|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klomifen - ste čutile ovulacijo?
10.12.2013 14:10:52   
lila25
punce, ki ste jemale klomifen, dejte mi prosim povedat, če je slučajno katera imela o in je ni čutila oz je ni nič špikalo. a dobiš m potem tudi če ni blo o? zanima me, ker sm že 25. dan cikla in nisem nič čutila jajčnikov, malo vlečljive sluzi je sicer bilo ko sm šla na wc, ampak res bolj malo.

hvala vam in lep pozdrav user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klomifen - ste čutile ovulacijo?
10.12.2013 14:23:29   
Radenska_
Čao,

jaz jo čutim vedno in tudi ob klomifenu sem jo. To kar čutim potrdijo tudi O testi.
Lahko si reagirala pa pač ne čutiš jajčnikov, kar je čist normalno, ker ovulacijo čuti samo ene 10% žensk.
Lahko pa nisi reagirala in posledično mogoče tudi M ne bo.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klomifen - ste čutile ovulacijo?
11.12.2013 1:30:18   
Katte
Tako kot je Radenska_ napisala..

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klomifen - ste čutile ovulacijo?
11.12.2013 12:25:27   
Cikacaka
Jaz vse čutim 100x bolj kot ob O brez klomifena. Tudi PMS je prepotenciran...za vse imam občutek, da deluje močneje..prav čutiš, da je telo stimulirano.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klomifen - ste čutile ovulacijo?
11.12.2013 12:40:15   
abc123
jaz nisem ničesar čutila, tudi M je bila šibka... je pa uspelo v drugem poskusu.

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klomifen - ste čutile ovulacijo?
17.12.2013 10:48:34   
Anonimen

Jaz glede klomifena sem imela kar hude zdravstvene težave ....tako da zdaj sem 4 mesec brez njega in se je začelo vse uredit od M. pa O ni več tako boleča (celo so me zadržali v bolnici) Sem mislila da ne morem zanosit zaradi O. in so zdravniki ugotovili da je pri mojem možu problem tako da Klomifena sem jemala brez veze.Noseča sem bila 2 x z bivšim in to pred 15 leti.....tako da če si že 3 ciklus in ti ni pomagal raje nehaj ......in naj ti da tvoja ali tvoj G.napotnico za neplodnost.
IZVIRNO SPOROČILO: lila25

punce, ki ste jemale klomifen, dejte mi prosim povedat, če je slučajno katera imela o in je ni čutila oz je ni nič špikalo. a dobiš m potem tudi če ni blo o? zanima me, ker sm že 25. dan cikla in nisem nič čutila jajčnikov, malo vlečljive sluzi je sicer bilo ko sm šla na wc, ampak res bolj malo.

hvala vam in lep pozdrav user posted image


(odgovor članu lila25)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?