|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Aljoša Preskar
4.8.2008 21:28:55   
smuki
Ojla!

Iščem novega ginekologa/injo v posavju, pa me zanima, če katera hodi k njemu in kako je z njim zadovoljna?
Slišala sem različna mnenja, zato me zanima kaj je res.

Mogoče katera priporoča koga drugega?

Pa pa

< Sporočilo je popravil smuki -- 4.8.2008 21:30:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Aljoša Preskar
4.8.2008 23:29:57   
gloria
....jaz hodim k njem in je vredu....sicer pa kak za katero....ker sem skozi hodila v Brežice(drugače sem se zdravla za neplodnost)pa se glih ni dalo z njimi pogovorit o tem sem se prestavla k njem ki je takoj vzel stvar v svoje roke....no boš vidla ča bo še katera drugačnega mnenja odločitev je pa itak tvojauser posted image ...

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 0:16:09   
mišk
Jst tud hodim k njemu in sem zadovoljna. Ko sem bila noseča mi je za vsako naredil UZ, prijazen je, samo zadnje čase je kar malo preveč obremenjen. Se pozna, da je baby boom.user posted image  Drugače pa mi je všeč to, da ni treba skoraj nikoli čakat da si na vrsti, ker se kar držijo ure.
Tud jst sem že katero slišala, da je malo "pojamrala" čez njega, a z moje strani nimam nobenih pripomb.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 4:08:09   
urška
tudi moj G je dr. preskar. sicer nisem bila pri njemu že ful časa, ampak med nosečnostjo je bil super. edino sestra, ki dela pri njemu mi najbolj všeč.....

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 8:07:06   
GITA14
tudi jaz na njega nimam pripomb, ma pa res preveč dela.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 11:02:01   
sensi
Ravno danes mi ga je ena gospa hvalila na vsa usta .Pravi,da je odličen ginekolog.No jaz pa hodim k dr.Šehoviču v Brežiško bolnišnico in sem tudi zelo zadovoljna.

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 11:04:26   
mišk
Sensi, a v Brežicah je vedno tolk za čakat pri ginekologu?! Ko sem bla noseča, sem morala tud po šest ur čakat na vrsto, sem mislila da bom znorela.user posted image

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 11:11:08   
sensi
Jaz stem nimam slabih iskušenj. Najdlje sem čakala pol ure.Je pa res ,da je takrat imel vmes še dva UZ.Je pa odvisno gdo je bil tvoj zdravnik.Dr.Šehovič ma to kr poštimano.Kam si pa hodla?

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 12:02:25   
mišk
Jst sem v zadnjem mesecu nosečnosti hodila v porodnišnico Brežice na preglede, ker sem pol tud tam rodila. Je bil pa skor zmeri drug ginekolog. Največkrat pa me je imela Kočnarjeva.
Pa še to sem se zaj***, ker, ko je sestra klicala za naprej je rekla:"naslednja noter", jst sem pa vedno mislila, da kliče po priimku, je nisem dobr zastopla.user posted image  In pol sem ene parkrat čakala ko butl, noter so pa hodile vse, ki so prišle za mano v čakalnico. In potem enkrat skapiram kaj sestra sploh govori!user posted image user posted image user posted image  Nikoli pa ni klicala noter po priimku in pol se ene kar brez sramu in zelo očitno urivajo... Eh, mam probleme...user posted image user posted image

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 13:47:06   
gloria
mišk ti si rodila v Brežicah.....jaz sem se tud odločla da bom tuki rodila pa me zanimajo tvoje izkušnje...zdej mam še 4 tedne do konca pa me  kr mal strah daje....sem bila z eno danes v kk v čakalnici pa me je kr debel pogledala ko sem ji povedala da sem se odločla rodit brez  epiduralne....da bom kr brez vsega,mogoče kaka protibolečinska(saj to ti pa itak dajo)če pa ne bo šlo so pa itak oni tam da ukrepajo a ne

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 15:46:38   
mišk
Gloria, jst sem rodila z epiduralno. Zelo zelo zadovoljna. Tudi v drugo bi šla definitivno z epiduralno, ker sem jo dobila dokaj pozno, tako da sem občutila kakšni user posted image  so ta pravi popadki. Mi je pa blo z EA po moje še zelo veliko prihranjenega.
Na tvojem mestu bi šla sedaj v 36. tednu na posvet glede EA, potem pa ti je itak ni treba vzet. Je pa dobro, da greš prej na sestanek, če bi si slučajno (marsikatera se) v porodni premislila. Sicer pa, itak, sigurno se vse preživi. A če pa ti lahko zmanjšajo bolečine, zakaj pa ne.user posted image  Moj porod je trajal dve uri (od predrtja mehurja), popolnoma brez komplikacij. Za EA pa tud če se odločiš je dosti možnosti, da je sploh ne dobiš, če ni prisotnega aneatezista. Tak da se tud na to ni glih za zanašat. 
Drugače sem bila v Brežicah zadovoljna, razen nesramnih pripomb neke sestre so me spravle v jok, ko sem imela probleme z dojenjem...user posted image
Tudi v drugo bom šla zihr rodit v Brežice, čeprav mi je Novo mesto enkrat bližje.
Če te še kej zanima pa vpraši.user posted image  Mam še dokaj sveže spomine.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 17:35:34   
smuki
No, zdaj sem dobila mal boljši občutek glede Preskarja, saj sem slišala, da bi naj bil ful grob in da so se punce med nosečnostjo celo prestavljale k drugi G.
Glede na to, da pa se bom zdaj prestavila od zdajšnje G (na katero se res ne morem več zanest), se potem ne morem čez par mesecev spet prestavit.

