|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobila tardečo, boli ko hudič!
13.9.2005 8:38:18   
spacey
No sej že naslov pove o čem se gre, ampak mene predvsem zanima kaj lahko vzamem proti bolečinam, ker tamalega še vedno tu in tam čez dan podojim? Boli me pa tako, da sem se spet, po 5ih mesecih, spomnila na popadke .. v križu me trga, tako da joj in v sprednjem delu, da čutim kako se mi lušči kri. Groza!

Ok, doma imam Buskopan 10mg še od nosečnosti, pa me zanima če lahko vzamem kako tbl.?

Lp .. nesrečna spacey, k je tardeča že tu...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dobila tardečo, boli ko hudič!
13.9.2005 8:43:57   
CatJa
Ko sem jo jaz dobila 1. po porodu, sem tudi mislila, da me bo konc. Mislim, da sem se posluzila Lekadola, ni pa tako zelo ucinkovit.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dobila tardečo, boli ko hudič!
13.9.2005 8:48:58   
spacey
CatJa, hvala .. Samo meni Lekadol pade na želodec, tako da odpade...

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dobila tardečo, boli ko hudič!
13.9.2005 8:52:03   
A-N-J-A
Milim da lahko vzameš vse kar ima na koncu - ol.Lekadol,Panadol...Meni ful pomaga Panadol.
Meni se pa glih končuje ta ,me pa začuda ni zelo bolel .
a je Liam kaj občutil,da si dobila.Moja se ni nič pritoževala.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dobila tardečo, boli ko hudič!
13.9.2005 9:49:10   
spacey
O Anja hvala. Bom vzela en Panadol .. Liam se pa nič ne pritožuje .. sicer se pa midva malo dojiva, ker ni ne vem kaka zaloga mleka bolj za pocartat in zaninat.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dobila tardečo, boli ko hudič!
13.9.2005 10:07:06   
Maxica
Še ena, ki trenutno zelo sočustvuje s tabo. Lih sem tuhtala na to, da so me pred dobrim letom lih tako boleli popadki v križu. Ma, jaz ne vzamem nič. Pa trpim.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dobila tardečo, boli ko hudič!
13.9.2005 23:21:54   
bobek05
Vem, da ni prijeten predlog, ampak meni je še večkrat "rešil" življenje - KETONAL svečke (po moje ne vplivajo na dojenje, če si jih vstaviš analno).. Čez pol ure primejo, potem pa lahko VSAJ 6 ur dobesedno plešeš..

Vem iz izkušenj, ker sem imele ubitačne M preden sem začela jemat kontracepcijske tabletke, pa so me na injekcije vozili vsaki mesec zaradi bolečin (stara pa sem bila 10 let - človek postane kar depresiven ko pomislim kako dolgo že prenašam to sranje).. Je moja mama hodla v lekarno po svečke, ker jih meni ne bi dali.. To je bil edini način da sem se izognila injekciji.. Ko sem začela s tabletkami je bilo veliko bolje.
Zdaj se sicer več ne dojiva, M pa še nisem dobila Tako da čakam kaj bo.. Upam, da ne bo prehudo.. Ko bo pa konec pa bom spet šla na tabletke - ni variante, da bi spet hodla na injekcije..

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dobila tardečo, boli ko hudič!
15.9.2005 10:34:51   
spacey
Mene že tri dni seka v križu, jajčnikih in maternici. Pijem Panadol in je malo boljše, ampak zakaj hudiča me že tri dni tako boli?! Da o poplavi med nogami niti ne govorim... Kaj takega, pa res še nikoli .. če moram ponoči imet tiste "nočne uiber dolge vložke", ki jih še nikoli v življenju nisem imela?! Ajoj, me zanima koliko časa oz. dni jo bom imela...

Bobek hvala za nasvet, ga bom pri naslednji (če bo spet tako hudo) uporabila.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dobila tardečo, boli ko hudič!
16.9.2005 21:27:13   
beba76
Jaz sem tudi prvič po dolgem času dobila tega - mali je star 6 mesecev.
Mene poleg "popadkov" mučijo še neznosne bolečine v nogahM kot da me bolijo žile. Sem Pušenjaku pisala, kaj bi bilo to, pa mi je odgovoril, naj grem do osebnrga zdravnika in naj me da na preiskave. A ma še ktera podobne bolečine?

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dobila tardečo, boli ko hudič!
16.9.2005 21:47:13   
žiža
Evo še ena, ki komaj na nogah stoji. Mene tud tako svinjsko noge bolijo, prov žile ja. Jih imam ves čas dvignjene (noge). Drugač pa meni kamelični čaj pomaga za krče.   

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?