|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   marčevke
17.9.2005 23:24:50   
Wahoo RR
helo mamice...

al res že nekaj časa niste pisale, al vas pa jest ne najdem...

no, pa dejmo mla npaisat, kaj se dogaja...zdej verjetno že res veliko...

pri nas pa takole...1 mesec uvajave gosto hrano, zaenkrat sva samo na sadju ( dop. in pop. malca ) vse ostalo je dojenje...zdej bove začele počas z zelejavo...
14 dni nazaj smo imeli posvetovalnico, ampak ni bila cepljena, ker je imela mal pišordico vneto...bomo drug teden...

Smo bili pa zdej 10 dni na morju...ful je uživala v vodi...spala kot top vsaki dve uri - dve uri...ponoč enako kot doma - celo noč. Sem mislila da jo bo odhod kej zmedu, pa je ni

Drugač se pa naša že plazi...par metrov je za njo mala šala. Če se pa ne plazi, pa skače z obema nogama. In to neumorno...ajej...Če pa še to ne, pol bop ahotla hodit, haha. Vglavnem precej živahna
Zobkov še nič, čeprav je vse prištimano...
Čebla 100 na uro, smeji se pa nonstop...res je dobrovolček..in ena velika gumica, haha...take akrobacije zganja, da se ornk nasmejiva...

vglavnem, zdrava, vesela in radovedna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   marčevke
18.9.2005 11:54:11   
Skaana
Lina je pa reees ena gibljiva punčka ,

naša pika pa je pri bolj počasnih (po mamici ), preobrne se še zdaj ne, ker enostavno sovraži biti na trebuhu in se ji ne zdi potrebno. Posledično se nič kaj ne postavlja na roke, čeprav bi se glede na moč lahko. Je pa zelo ziher pri sedenju. Neverjetno kje vse ulovi ravnotežje. Je pa zelo radovedna, prav smešna je, ko sedi v vozičku in z veliiiiikimi očmi proučuje okolico, glavica pa kot radar.

Ima že cel repertuar besed, ki jih seveda neumni mi prav nič ne razumemo Je pa tudi ona strašno nasmejan otrok. Zdaj se že smeje vsem, a ne vem, kako dolgo še bo. Pokaže pa že h komu hoče , h komu pa ne .

Pri uvajanju pa sva že kar daleč. Imava že dva gosta obroka, zjutraj sadnega, popoldne zelenjavnega. Ampak to nekaj žličk, potem pa še dojenje

Skratka, veliko se nam že dogaja, kajne?

En velik vsem marčevkam in


(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   marčevke
19.9.2005 15:00:57   
rainbow
Halooo!

Glej ga šmenta, po enem tednu odsotnosti (na morju) vas kar hitro najdem kako lepo!

Mi smo odlično, predvsem naša skoraj 6.mesečnica, že skoraj sama sedi, na trebuhu se odriva nazaj, kar je moja prva žaba počela pri devetih mesecih (je bila bolj lene sorte), naša Enja pa prava telovadka, močna, se še kar dojiva; sem se odločila, za finto, da točno do dopolnjenih šestih mesecev, potem pa začneva s hrano.
Pol vas bom pa gnjavila za nasvete

Na morju je uživala, sicer ni bila v vodi, se mi je zdela premrzla, sem ugotovila, da z dojenčkom iti na morje, pravi paradiž!!
No, mi pa z dvema, pa smo tudi preživeli, Lia je bila na čase sitna kot , ko se je igrala, je bilo super, pri zajtrku ali večerji, pa grozaaaa. Bi morali it verjetno v apartma, ampak meni je super pasalo, da nisem rabila kuhati in pospravljati

V glavnem, oktobra bom imela več časa, tudi za rr, ker gre Lia v vrtec. Zima pa bo naenkrat minila, potem pa v službo pa Enjika še niti leto ne bo stara

Ampak uživajmo še ta čas!

Javite se kaj, marčevke, kak so vaši korenjaki!

Vas pozdravljava, jaz in moj sonček št.2 (št.1 aja)

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   marčevke
19.9.2005 21:14:04   
Žabica/
Hello

naša Nika je pa danes stara 6 mesecev in malo manj kot 2 tedna. Danes smo imeli tretje cepljenje.
Tudi mi že lepo sedimo, se postavljamo na vse štiri in čebljamo kot nori.
Imamo dva gosta obroka enega v času kosila (sadje ali zelenjava) in zvečer riževe kosmiče.
Imamo tudi že dva spodnja zobka, zgornja dva pa sta tik pred tem da pokukata ven.

Komaj čakamo da bomo šli oktobra na plavalni tečaj.

Lep pozdrav vsem skupaj

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   marčevke
20.9.2005 17:19:40   
Suzi*
Pozdravček!

Tudi naš sonček že sam sedi in hoče samo še sedet, pa stat tudi. Ležanje je out in ponavadi jok ko je treba ležat. Dva tedna uvajava gosto hrano, sadje (jabolko, banana) in zelenjavo (korenček, kolerabica, krompir, cvetača). Riževe kašice za večerjo ni prenašal, se je potem ponoči ful pogosto zbujal, pa smo jo ukinili.

Ima že 5 zobov, šesti pa je že na vidiku. Danes smo imeli pregled in ceplenje. Velik je 68 cm in težak 7900g.

Se pa ful rad smeji in carta, posluša glasbo, čeblja, "pleše", leta pozraku in se valja po meni.

papa

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   marčevke
21.9.2005 11:29:51   
Soncnica
Hoj!

Jaša bo jutri dopolnil 6 mesecev in je že velik korenjak. Naš dobrovoljček veselo čeblja in uveljavlja svojo voljo.

Še vedno se dojiva, edino dopolne dobi kombiniran obrok; dojenje in sadje/zelenjava. Danes bova poskusila brokoli.
Poje vse kar mu dam, zobkov pa še nima


Zelo pridno spančka, ponoči nepretrgoma 8 ur, potem pa še dopoldne in popoldne po eno uro

Samostojno še ne sedi, se pa že prevrača s trebuščka na trebuh in obratno. Nimam občutka, da bi se posebej rad crkljal, je pa rad v varnem naročju, od koder potem pogumno     opazuje okolico.

On je moj mali

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?