|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 59. dan!
4.10.2005 22:19:52   
Anonimen
Hojla, punce!

No, jaz sem svoj novi sistem diete obrazložila na včerajšnjem dnevu, zdaj pa v nove boje.

Danes je na vrsti PROTEINSKI (BELJAKOVINSKI) DAN.

Knjiga vam ponuja naslednje:

Z: 1 skodelica jagod ali 3 smokve ali.....
 
K: puranji zrezek z blitvo in korenčkom, kos kruha, zelena solata
 
V: manjši zrezek in sveže pripravljena zelena solata
 
Če pa vam to ni všeč, pa si pripravite sataraš z jajci (2 kom) in kos kruha. Lahko pa ta dan jeste tudi skuto.
 
Pa še ve povejte, kaj boste jedle.user posted image
 
Mislim, da bi tudi danes bilo fajn podati svoje rezultate, glede na to, da ste ene prebrodile vodni dan.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 6:13:46   
Anonimen
Aha, sem že na prejšnjem dnevu dala svoj rezultat, ampak ga še tle prav ponosno user posted image  -1 torej skupaj -8, do cilja še 2.

kaj bom danes? ČEVAPČIČE

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 7:03:17   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image user posted image Al bina res si vstrajna a si se v celi dieti kaj pregrešila?????????

Blacky a nesmeš pri tej dieti skupaj jesti meso in krompir in solato???????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 7:33:23   
Anonimen
Ja, sem, dvakrat, ker nisem mogla drugače. Sem pač morala na piknik - enkrat potem sem imela zanalašč vodni dan, ker sem na pikniku jedla ful in vse, drugič pa sem grešila to soboto, potem pa je bil itak sadni in vodni dan naprej. Obakrta sem čist zavestno se odločila, da grešim in ne zato, ker ne bi mogla zdržat in gledat hrane. Pa kakšno pivo sem pa ke popijem.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 7:51:30   
Anonimen
No, vodni dan smo preživeli. Edino zvečer me je malo glava bolela, ampak sem zdržala.
Danes bom pa jedla meso-samo ne vem kakšen, ker bo po sadnem in vodnem dnevu  zelo pasal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 7:53:10   
Anonimen
Mene je tudi glava bolela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 7:57:17   
CIPRESA
Ja punci če vaju je bolela glava morata spit kozarec vode. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 7:58:20   
Anonimen
user posted image  še dobr, da si daleč stran od mene user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 8:06:08   
Anonimen
cipresa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 9:25:57   
Anonimen
Evo mene. Jaz sem tudi zdržala in imam isto - 1, torej skupaj - 8. In tudi mene je zvečer bolela glava in sem bila zelo, zelo sitna. Sem šla spal ob pol devetih.
Danes pa moj najbljubši dan - beljakovinski. Obožujem meso, pečeni piščančji file mi že plava sem in tja pred očmi.
Cipresa, glavno pri tej dieti, pri ločevanju živil, je, da ne ješ skupaj mesa in krompirja. Torej ne smeš mešat beljakovih in ogljikovih hidratov. To je bistvo. Sicer pa ti kar lepo teci okrog stolčka, pa na kakšen kozarec vode ne pozabi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 9:44:21   
bobek05
Danes je moj Š dan in si bom privoščila kar kostanje user posted image user posted image user posted image (se mi že ful luštajo..) user posted image
Zjutraj sem malo telovadila cca. 25 min (prvič po 1 letu!!! - no, tista telovadba v nosečnosti ne šteje, ker smo bolj čvekale kot telovadile user posted image ) in zdaj me boli vsaka mišica na telesu user posted image

Bravo punce za vsak izgubljen kg. user posted image user posted image user posted image Blacky (saj ne vem več kdaj delaš statistiko user posted image ), jaz imam v glavnem vsega skupaj -6g....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 10:02:24   
Ajnaa
jaz pa ne zastopim kako to, da lahko pri kosilu ob mesu poješ en košček kruha. pa zanima me, če tisto juhico res spijete na koncu in ali jo imate vsak dan?
Pogumno naprej!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 10:05:00   
Anonimen
S tistim kruhom je tako, da ga ne smeš, če želiš shujšat. Vsaj po moje. V knjigi pa menda piše, da je vse odvisno od tega, kako hitro želiš shujšat. Najhitreje seveda s čimmanj maščob in čimbolj strogim ločevanjem živil. Počasneje pa (jaz tako sploh ne bi - sem prepričana), da pač ješ zraven mesa kruh. Juhe pa jaz nisem pila oz. jedla še nikoli.

(odgovor članu Ajnaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 10:36:21   
Anaya1978
Dobro jutro punce. Jest sem vceraj brez problemov zdrzala pri beljakovinskem dnevu - kaj ces, sem pac mesojedka. Danes skrob - mislim da bo slo. Vode pijem na full. Sem vceraj sla zvecer tud badminton igrat in se dobro spotit. Ne morem verjet ampak danes zjutraj kaze vaga vsega skupaj 2 kili manj - pa je sele 6. dan!!! Sem navdusena..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 10:40:49   
Anonimen
No, anaya, samo da si.  Kruh em jaz d danes morda jedla trikrat oz. največ petkrat. Ga pač ne. Juho pa spijem včasih, včasih pa tudi ne.

(odgovor članu Anaya1978)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 10:42:44   
Anonimen
A ste do sedaj že kaj jedle? Jaz še nisem in premišljujem, da še danes ne bi. Sem se ravno navadila. Bogve koliko časa človek zdrži brez hrane? A čem probat?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 10:45:28   
Anonimen
Ne, Splišni, ne seri. Se pa da, iz izkušenj. Enkrat sem držala post celih 10 dni brez hrane. Kar tako, skupaj z eno frendico. Pa je šlo.  Jaz sem danes že en grozd.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 10:52:47   
Anonimen
Ne, saj se hecam, saj ne bom. Niti mi ne bi ratalo. Jaz sem tudi enkrat poskusila s tistim postom z javorjevim sirupom, sem drugi dan brez hrane mislila, da bom umrla. Nikoli več.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 11:33:59   
Anonimen
Bravo, punce, za super rezultate!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem sedaj na -5 kg, ker sem prejšnji teden dobila 2 nazaj gor in sem se jih sedaj končno spet znebila.

Danes bom imela za kosilo krompirjeve svaljke in solato (škrob), za večerjo pa še nimam pojma. Bom še videla. Za zajtrk pa ravnokar zobam grozdje.

Kje ste ostale s svojimi rezultati???? Jutri zjutraj objavim nove sezname.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 14:51:27   
Anonimen
No, jaz sem danes zjutraj imela - 4,5 kg. Še malo pa bom na poloviciuser posted image user posted image .
Blacky ti se kar drži tega, ker jaz sem pred dvema letoma tako shujšala okorg 10 kg, pa sploh nikol nisem bila lačna. Edino pogrešala sem kakšen sendvič s kruhom. tega se nameravam držat po končani 3MD.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dieta - 59. dan!
5.10.2005 17:08:04   
Maja0505
Po mojem vodnem dnevu je bilo skupaj -5kg, naslednji dan je bil B dan, tako da sem dans zjutraj imela zopet +0,5kg. Tolk sem se matrala, da sem na vodni dan zgubila tiste pol kile, potem sem jo pa nazaj v enem dnevu dobila. Pa nisem bog ve kolk jedla. No burek, pa kosilo, pa popoldne kruh in salamouser posted image  eh sej ni čudn, da je šlo gor. No skupaj do danes -4,5kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?