Slišala pa sem, da ti naredi temeljit pregled - ultrazvok kadar koli...



(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 17:51:32   
gloria
mišk kam si pa klicala za ta posvet za EA...kr v porodnišnicouser posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 17:53:04   
gloria
smuki po moje ti ne bo žal....men zdej v nosečnosti je še boljši kot prej....je eden od gin.ko ti za vsako nardi uz in pogleda kak je z bebico in verjemi mi da si za to še kako hvaleženuser posted image ...

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 21:03:03   
mišk
Gloria, za posvet v zvezi EA sem poklicala v bolnišnico Brežice, kjer so me vezali z anesteziološko ambulanto, tam pa so mi rekli, da naj v 36 tednu kar pridem tja in se pač dogovorim s tistim anestezistom, ki bo takrat prisoten. Mi niso nič ure določli al pa kaj.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 21:11:26   
gloria

IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Gloria, za posvet v zvezi EA sem poklicala v bolnišnico Brežice, kjer so me vezali z anesteziološko ambulanto, tam pa so mi rekli, da naj v 36 tednu kar pridem tja in se pač dogovorim s tistim anestezistom, ki bo takrat prisoten. Mi niso nič ure določli al pa kaj.



...hvala ti...bom poklicala saj se  v skrajnem primeru še lahk odločim....mal me je strah posledic ali pa da ne bi mogla otroka iztisnit pol bi bilo pa potrebno porod končat z vakumom ali kleščami...maš pa to skoz notri ali sam občasno

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 21:35:10   
mišk
Kateter imaš skos napeljanga. Ko se premikaš po postli levo ali desno se moraš malo vzdignit, da ne drgneš direkt s hrbtom. Še preden ti vstavijo kateter z EA dobiš v žilo dva deci mislim da fiziološke.user posted image  Mene ni nič bolelo, ko mi je vstavljala kateter. Moraš bit pa popolnoma pri miru ko ti ga vstavlja.
Dozo ti pa dajo tolikšno, da še vedno zelo dobro čutiš otroka, ki potuje po kanalu, samo tiste hude bolečine ni več. In točno veš kdaj je popadek.
Samo to si zapomni, da res ubogaš kaj ti babica reče, pa se bo vse hitro odvijalo in ne bo nobenih problemov.user posted image  Ko je meni anestezistka vstavila kateter je rekla, da bo prišla čez dve uri nazaj, da mi bo dala novo dozo, a ko se je res vrnila je bilo vsega že konec.user posted image  Pa še šivanje me ni bolelo, ker je še epiduralna "držala".

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dr. Aljoša Preskar
5.8.2008 22:44:06   
gloria
....hvala....kaj pa vstavljanje boli....

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dr. Aljoša Preskar
6.8.2008 12:47:59   
mišk
Jst sem vstavljanje katetra čutila glih tolk ko eno obično injekcijo. Torej lahko rečem, da ni bolelo.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dr. Aljoša Preskar
6.8.2008 13:17:56   
gloria
...najlepše hvala za informacije....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dr. Aljoša Preskar
6.8.2008 20:17:10   
smuki
mogoče katera ve - ali ima dr. Preskar zdaj dopust?
Kličem, pa se nihče ne oglasi....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dr. Aljoša Preskar
6.8.2008 21:21:57   
gloria
....nekaj je včeraj sestra omenjala dopust....sam nisem sigurna če že zdej ker mam jaz v torek 12.8. pregled tak da dvomim da bi šel sam za en tedenuser posted image ....probi poklicat direkt na ZD pa vpraši če se ti na njegovo št.nobeden ne oglasi...

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dr. Aljoša Preskar
13.8.2008 11:40:32   
gloria
smuki a si se naročila....dopust ma od petka pa pol dva tednauser posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dr. Aljoša Preskar
15.8.2008 9:23:47   
smuki
Ja, sem se naročila in sicer sem prišla na vrsto šele 22. septembra. Ma, sej to je še hitro glede na to, kako dolgo sem včasih čakala. Mogoče bo pa še kaj več za vprašat takrat user posted image .
Trenutno sem glih v "obdobju" ovulacije, tko da smo kr pridni... kaj pa bo bomo videli pa konec meseca...
Joj, morem priznat, da tisti čas - od ovulacije pa do M, se mi tako vleče... pa kaj bi govorila, sej vse vemo kako je...

Ajde punce, držite se

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dr. Aljoša Preskar
28.5.2014 12:57:52   
Anonimen



Iščem novega ginekologa v posavju, pa me zanima, če katera hodi k njemu in kako je z njim zadovoljna?

(odgovor članu smuki)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?