|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež Romer duo plus
1.9.2005 19:00:01   
Anonimen
Kot obljubljeno - poročam.
Včeraj smo dobili omenjeni avtosedež, ga fiksirali na isofix in zadeva je pravljična. Ne premakne se niti za las. Ima tri naklone tako da lahko v njem otrok odlično spi, pasove se dviga oz. spušča z enim prijemom, je zelo udoben z veliko prostora tako da ne dvomim, da bo zdržal do 18. kg.
V glavnem - več kot priporočam.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   avtosedež Romer duo plus
2.9.2005 9:59:29   
asso
Selena,

a mi lahko zaupaš kje si ga kupila in koliko si dala

Namreč jaz tudi sem v fazi nabavljanja in študiram, študiram...

Lp asso

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   avtosedež Romer duo plus
2.9.2005 10:07:01   
Annny
Živjo,
mi smo kupili sicer Roemer TS Plus, ampak je FANTASTIČEN avtosedež in ga nikoli ne bi zamenjala za katerega druge znamke. Vreden svojega denarja, vsakega tolarja!!
Priporočam!!!!
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   avtosedež Romer duo plus
2.9.2005 10:12:32   
tinatona
Ej Annny kok je bila pa punčka stara (velika) ko si jo dala prvič noter? Jaz se namreč tudi nagibam k temu sedežu (oz. sem že odločena), pa je mali zdaj star 5 mesecev in ima 7,5 kg. bi ga pa kupila konec meseca, ko bo imel sigurno 8kg... Lupinica mu je namreč že kar premala, pa še fuuuuuullll se poti v njej.

LP Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   avtosedež Romer duo plus
2.9.2005 15:18:57   
Anonimen
Asso, prinesli so mi ga iz Nemčije in je bil 230 eurov. Vzeli smo še poletno prevleko za 25 eurov. Obstaja pa še en sidrni pas, za katerega sploh nisem vedela, s katerim se ga opasa še okoli sedeža, ampak po moje za to ni nobene potrebe - stoji trdno.
Roemer King TS Plus pa za moje pojme pleše. Je sicer veliko bolj stabilen od ostalih sedežev, s katerimi sem ga primerjala, ampak še vedno pleše.
Se pa da duo plus uporabljati na enak sistem kot je tisti od kinga, pasovi se fiksirajo na enak način. Tako da če imaš en avto z isofixom enega pa brez, ga lahko v enem uporabljaš na isofix v drugem pa klasično s pasovi.
Oznaka TS pomeni to, da se pasove zadaj premakne z eno potezo, če je pa navaden, pa moraš vse odmontirat, premaknit in namontirat nazaj.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   avtosedež Romer duo plus
2.9.2005 16:11:32   
Annny
No ja, pri nas sedež popolnoma nič ne 'pleše'. Si ga poskusila v lastnem avtu ali kako?

Tinatona, mi smo Najo dali v večji sedež pri 10 mesecih, ker je šele zdaj težka 8 kg in prej za to ni bilo nobene potrebe. Imeli smo Concordovo lupinico, ki je med vsemi lupinicami najprostornejša, tako da nam je dolgo dobro služila.

Čaw

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   avtosedež Romer duo plus
2.9.2005 18:26:32   
Anonimen
Annny, zdaj bom izpadla malo , ampak - preizkusila sem ga v petih različnih avtomobilih (toyota, xara, punto, ford, audi), med drugim tudi v svojem, in čisto v vsakem je plesal (in čisto vsak lastnik mi je prej zagotovil, da ne pleše).
Je pa res, da je v primerjavi z drugimi veliko bolj stabilen. Ampak nekaj cm levo in desno, predvsem zgoraj pri vzglavju, pleše vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   avtosedež Romer duo plus
2.9.2005 19:26:13   
Annny
To je pa res čudno- lepo, da si omenila, bom tudi sama malo bolj pozorna, kako in kaj. Do zdaj nisem opazila nobenega poplesavanja, pa sem se nekajkrat peljala zadaj s tamalčico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   avtosedež Romer duo plus
2.9.2005 19:38:30   
Anonimen
Ah, saj ne govorim o poplesovanju sedeža ob vožnji. Če ga primeš z roko in porukaš, pleše. Vznožje Roemerja je kar stabilno, vzglavje pa niha nekaj cm levo in desno.
Pri sistemu isofix ga lahko rukaš z vso močjo ali tudi brcaš, če si zaželiš, premakne pa se ne niti za las.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   avtosedež Romer duo plus
18.9.2005 20:06:56   
Lu
Čer!

Samo nekaj me zanima. Zdaj smo se nekako odločili za Romerja pa me zanima do kdaj je lahko ta sedež? Baje se potem dokupi vzglavnik ali nekaj takega? Ima morda kakšna sliko od tega, da ga vidim v celoti? Hvala in lep večer.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   avtosedež Romer duo plus
19.9.2005 8:43:52   
tinatona
Hojla!

evo tukaj je Römer king TS plus

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&produkt=2697&details =1&PHPSESSID=c9db01840b08ff21e9ad9f6fbe357750

LP Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   avtosedež Romer duo plus
19.9.2005 8:47:31   
CUKRČEK
Bom pa kar tuki še jaz nekaj vprašala. Moja mala je stara 15m in se nagibam k nakupu sedeža do 36 kg. PA me zanima, če katera ve ali sedež do 36 kg ostane skupaj in se ga mogoče le kako raztegne ali ga je treba obvezno v jahača raztavit. Ker jaz ful ne maram jahača in bi rada, da a mala čimdlje ostane v sedežu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   avtosedež Romer duo plus
19.9.2005 10:26:06   
Lu
tinatona je napisal/a:

Hojla!

evo tukaj je Römer king TS plus

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&produkt=2697&details =1&PHPSESSID=c9db01840b08ff21e9ad9f6fbe357750

LP Tina


Sem mislila z tem vzglavnikom?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   avtosedež Romer duo plus
19.9.2005 10:43:01   
tinatona
Evo slikco z vzglavnikom...

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&produkt=1067&details =1&PHPSESSID=1876d7ad8963454843182a33dc9de58f

LP tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   avtosedež Romer duo plus
19.9.2005 10:44:53   
tinatona
Ej ne dela cist prav. do slikce prides pa pol tako, da kliknes na Autositze in pol mas na drugi strani Sitzeinlage Römer Quickfix. to je ta blazinica za glavo.

LP Tina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   avtosedež Romer duo plus
19.9.2005 19:19:26   
Lu
tinatona oki hvala. Sem mislila, da pride ta vzglavnik nad sedežem. Hvala še enkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   avtosedež Romer duo plus
19.9.2005 19:34:31   
*biba*
http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&PHPSESSID=3250c57219 793d3c0a91630d2be5d1b7


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   avtosedež Romer duo plus
19.9.2005 19:36:26   
*biba*

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&PHPSESSID=3250c57219 793d3c0a91630d2be5d1b7

Tako zdaj pa bo,upam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   avtosedež Romer duo plus
19.9.2005 19:37:35   
*biba*

Ne rata tudi meni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   avtosedež Romer duo plus
19.9.2005 20:38:08   
Baldi
toysrus

Selena, šele danes sem opazil tvoj post. Me veseli, da ti je na koncu le uspelo najti naj, naj sedež...samo, da ne pleše Romer je ZAKON

Naj te še popravim...oznaka "plus" pomeni, da lahko z lahkoto reguliraš višino pasov

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   avtosedež Romer duo plus
20.9.2005 11:02:00   
Anonimen
Ja, res je.
Eden je King TS, drugi pa King TS plus.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?