranitev brez narkoze. Jaz sem jo imela v splošni anesteziji, ker sem imela spotoma še laparoskopijo. Notri sem bila 3 dni. Pa mislim, da so rekli, da lahko po 2 ciklusih začnem delat na user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odstranitev pregrade
29.4.2013 11:06:00   
Kaličopka6
men so jo decembra odstranili pod splošno in zraven nardili še drilling obeh jajčnikov. bla sm v bolnici 3 dni (prvi dan še neke raziskave, priprava na op, drugi dan op, tretji dan domov). En teden sem še krvavela, bolelo ni neki zelo, zanositev odsvetujejo prvi mesec.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odstranitev pregrade
1.5.2013 13:33:55   
miratop
pozdravljene,imam eno vprašanje...sem nova tukaj.24.4. so mi odstranili pregrado,ki ni bila velika opravili so brez narkoze,krvavela dosti kaj nisem,prvi dan sem imela krvavo sluz nato pa le rjavkast izcedek.še isti dan sem šla domov.čez tri dni sva imela z fantom spolne odnose,pa me zanima ali je možno da bi prišlo do zanositve in upam da nebo nič narobe,ker sva delala na tem že tako hitro,gin mi ni nič rekla da moram z spolnimi odnosi počakat,rekla mi je samo da naj grem v akcijo.nevem če sem imela takrat plodne dni,ker si enostavno jih ne znam izračunat,moj ciklus pa je nekje 24 - 26 dni.


(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Odstranitev pregrade
1.5.2013 22:48:59   
Kaličopka6
ne skrbi!

(odgovor članu miratop)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Odstranitev pregrade
6.5.2013 12:28:45   
tweety83
sama se bila na odtranitvi pregrade v celju,kjer jo opravijo pod narkozo.... prvi dan greš noter,še nardijo neke preiskave,drugi dan je poseg,tretji dan greš domov....mislim pa da sva mogla počakat z odnosi do naslednje menstruacije,ker roko na srce,če čakaš dve leti,boš pa počakal še tisti mesec,pa da ne bo potem kaj narobe....
veliko sreče!!!! 

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Odstranitev pregrade
6.5.2013 21:31:56   
mina88
Anonimna, s tem ko sem te vprašala kdo ti je to povedal sem mislila na kako prijateljico ali na tvojega osebnega G, saj pri nas v Izoli opravljajo poseg z anestezijo, so pred 2 letoma in še vedno, saj ima prijateljica poseg julija in bo tudi imela anestezijo, tako ji je vsaj G povedal in z vprašanjem ni bilo mišljeno nič slabega sam zanimalo me je. ne segrevaj se prehitro.
mala jagodka meni je tudi na UZ slučajno moja G opazila pregrado in me poslala v LJ na merjenje, tam so mi izmerili nekje okrog 1,5-2 cm, nič kaj presenetljivega, vendar sem se vseeno odločila da nebom reskirala in da odstranim.
moj poseg pa je potekal nekako takole, sprejeli so me v nedeljo, v pondeljek zjutraj me zbudili ob 6h, dali pomirjevalo v bok in čez 15-20min odpeljali v operacijsko. mislim da so mi dali rahl premočno pomirjevalo, saj je pot do operacijske bila v rožicah in metuljčkih in oh is sploh vse smešno, ko so me pa premestili iz bolnišnične postelje na njihovo operacijsko( zgleda tako kot za ginekološki pregled) in ko sem dobila masko, tik preden sem zaspala sem slišala mojo G ki je vprašala ta drugo katera je bila zraven kaj so ji pa dali? poglej kakšna je user posted image user posted image user posted image user posted image teh besed nebom nikoli pozabla user posted image
poseg nekako traja 20-30min. ko sem se zbudila mi je bilo zelooooo slabo user posted image in ko sem šla na stranišče sem skupaj padla in zbruhala vse, tako da so me zadržali še dodaten dan user posted image , drugače pa mislim da te spustijo že naslednji dan.

drugače pa ti želim veliko sreče, pa da čimprej ugledata user posted image


lp

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Odstranitev pregrade
13.5.2013 20:48:58   
mala jagodka
Mina88, hvala za info in podroben opis.
Nekako si želim, da bi bilo to že za mano, ampak se bom še malo načakala okoli 14 dni.

Zanima pa me, pri meni je dogovor, da ko se začne prvi dan menstruacija naj pokličem in pol po končani m. mi povemo kdaj, a to pride pol takoj po končani M?

(odgovor članu mina88)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Odstranitev pregrade
14.5.2013 8:54:55   
Anonimen
Poseg opravljajo okoli 8.dne ciklusa...kasneje pa ne, ker je sluznica predebela in jo lahko poškodujejo. Če pa jemlješ KT se pa lahko tudi kasneje opravi, saj je sluznica zaradi KT stanjšana.

(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Odstranitev pregrade
17.5.2013 18:47:21   
mala jagodka
Hvala za odgovore.
Konec meseca me čaka, pa me zanima, a je res, da poleti ne delajo tega posega????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Odstranitev pregrade
18.5.2013 17:15:29   
Matkurja
Meni so ga delali v LJ 2. julija. Potem pa res menda nehajo, ker se začnejo dopusti in imajo samo nujne stvari..

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Odstranitev pregrade
18.5.2013 19:28:23   
mala jagodka
Matkurja, hvala...sm se že bala, da ne bom prišla, da me bodo kar zavrnili, ker imam konec maja. user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Odstranitev pregrade
6.6.2013 8:39:49   
Anonimen
mala jagodka, ali je poseg že za tabo?

(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Odstranitev pregrade
6.6.2013 13:53:04   
mala jagodka
Ojla,
sm čist pozabila user posted image

Poseg je za mano, prejšnji teden sem imela 30.5.. Krvavela sem malo do včeraj po kapljicah, vsake tolk časa me mal boli, a ni hudega. Pregrada je bila kar velika- 3cm. Samo eno noč sem tam prespala.

Res hvala vsem vam za info, tako me ni bilo nič strah user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Odstranitev pregrade
7.6.2013 13:45:56   
Anonimen
Kaj so ti pa rekli glede zanositve? Kdaj lahko? Ja, si pa res imela veliko..

(odgovor članu mala jagodka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Odstranitev pregrade
7.6.2013 16:09:37   
mala jagodka
Ja kar velika, malo sem presenečena, da tega niso prej odkrili user posted image

Rekli so mi naj počakam dve menstruaciji in potem lahko brez skrbi. Ne bom si pa delala sile, tako, da upajmo, na vse dobro user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?