|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   merice
15.9.2005 9:07:43   
hugolina
Oj!

Glede na to, da je na aptamil-u 1 najmanjša merica za 100ml mleka in je potrebno upoštevati navodila proizvajalca - 3merice/90ml=100ml mleka, me zanima, če se lahko pripravi manj. Oziroma, če je katera to prakticirala. Recimo za 2merici toliko manj vode (kar pa na tabelci ni), ker naš fantič rabi cca. 40-50ml dodatka, kar pa je pol manj in bi imela tako porcijo za 2x.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   merice
15.9.2005 9:09:22   
CUKRČEK
Seveda pol deliš vodo in prah. Logično, zakaj ne. Tudi jaz sem delila, ker je škoda celo dozo naštimat in jo potem stran vreč.

(odgovor članu hugolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   merice
15.9.2005 10:26:32   
kimi
Tudi jaz sem delila zakaj pa ne

(odgovor članu hugolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   merice
15.9.2005 13:16:55   
nynna
ena merica na 30 ml vode.

(odgovor članu hugolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   merice
18.9.2005 21:17:12   
Grascakinja
deliš vodo in prah. Logično, nima smisla narest 90 ml, če pa rabiš samo 30, čeprav bi proizvajalec seveda najraje videl...

(odgovor članu hugolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   merice
19.9.2005 8:01:47   
hugolina
Hvala za odgovore!!!
Nimam ravno prakse s temi stvarmi , zato sem raje vprašala, da nebi bilo kaj narobe. Je pa logično seveda.
No, saj mogoče kmalu ne bo več treba dodajat (upam), ker se mi očitno količina mleka povečuje (si ga pridno črpam).

(odgovor članu hugolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?